DIVX test CD v 2

Dalši download.
Odpovědět
Uživatelský avatar
cmelak598
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 10 črc 2012, 11:01
Bydliště: Middle Czech

DIVX test CD v 2

Příspěvek od cmelak598 »

Tímto CD si můžete otestovat multimediální funkce svého receiveru. :colombo: Obsahuje obrázky různé velikosti, audio stopy, video stopy, různé typy kontejnerů (AVI) a také formáty titulků. Video soubory jsou různého rozlišení od SD po HD. Vyzkoušet lze jak VBR,CBR bitrate, tak crash se stupňujícím se bitrate (je zde i GMC - global motion compensation). CD jsem používal na testování DVD a multimediálních přehrávačů a LCD, které umožňují přehrávat mutimédia. Verze už je starší, o nové nevím - stránky nadšenců nejsou k nalezení. Odkaz je uložen jako ISO, pro nás je to zbytečné vypalovat - nejlepší je zkopírovat soubory na HDD nebo USB.Při stahování zadejte "stáhnout pomalu" (pokud nemáte účet na edisku)

Pár souborů nepobral ani můj Xtreamer 150 DVD, většinou se jednalo o GMC, při testingu u mě nikdy nedošlo k hardwarovému poškození. Jak píšou autoři z divxtest.com neberou odpovědnost za případné problémy s hardwarem vašeho přístroje a zkoušku tímto CD provádíte jen na vlastní zodpovědnost. :21:

http://www.edisk.cz/stahni/00915/DivXTe ... .87MB.html - je to free verze


Odpovědět

Zpět na „Dalši download“