azbox-0.9.5301

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od paleaaro »

bambule píše:a kde se da sehnat ta verze lepší?
viewtopic.php?f=105&t=7116


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od visper »

Já mám dojem jestli to pomalé přepínání nesouvisí s opravením diakritiky po pátém řádku v EPG. Tato předešlá verze 5300 měla špatnou diakritiku, ale kanály přepínala lépe, starší fw taky.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
hihihi3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 05 srp 2009, 22:01

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od hihihi3 »

visper píše:Já mám dojem jestli to pomalé přepínání nesouvisí s opravením diakritiky po pátém řádku v EPG. Tato předešlá verze 5300 měla špatnou diakritiku, ale kanály přepínala lépe, starší fw taky.
Nemyslim si...mne to prepinalo pomalu po case odjakziva...uz mne ten box dost vytaci...tolik casu...a nic...uz i ten projekt enigma se nejak zaseknul...skoda...bratr ma dream 800 a fakt bomba, skoda, ze v te dobe nebyl...ale asi brzy vymenim...uz se ta lenost prijimace neda...


Fatalino Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 24 lis 2009, 19:36

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od Fatalino »

By sme sa mali vsteci zobrat a napisat reklamaciu a vratit im vsetci prijimace potom by sa asi aj zacali zaujimat...Ja ho uz budem musiet vymenit lebo rodinny prislusnici denne na to nadavaju a hucia do mna.A prehratie na hoc kt. firmware ci je s alebo bez pluginov nepomoze


dedecek_
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 329
Registrován: 14 kvě 2009, 21:56

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od dedecek_ »

Proč tolik znechucení? Proč místo toho si každý před koupí řádně nepřečte fórum?
Už to bylo xkrát napsáno: není to přijímač pro laiky! Kdo mu jen trochu rozumí, tak je s ním určitě spokojen. Je stabilní, perfektní sdílení, nahrává a přehrává téměř všechno.V této cenové relaci nic lepšího neexistuje. Rozhodně jsem si nekupoval satelit, abych mohl závodit v rychlosti přepínání programů. Kdo potřebuje závodit, mám typ: za cenu víc jak tří AZboxů HD Premium jeden Dreambox 8000 a z CT1 budou na NOVĚ o 2 sec. dříve - to se určitě vyplatí.


azbox hd premium, E2, Samsung 3,5" 400GB, Xtreng ET9500,Open XTA, samsung le46A756
Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od paleaaro »

Precitajte si porovnanie 3 asi najlepsich sat prijim.:
http://www.parabola.cz/clanky/4240/tri- ... -os-linux/
Ani jeden zo spominanych nemam takze neviem ci spominane casy su OK a co sa rychlosti prep. tyka tak spravne nastaveny AZBOX je obdobne rychly.


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od dempsey »

To porovnanie je veľmi úbohé a napriek tomu sem dáš link.
To naozaj musím každému zvlášť písať aby sem nikto nedával linky na komerčné weby ?? Alebo si len zo mňa robíš srandu ? Prečo na seba pútaš pozornosť týmto štýlom ?

Ak chceš debatovať o azetboxe tak sem nemotaj tri úplne iné dvojtunerové prijímače. Ak chceš debatovať o iných prijímačoch tak založ tému vo voľnej diskusii a hlavne - dodržuj pravidlá fóra


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
vladino001
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 22 črc 2010, 21:59

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od vladino001 »

Youtube pisete ze ide... ide aj s nahladma?
ak hej vy cucnete ho niekto odtial?
ak nie tak škoda :cry:


AZbox HD Elite OpenRSI - OpenPLI 2.1 with kernel 2.6
19,2 a 23,5 , Skylink ICE , Oscam 1.20 build 7365 CardServer
AB IPBox 9900HD , AB IPBox 55HD , AB Cryptobox 400HD ,AB Cryptobox 500HD, Ferguson Ariva 200
Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od Bárt »

vladino001 píše:Youtube pisete ze ide... ide aj s nahladma?
ak hej vy cucnete ho niekto odtial?
ak nie tak škoda :cry:
Ano, jde i s náhledy. Mě tento FW jede slušně a kanály přepíná s normální rychlostí, ne pomaleji jak předešlé FW.
Jo a HW. akceleraci mám zapnutou už od doby kdy ji tam dali a bez probl.


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
hihihi3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 05 srp 2009, 22:01

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od hihihi3 »

dedecek_ píše:Proč tolik znechucení? Proč místo toho si každý před koupí řádně nepřečte fórum?
Už to bylo xkrát napsáno: není to přijímač pro laiky! Kdo mu jen trochu rozumí, tak je s ním určitě spokojen. Je stabilní, perfektní sdílení, nahrává a přehrává téměř všechno.V této cenové relaci nic lepšího neexistuje. Rozhodně jsem si nekupoval satelit, abych mohl závodit v rychlosti přepínání programů. Kdo potřebuje závodit, mám typ: za cenu víc jak tří AZboxů HD Premium jeden Dreambox 8000 a z CT1 budou na NOVĚ o 2 sec. dříve - to se určitě vyplatí.
Staci dream 800 SE a ver, ze je mnohem lepsi - ve vsem. Forum radne ctu, stabilni ??? Asi ne u vsech. Promin, ale kdyz prepnuti trva 30s, tak to je problem. Oni moc dobre vedi kde je chyba, bohuzel to vypada, ze se stavajicim systemem asi neopravitelna...ja to proste vidim na chybu v EPG, bohuzel na ofic foru na to nereaguji...ozelel bych i EPG na 7 dni, stacil by mi jeden den...na to take nereaguji. Mozna technicky problem, tomu az zas tak nerozumim.
Co mam jako nastavovat, kdyz: AZBOX+Crypto modul+orig.karta Skylink ZADNY PLUGIN = po 2 dnech nepouzitelny pomaly BOX. Co mam jako kde nastavit ???


