Setting A3+A1

Zde naleznete Setting.
Odpovědět
Uživatelský avatar
maros001
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 11 led 2009, 21:56

Setting A3+A1

Příspěvek od maros001 »

Setting A3+A1 (13.4.2010)

Download cez program AliEditor.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


VU+ DUO, VU+ SOLO2, VU+ ZERO
rostigue
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2010, 17:29

Re: Setting A3+A1

Příspěvek od rostigue »

Ahoj, v satelitní technice jsem uplně v plenkách. Mohu se tady otázečkou ujistit o svém zamýšleném postupu?? V PC se docela vyznámale se satelitem začínám. Měl jem pujčený digi od kamaráda, s nastavením na Intelsat. Teď společnou anténu předělali z analogu na digitál. Nechtěl jsem kupovat settobox. Proto jsem využil dvou talířů na spol.anténě, které jsou nasměrovány podle teď moderního způsobu na astru 19, astru 23, hotbirt a thor. Koupil jsem si tedy Skylink kartu a úplně nový přístroj SatElita 2000 HD.
Zkoušel jsem to nastavit ručně, ale na všech uvedených družicích mi to našlo snad 3000 stanic!!! A editovat to ručně s dálkovým ovládáním mi připadá jako nadlidský výkon. Udělal jsem si zálohu přístroje na USB.

No a když si budu chtít hrát???? Tak si teda stáhnu od vás setting A3+A1, otevřu v AliEditoru, nechám si jen astry a už budu jen promazávat, aby mi zbyly jen programy, které chci??? To znamená, že na astře 23 si nechám klasiku a z astry 19 by mě zajímali poláci. Až budu mít hotovo, uložím na flešku a přes USB natáhnu do SatElite 2000HD???

Chápu to správně??? Moc děkuji za odpověď a za trpělivost. Rosťa

protože jsem slyšel, že setting se používá jen pro emulaci. Ale to tady není ten případ. Protože já mám vše legálně.


Odpovědět

Zpět na „Setting - SatElita 2000HD“