EMM- SatElita 2000HD

Nastavení a diskuze kolem tohoto modelu.
Odpovědět
Duhen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 lis 2010, 14:33

EMM- SatElita 2000HD

Příspěvek od Duhen »

Zdravím , mám SatElitu 2000HD? Nahrál jesem poslední FW V2.18B7 a po vytažení karty mi jdou všechny volné programy skylink krom HD. V nastavení TV jsem zadal 4x0 a ukázala se červená tečka "Editovat", pokud vstoupím do menu tak jsou tam různé "CA-Type" Seca, Viaccess, irdeto, cryptoworks, negra, NDS, conax, biss, xbox-key, directcw-key pak možnost zadání "Provaider" a pokud rolujiv CA-type, tak jsou tam různé key. Povolení EMM mám na ZAPNUTO.
Chtěl bych se zeptat, jestli se dá do blockeru se zadat-přidat key pro určité programy samostatně a nebo se musí objednat balíček aby si ho blocker načetl zápisy. Tady jsou například nějaké key pro UPC, ale nevím jak s nima pracovat. Ctěl bych nějaké hudební programyi jiné.
Prosím někoho , kdo se vyzná jestli by mi neporadil jak s tímto příjamačem na to.
http://www.key-flach.com/2011/03/upc-di


SatElita 2000HD, Parabola 80 Al - FUBA red + SG2100, točím 90,0°E Jamal 201 <0> 58,0°W Intelsat 9
Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: EMM- SatElita 2000HD

Příspěvek od Steiner »

Devr, netrep somariny a rovno napíš aké programy ešte chceš "zadarmo", niekto ti odpíše že to nejde a vybavené,
to čo tam máš teraz už aj tak presahuje tvoje schopnosti, tak čo ešte špekuluješ?


„Cross of Iron“
Duhen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 lis 2010, 14:33

Re: EMM- SatElita 2000HD

Příspěvek od Duhen »

Netrepem somariny, a to co tam je se nahrálo už s tím FW. Jasně , že chci nějaké programy zadarmo.Chtěl bych například NGC i jiné, ale nevím jak na to. To co tam mám nevím zda přesahuje moje schopnosti, ale podle mě tam toho moc není, protože zatím mi jdou jen ty grátis co všem , akorát bez karty. Je tam spousta key asi na nic a chtělo by to nějak oktualizovat- přidat, ale potřebuju nakopnout jak na to a jestli to vůbec tento přístroj dokáže.


SatElita 2000HD, Parabola 80 Al - FUBA red + SG2100, točím 90,0°E Jamal 201 <0> 58,0°W Intelsat 9
mareksy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 27 úno 2009, 13:04

Re: EMM- SatElita 2000HD

Příspěvek od mareksy »

neriešiš to náhodou aj na konkurenčnom fore ?? :51:


Odpovědět

Zpět na „Diskuze SatElita 2000HD“