zaseknutý AZBox HD Premium +

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
DagHaayer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2011, 19:55

zaseknutý AZBox HD Premium +

Příspěvek od DagHaayer »

Mám ho asi týden. Včera přestal chodit YouTube a dnes je zásek na Loading *** nepomáhá ani odpojení od sítě. Pokaždé : Reebot-Booting-CHecking-Starting a Loading.... dál už se nic neděje. Není takto možné se dostat do nastavení ani do menu. Stalo se to po pokusu rozchodit int.prohlížeč. Aktualizace proběhla v pořádku - bez zásahu. :sad: Co s tím Pls ?. Pomůže někdo ?








AZ Box Premium HD+ "PLUS" + HDD 1TB+modul, Skylink,
Naposledy upravil(a) DagHaayer dne 26 bře 2011, 14:40, celkem upraveno 1 x.


anfro11 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 155
Registrován: 07 kvě 2009, 19:00

Re: zaseknutý AZBox HD Premium +

Příspěvek od anfro11 »

DagHaayer píše:Mám ho asi týden. Včera přestal chodit YouTube a dnes je zásek na Loading *** nepomáhá ani odpojení od sítě. Pokaždé : Reebot-Booting-CHecking-Starting a Loading.... dál už se nic neděje :sad: Co s tím Pls ?. Pomůže někdo ?
Nebolo by od veci dat si do podpisu co mas za AZB a aky SW ale pomoze asi len reinstalacia.


Mutant HD 51.E2 OpenSPA 7.3.wd 2.5" scorpio blue 1TB, sata II, VU+Solo SE[/color]OpenSPA 7.3.(DVB-T+DVB-S), EXT USB wd 2.5" scorpio blue 500GB, sata II, motor SG2100 (28,2E-30W) 85 offset,TV Philips 43PUS6551 / LG 42LA660S-ZA,LAN.
DagHaayer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2011, 19:55

Re: zaseknutý AZBox HD Premium +

Příspěvek od DagHaayer »

anfro11 píše:
DagHaayer píše:Mám ho asi týden. Včera přestal chodit YouTube a dnes je zásek na Loading *** nepomáhá ani odpojení od sítě. Pokaždé : Reebot-Booting-CHecking-Starting a Loading.... dál už se nic neděje :sad: Co s tím Pls ?. Pomůže někdo ?
Nebolo by od veci dat si do podpisu co mas za AZB a aky SW ale pomoze asi len reinstalacia.

:D Funguje vše. Stažený FW 5305 - přepsaný soubor na patch - nahraný na flashku - jsem zastrčil do AZBoxu - Vypnul a zapnul siťový vypínač - příkaz 4.Format aplication area - Až vše proběne tak kliknout na příkaz 1.USB - až vše proběhne tak : kliknout na 5. Boot without update. Jde všechno včetně YouTube a prohlížeče. Děkuji "anfro11". FW 5305 fuguje ! :55:


romko1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2009, 14:46
Bydliště: Slovensko

Re: zaseknutý AZBox HD Premium +

Příspěvek od romko1 »

Zdravim vsetkych,
mne zostal vcera "visiet" na CHECKING a ani tvrdy reset (zadny vypinac) ani reboot nepomohol... nepreinstalovaval som nic
fungujem na FW (vid. podpis) a len som spustil AzBOX a chcel som prepnut na iny TV kanal a nic....tak som resetol a uz len CHECKING.
Viete mi prosim niekto poradit? Vdaka moc.


AzBOX HD Premium Fw: 0.9.5308 + WD10EADS + CAM modul SMIT Irdeto, OpenBox X810,FW:5,24, 85Al, zobrazovatko: Samsung LE40A656
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: zaseknutý AZBox HD Premium +

Příspěvek od visper »

První bych zkusil odpojit interní hardisk.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
ikosk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2011, 23:23

Re: zaseknutý AZBox HD Premium +

Příspěvek od ikosk »

mam presne tento problem na AZboxe premium HD. Vsetko slapalo v pohode pokial mi nezatuhol a musel som ho vypnut. Nasledne uz nenabehne a stale skonci na loading... Skusal som uz aj update sw niekolko verzii a stale dookola zostane vysiet len pri loading...


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“