USB mechanika

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
laser Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 09 zář 2010, 18:08

USB mechanika

Příspěvek od laser »

zdravim vsechny tak me napadlo jestli je mozne do USB portu k 9100 pripojit optickou mechaniku DVD a skrze ni prehravat DVD --- je to hloupa otazka ale odpoved neznam tak se ptam
diky ---- PROČ: sem tam maj děti nejaky novy dvd a nez to furt převadet tak jsem si řekl že by to mohlo vyřešit problem dik


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: USB mechanika

Příspěvek od ShaMan »

laser píše:zdravim vsechny tak me napadlo jestli je mozne do USB portu k 9100 pripojit optickou mechaniku DVD a skrze ni prehravat DVD --- je to hloupa otazka ale odpoved neznam tak se ptam
diky ---- PROČ: sem tam maj děti nejaky novy dvd a nez to furt převadet tak jsem si řekl že by to mohlo vyřešit problem dik
Myslím že je to otázka driverů , možná by to mohlo fungovat ..


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
macx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 22 led 2012, 11:58

Re: USB mechanika

Příspěvek od macx »

laser píše:zdravim vsechny tak me napadlo jestli je mozne do USB portu k 9100 pripojit optickou mechaniku DVD a skrze ni prehravat DVD --- je to hloupa otazka ale odpoved neznam tak se ptam
diky ---- PROČ: sem tam maj děti nejaky novy dvd a nez to furt převadet tak jsem si řekl že by to mohlo vyřešit problem dik

no ak chces prehravat videa dvd tak sa neda ,prijimac nema plnohodnoty dvd prehravac.a co sa tyka dvd mechaniky teoreticky by sa dalo ,ale moze byt problem z driverom.ale aj ked ho STB pripoji ,v menu STB neukaze lebo firmware nieje programovany na pouzivanie mechaniky


Uživatelský avatar
satelit1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 11 lis 2011, 19:04

Re: USB mechanika

Příspěvek od satelit1 »

DVD jde prehravat z kompu pres sit pomoci HomeMediaServer:

Kód: Vybrat vše

http://www.homemediaserver.ru/index.htm
program je free (v rustine)
mam odzkouseno.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9100PVR“