VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Volná diskuze.
Odpovědět
svt1967 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25 dub 2022, 08:40

VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Příspěvek od svt1967 »

Dobrý den.
Mám problém s odstraněním nahraných souborů na VU+ SOLO 4K. Dlouho jsem ho nepoužíval, a když chci odstranit nahraný pořad, objeví se mi stránka s nabídkou k potvrzené odstranění (ANO/NE). Po volbě NE dojde správně k návratu do seznamu videí, po volbě ANO dojde k zamrznutí přístroje s nutností ho natvrdo vypnou vytažením z elektrické sítě. Rovněž pokud dám volbu přehrát video, dojde správně k jeho spuštění, avšak po volbě tlačítka STOP se dostanu do volby, zda chci odstranit video (a další nabídky). I když zvolím volbu Návrat zpět do seznamu videa, dojde k zatuhnutí přístroje (při pokusu o smazání pochopitelně také).
Nyní ještě zkouším, jak se to bude chovat v případě, že dojdu při přehrávání na konec pořadu...


Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Příspěvek od baranček »

Mám VU+solo4k 7-rok,ale Tvoj problém som nikdy nezaznamenal.Podľa mňa máš nejaký problém v image spôsobený nejakou laboráciou.Riešenie -nanovo nainštalovať novú image a všetko bude fungovať ako má :89:


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
hrotik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 25 bře 2013, 14:34

Re: VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Příspěvek od hrotik »

Barančekova rada by problém vyřešila, ale pokud se tazateli z jakéhokoliv důvodu do reinstalace nechce, zkusil bych pro začátek disk ve VU+znovu přeformátovat na příslušné Ext. Pokud to problém nevyřeší není jiné cesty… :38:


VU+ UNO 4K,SOLO 4K, VTi + UHDG 17, SF 8008-ATV 7.3, motor SG2100, 80cm AL, Inverto BLACK Ultra.
Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Příspěvek od baranček »

ale pozor formátovaním príde o všetky nahrávky :89:


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
svt1967 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 25 dub 2022, 08:40

Re: VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Příspěvek od svt1967 »

Skutečně bych nerad přišel o nahrávky...
Nicméně nevím, co to znamená "nainstalovat novou image".
VU+ SOLO 4K jsem pořizoval před léty v okamžiku, kdy se přecházelo na DVB-T2 a můj původní HHD rekordér tak byl k ničemu.
Zároveň jsem chtěl minimálně 2-tunerový přístroj, abych mohl nahrávat současně více pořadů a jiný přitom sledovat, a navíc jsem nechtěl přístroj s externím diskem - prostě jsem chtěl přístroj co nejvíce uživatelsky podobný původnímu HDD rekordéru.
Může mi někdo vysvětlit, co to znamená nainstalovat novou image a případně přiložit podrobný návod v pdf? Byl bych opravdu moc a moc vděčný.
Děkuji.


hrotik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 25 bře 2013, 14:34

Re: VU+ SOLO 4K - problémy s odstraněním nahraných pořadů

Příspěvek od hrotik »

Přeflešovat image není v podstatě nic složitého, ale pro někoho kdo toto ještě nedělal to může být v celku problém. Ani s nějakým návodem to nemusí úplně dopadnout. Předpokládám, že když VU+ SOLO 4K jsi před léty pořizoval, máš v něm image VTi možná ještě ve verzi 13...Poslední verze VTi je 15.0.0. Ideální dát čisté VTi 15.0.0. a doinstalovat vše potřebné (pro čtečku karet a tpd), nebo použít pro flešování nějakou plnou zálohu. A jsme u toho.Jistě je nějaký prodejce, nebo někdo, kdo ti VU+ nastavoval a pomůže ti to, byť za úplatu vyřešit. A nebo začít studovat, třeba zde: https://digitalne.ellano.sk/magazin-7/s ... vu-solo-4k
Nebo zde: https://digitalne.ellano.sk/magazin-7/s ... -uno-4k-se tam je lépe popsaná instalace VTi.


VU+ UNO 4K,SOLO 4K, VTi + UHDG 17, SF 8008-ATV 7.3, motor SG2100, 80cm AL, Inverto BLACK Ultra.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“