Kockuje mi obraz na 12363V a 12110H

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
FunMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 18 bře 2010, 19:23

Kockuje mi obraz na 12363V a 12110H

Příspěvek od FunMan »

Nedávno sa objavili na tp12363V nové HD stanice tak som sa rozhodol že ich naštelujem. Problém ale je že všetky HD kanály z tohto tp mi kockujú/rozpadajú sa.
Skúsil som nahodiť továrenské nastavenia - naladiť nanovo všetky kanály - NEPOMOHLO. Skúsil som poštelovať parabolu, pootáčať LNB - NEPOMOHLO. Potom som si všimol niektoré iné príspevky tu na fóre popisujúce podobne problémy - tak som skontroloval verziu matičnej dosky(či netreba doplniť kondíky). Verzia je FS-9200 ver:1.1 2009 takže to asi odpadá. Zaujímavé ale je, že po tom štelovaní paraboly mám na týchto staniciach lepšie hodnoty úrovne signálu a kvality ako na ostatných kanáloch - napriek tomu stále kockavejú. Na príklad CT1 HD má (U 96%,Q 92%) pritom na Prime Cool HD to je iba (U 93%,Q 89%) ale tá je absolútne bez problémov.


Ten najotravnejší z otravných.
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Kockuje mi obraz na 12363V a 12110H

Příspěvek od By.Bob »

FunMan píše:Nedávno sa objavili na tp12363V nové HD stanice tak som sa rozhodol že ich naštelujem. Problém ale je že všetky HD kanály z tohto tp mi kockujú/rozpadajú sa.
Skúsil som nahodiť továrenské nastavenia - naladiť nanovo všetky kanály - NEPOMOHLO. Skúsil som poštelovať parabolu, pootáčať LNB - NEPOMOHLO. Potom som si všimol niektoré iné príspevky tu na fóre popisujúce podobne problémy - tak som skontroloval verziu matičnej dosky(či netreba doplniť kondíky). Verzia je FS-9200 ver:1.1 2009 takže to asi odpadá. Zaujímavé ale je, že po tom štelovaní paraboly mám na týchto staniciach lepšie hodnoty úrovne signálu a kvality ako na ostatných kanáloch - napriek tomu stále kockavejú. Na príklad CT1 HD má (U 96%,Q 92%) pritom na Prime Cool HD to je iba (U 93%,Q 89%) ale tá je absolútne bez problémov.
Ahoj na jaky cam v prijimaci jedes? Co ti cte kartu? Podle vseho je to tym camem. A nemas nahodou modul na kartu? Pokud mas modul.udelej si aktulizaci. Pokud nemas modul koukni se do pluginu a stahni si novejsi cam a nebo oscam. Pro nove pluginy zadat reviservis.sk/up


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9200-9300 PVR“