ariva 200 - box tuhne

Nastavení a diskuze kolem tohoto modelu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dendy77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: 16 říj 2009, 13:45
Bydliště: Senec
Kontaktovat uživatele:

ariva 200 - box tuhne

Příspěvek od dendy77 »

mam novy box ariva 200 hd ... kupil som ho s FW 1.6B07 .... obcas sa restartol (tak raz za polhodinu, hodinu)... tak som tam updatol najnovsi 2jkovy FW .. teraz sa nerestartuje ale mrzne.. niekedy vydrzi ist aj hodinu a pol, inokedy za 20 minut vytuhne aj 3x .. jedine co pomaha je hard switch vzadu... robi to ci uz mam pripojenu flashku alebo odpojenu - takze s tym to zrejme nema nic ... mrzne ako pri sledovani vysielania tak pri prehravani zaznamu ... stretli ste sa s tym niekto ? mam to reklamovat, ma to vyznam ? ked to vyskusaju v predajni urcite im to hned nespravi.. otazka je ci je to nejaky problem co sa zvykne vyskytovat, s tymto boxom alebo mam proste smolu na vadny kus (mimochodom bol by uz druhy vadny z toho isteho modelu, prvy co som kupil som este v ten den siel vratit lebo pri bootovani sa 8x z 10 pokusov zacyklil a donekonecna sa dokola rebootoval)...

som dost nasraty lebo som poslal nedavno "doprec" ten kram azbox (odpalil mi usb disk) a dufam som ze toto bude spolahlivejsie, ale zase problemy... :-/


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Ferguson HD“