CS LINK IRDETO A SATELITA

Diskuze o firmware.
Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: CS LINK I-deto A SATELITA

Příspěvek od ShaMan »

Je třeba nahrát poslední nebo předposlední soft odsud z fora , udělat továrko , naladit , popřípadě smazat staré klíče 0d03.
Podle struktury memu když se tam dá IRD karta tak je obdobné jak v ir-de-to origoš přijímačích tak se dá předpokládat , že soudruzi tam implementovali origoš IRD soft . Pak už jenom zbývá že v 1 % že problém někde jinde .
Každopádně je vhodné při registraci karty nikdy nepsat jaký je skutečně registrovaný přijímač a to z několika důvodů , dnes mám Dreama zítra Trabanta a proslýchá se , že soudruzi co mají přístup k těmto registračním údajům mohou z nudy třeba vypínat konkrétní karty
tak aby náhodou cvičené opičky z helpdesku neměly dlouhou chvíli a nehrály počítačové hry ....


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
pinot
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 28 čer 2011, 21:17

Re: CS LINK I-deto A SATELITA

Příspěvek od pinot »

Dnes odpoledne nejedou Barrandov,joj,joj+,doma,NGC,NGCwild,retromusic i na jiných mašinkách,všechno I-deto karty.Problém asi na straně cslinku.Nepomáhá ani refleš.Snad to spraví,těžko to pochopí klienti,co jen užívají.[/quote]

jj, máš pravdu, už jsem to zjistil že to nebylo na straně satelity ale těch telefonátů, vypadalo to jako by lidi sledovaly jen ty programy co jim nejdou..byla to náhoda že jsem přehrál sw a posléze to přestalo fungovat.. ale to nabíhání po zapnutí mě stejně štve :107:


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: CS LINK I-deto A SATELITA

Příspěvek od ShaMan »

pinot píše:Dnes odpoledne nejedou Barrandov,joj,joj+,doma,NGC,NGCwild,retromusic i na jiných mašinkách,všechno I-deto karty.Problém asi na straně cslinku.Nepomáhá ani refleš.Snad to spraví,těžko to pochopí klienti,co jen užívají.
jj, máš pravdu, už jsem to zjistil že to nebylo na straně satelity ale těch telefonátů, vypadalo to jako by lidi sledovaly jen ty programy co jim nejdou..byla to náhoda že jsem přehrál sw a posléze to přestalo fungovat.. ale to nabíhání po zapnutí mě stejně štve :107:[/quote]


Chyba cslinku ,ale pouze Irdeto kartty co se stalo to nikdo neví , ale pokud by ses tam náhodou dovolal tak ti stejně řeknou , že je to přijímačem .
viz http://www.parabola.cz/forum/topic-66489/


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze SatElita 2000HD“