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od visper »

Mnohem lepší ve všem? I v kvalitě obrazu? Hardwarovým dekodérům MPEG v Sigmě se nemůže žádné softwarové šidítko rovnat. Ale nechte porovnávání, v tomto vláknu se věnujeme výhradně vlastnostem fw 0.9.5301.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Uživatelský avatar
kapitan.iglo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: 03 lis 2009, 12:18

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od kapitan.iglo »

Možná jsem objevil Ameriku, ale všimnul jsem si, že tenhle (5301) FW umí při přehrávání *.avi, *.mkv atd zobrazovat titulky ve formátu *.sub. Ve verzi 4890 jsem to nedokázal rozchodit. :)


AZBox HD Premium Combo, FUBA AL85, multifeed (13E - 28,5E)
hihihi3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 05 srp 2009, 22:01

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od hihihi3 »

visper píše:Mnohem lepší ve všem? I v kvalitě obrazu? Hardwarovým dekodérům MPEG v Sigmě se nemůže žádné softwarové šidítko rovnat. Ale nechte porovnávání, v tomto vláknu se věnujeme výhradně vlastnostem fw 0.9.5301.
UZ tady nebudu o dream nic psat, bylo to jen pro srovnani, mel jsem je vedle sebe. Obraz o chlup lepsi, stabilita 100%. Vse funguje od zacatku na 1. Neni to zadne SW siditko...neco si o tom zjisti.
FW 5301 = u mne stale stejne chyby, zadna zmena !!!


Fatalino Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 24 lis 2009, 19:36

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od Fatalino »

Takze uz ma to nebavilo necinne sediet tak som sa nakontaktoval na opensat.Kazdy tu vela keca a neviem ci vobec niekto im dal na znamost vsetky reporty chyby,
resp. oni sa vyhovaraju stale ze firmware je vo vyvoji.Co sa tyka laikov tak ja nie som a nema to nic spolocne .Prepinanie je najzakladnejsia vec ktorehokolvek prijimaca.Jasne ze pretekat sa nemusim.
Inac som im pisal aj na opensat aj volal lebo ma tu uz vytaca...Inac s enigmou som spokojny
Ja:
problem:very long switching channels
I am too angry for you support to box.Switching channels is too long
time.You have more than 2 years to update box.What happened?

Opensat:
Thank you so much for your contact.
Could you please tell us wich firmware version are you currently using?
We suggest you to upgrade your receiver to the last version available on fw.azupd.com (0.9.5301),

Ja:
I am using new firmware 0.9.5301 but when box running more than 1day is very
slow.I think all firmware have the same problem.I am using skylink card in
internal reader- mgcamd+newcamd,sometimes with modul decoder the same.I think
problem is EPG...diakritic bad...I try unofficial firmware Enigma is more better
but no final...I have box more than 1 and half year and I am too tired flashing
firmware again and again...

Dear Peter,
We are really sorry for the inconvenience.
We are working to improve the firmware.
About Enigma, as you said, it's not official software, and because of this, we don't have any information about it.

The problem is reported.

Best Regards,
Your Support Team
--
OpenSAT, Lda.
Edificio OPENSAT, Lagoa
C.P 4950-283 Mazedo, MNÇ - PORTUGAL
Tel: +351 251 656 134 | Fax: +351 251 652 966


hihihi3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 05 srp 2009, 22:01

Re: azbox-0.9.5301

Příspěvek od hihihi3 »

Fatalino píše:Takze uz ma to nebavilo necinne sediet tak som sa nakontaktoval na opensat.Kazdy tu vela keca a neviem ci vobec niekto im dal na znamost vsetky reporty chyby,
resp. oni sa vyhovaraju stale ze firmware je vo vyvoji.Co sa tyka laikov tak ja nie som a nema to nic spolocne .Prepinanie je najzakladnejsia vec ktorehokolvek prijimaca.Jasne ze pretekat sa nemusim.
Inac som im pisal aj na opensat aj volal lebo ma tu uz vytaca...Inac s enigmou som spokojny
To vis ze jsem to tam psal i nekolikrat, uz to bude pres pul roku mozna rok. Stale dokola, snazime se bla bla bla...a nic. Delal screen shot procesu, posilal logy...odezva od nich dodnes zadna! Koukni do ofic fora, vzdyt oni nic neresi, nekomunikuji...kdybych to vedel pred dvema lety, do boxu bych nesel, skoda, potencial jiste ma...


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“