Nejde editovat oscam

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Wozi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 08 led 2015, 14:06
Dal poděkování: 1 poděkování

Nejde editovat oscam

Příspěvek od Wozi »

Mám problém při editaci oscamu, dnes jsem potřeboval upravit soubor oscam.srvid kdy jsem přidal service ID na Barrandov Muzika ale soubor mě nejde přepsat, nepomohlo ani oscam vypnout, ani restart ani odpojení od sítě, vypisuje to tuto hlášku, viz obrázek. Zkoušel jsem TO u přes TC i přes FileZilla a nic pořád to skončí hláškou že to nejde :( nevídte kde je zádrhel ? Díkes.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Nejde editovat oscam

Příspěvek od Honk76 »

A v jakém zařízení? máš pro složku oprávnění?nebo to edituj přes web asi nejrychlejší


Wozi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 08 led 2015, 14:06
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Nejde editovat oscam

Příspěvek od Wozi »

je to v DRemBoxu 500S, přes webinf to taky nejde a nevím jak zjisti to oprávnění, hesla na ftp mám, no jsem z toho celý zmetěný, když jsem to měl na azboxu tak to normálně šlo :15:


Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde editovat oscam

Příspěvek od EnoSat »

Wozi píše:Mám problém při editaci oscamu, dnes jsem potřeboval upravit soubor oscam.srvid kdy jsem přidal service ID na Barrandov Muzika ale soubor mě nejde přepsat, nepomohlo ani oscam vypnout, ani restart ani odpojení od sítě, vypisuje to tuto hlášku, viz obrázek. Zkoušel jsem TO u přes TC i přes FileZilla a nic pořád to skončí hláškou že to nejde :( nevídte kde je zádrhel ? Díkes.
mozno nesostatok pamete, skus vymazat v boxe a potom kopirovat
potom asi uz len preflashnut

PS: ked je to v DM500S tak by to malo byt v inej teme


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
Wozi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 08 led 2015, 14:06
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Nejde editovat oscam

Příspěvek od Wozi »

Vyřešeno ;) bylo to nedostatkem místa, proto nešlo kopírovat a editovat, diky za radu ,,EnoSat,, :)


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“