fw 0.9.5020

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
new2sat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2010, 12:36

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od new2sat »

Pekny vecer, vazeni - cital som tu snad uz skoro vsetko a pretoze som uuuplny new2sat - rad by som tento problem s nahravanim TV na int HDD (500gb) aj na USB1 -skusim\l som rozne kombinacie plugins activer /deactive (#) newcs, mgcamd a MultiCAS (pripodotykam, ze pouzivam CI so skylink, ktory vyriesil caste zasekavanie)... nahravky su vsak ok ako file, a prehravaju sa na pocitaci s windows media player zdanlivo bez ujmy aj HD programy, ale 'prva' zvukova stopa musi byt zvolena pri nahravani...

lenze ked nahravky chcem spustit priamo cez receiver (HD Premium+) tak mi to napise 'error - not supported' (mam angl. menu, angl. mi totiz nerobi problemy, teda aspon normalne); z movie - recordings menu pritom sa t

dnes som skusal ist dole z 5020 na 4890 a nepodarilo sa mi rozchodit tv kanaly ;^( hoci som urobil back up all) tak som spat na 5020.

na zaver este pridam, ze youtube sice pozrie ponuku ale potom uz nenatiahne / neprehra zvolene programy.

Rad by som poziadal ak niekto vie poradit co a ako dalej skusit.

npr.: ako sa da dostat dole na 4890 s TV channels

vopred dakujem


solar98
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 20 lis 2009, 11:20

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od solar98 »

Ja pouzivam Maz 3.0 viewtopic.php?f=104&t=3705
Postupne upravujem setting uz vyse roka (prescanujem iba potrebne TP, zbytocnosti vymazem, ulozim) a vzdy po laborovani sa viem znovu vratit k mojmu zoznamu kanalov. Vyskusal som snad vsetky FW a iba 2 krat som musel nanovo scanovat tusim po prechode z V2.0 na V3.0 alebo dajakej vacsej zmene vo FW ked este vychadzal tyzdenne.


Uživatelský avatar
Yano
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 230
Registrován: 20 pro 2009, 21:33
Bydliště: SVK

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od Yano »

Ja sice nemam problem prehrat recordy, ale vsimol som si uz xkrat radu: Prehravat z maleho menu: MENU -> Recorded Program


VU+ SOLO2 (BH/VTI), Toshiba SATA 500GB, DG 380S Speedy 90E-4W, PHILIPS 42PFL8404H/12
AZBOX Premium HD (1xDVB-S), (RTI1.7), SATA Samsung ECO Green 1TB, oscam 0D96
new2sat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2010, 12:36

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od new2sat »

velmi pekne dakujem... teraz som az pochopil co to znamena male menu, ze to je start z Remote Control (a nie cez HOME - menu)... yuppie z tade tie nahravky funguju...

a dik aj za MAZ3 tip - skusim sa s tymto 'pohrat' -

pekny den.

new2sat


radeq
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 24 led 2011, 10:41

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od radeq »

new2sat píše:youtube sice pozrie ponuku ale potom uz nenatiahne / neprehra zvolene programy.
Mam uplne stejny problem s YouTube. Natahne nahledy, i vyhledavani funguje, ale neprehraje nic. Na obrazovce zustane viset hlaska "Prosim cekejte! Spojuji ..." a dokud nedam EXIT, nic se nedeje. Problem se siti nejspis nebude. Z PC na stejnem switchi mi jde YouTube prehravat zdroje (i ty same) uplne v pohode a downlink mam cca 1,2 Mb/s. Nevedel by nekdo kde muze byt problem a jak ho vyresit? Diky.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od dempsey »



Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
radeq
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 24 led 2011, 10:41

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od radeq »

Diky, funguje to! :106: Pro ostatni jen shrnu, ze to resi instalace verze 0.9.5209 a ke stazeni je treba na http://fw.azupd.com/


ondri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 08 črc 2009, 21:10

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od ondri »

Ještě k tomu malemu menu,
tam to sice přehrávat jde, ale bylo by dobré se dostat na úložeště, kde mám roztříděné filmy. Takto se musí přetahovat nahrávky vždy do složky TV záznam. Malé menu "nahrané nahrávky" má dole vpravo jakoby možnost výběru cesty, dá se to nějak rozkliknout, mě se to nepodařilo. Není nějaká možnost ten přehrávač upravit, nebo nějaký plugin s přehrávačem?


Azbox HD Premium, open Rsi 3.0, WD 1TB, SG 2100
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od visper »

ondri píše:Ještě k tomu malemu menu,
tam to sice přehrávat jde, ale bylo by dobré se dostat na úložeště, kde mám roztříděné filmy. Takto se musí přetahovat nahrávky vždy do složky TV záznam. Malé menu "nahrané nahrávky" má dole vpravo jakoby možnost výběru cesty, dá se to nějak rozkliknout, mě se to nepodařilo. Není nějaká možnost ten přehrávač upravit, nebo nějaký plugin s přehrávačem?
Vrať se pár fw zpátky, nevím přesně o kolik. Dříve fungovaly oba přehrávače. Ale ty nahrávky už nespravíš, ten problém není v těch přehrávačích, ale v tom, že to teď nahrává jinak než dřív.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
ondri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 08 črc 2009, 21:10

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od ondri »

Můžu se vrátit zpátk, ale je divné, že některé nahrávky jsou spustitelné jak z malého menu tak z filemanageru a některé ne. Zatím jsem v tom nenašel logiku.


Azbox HD Premium, open Rsi 3.0, WD 1TB, SG 2100
Beam Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 443
Registrován: 15 bře 2009, 12:09

Re: fw 0.9.5020

Příspěvek od Beam »

ja bych v tom logiku ani nehledal :)


AzBox HD Premium (R3/4 = 330) fw. E2 OpenRSI 3.0, Samsung 750 GB, (23.5E+19.2E)+0.8W+SG2100
Skylink KOMPLET ICE, plugins: CCcam k OSCAMu
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“