nic nejde!!!

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
e-MG-e
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 21 led 2009, 10:17

nic nejde!!!

Příspěvek od e-MG-e »

dobrý den, prosím o radu!! :-( poslední dobou mi přestávají jít veškeré programy, po vložení do jiného přijímače se rozběhnou. tzn asi to nepřijímá klíče.... snažím se tu něco vyčíst, ale marně. Mám IRDETO ICE, nemá někdo nějakou funkční zálohu, kterou bych přes MaZ nahrál a bylo vše OK???, Prosím o radů, děkuji...M.


Uživatelský avatar
zilizila Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 481
Registrován: 28 pro 2010, 00:03
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nic nejde!!!

Příspěvek od zilizila »

Napis, aky mas stroj a co v nom pouzivas pre citanie karty.


zilizila
Obrázek
SatDreamLinux
VU+ Ultimo4K & OpenATV 6.3
VU+ ZERO & OpenATV 6.4

Gibertini OP 100SE + multifeed 13°E+19,2°E+23,5°E
Stream from Octagon SF4008 & Triax TSS 400 MKII
Gibertini OP 85LN + motor & OP 100XP + motor
e-MG-e
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 21 led 2009, 10:17

Re: nic nejde!!!

Příspěvek od e-MG-e »

AZ box HD Elite, kartu skylink výměna, čtečku žádnou jen to co je originál v boxu. používal jsem news a mgcam, nyní mám přepnuto na multicas, zkoušel jsem i verzi 1,57....ale stále nic. poslední dobou to funguje jen cca 1,2týdny, pak zase nic... :-(


rony1977
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: 13 zář 2009, 07:24

Re: nic nejde!!!

Příspěvek od rony1977 »

e-MG-e píše:AZ box HD Elite, kartu skylink výměna, čtečku žádnou jen to co je originál v boxu. používal jsem news a mgcam, nyní mám přepnuto na multicas, zkoušel jsem i verzi 1,57....ale stále nic. poslední dobou to funguje jen cca 1,2týdny, pak zase nic... :-(
Ja mam ten isty problem. Mam AZBOX HD Premium fw 5309, 2 karty IRDETO ICE, jednu na SK a druhy na CZ region. Taktiež modul SMIT. Jedna karta je v nom druha bezi v internej citacke cez EMU. 29.6 vsetko slo. Dnes len free programy. SMIT hlasi u oboch kariet ze predplatne skoncilo. Reautorizacia nepomohla. Obe karty boli registrovane na zac. tohto roka. Este skusim iny prijimac, ale i tak nechapem co sa mohlo stat.


maxkane
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2010, 17:41

Re: nic nejde!!!

Příspěvek od maxkane »

mám úplně stejný problém, karta mi jela asi 14dní a teď mi to píše že mám všechno zakodované.....


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“