Rok a půl po té co konkurence šíříla lži

Vyjádřete svůj názor.
Odpovědět
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Rok a půl po té co konkurence šíříla lži

Příspěvek od xdedek »

Zdravím, nevěděl jsem, kam to dát, tak jsem napsal sem.
Nevím, zda si toho jěště nikdo nevšiml, nebo nikomu nepřipadlo potřeba to sem hodit, ale vzhledem k tomu, že z obchodů mizí HD-Boxy z pultů a dokonce se i ví o "nástupci" co je v podstatě téměř totožnej, tak si myslím, že je na čase už i pro něj založit novou sekci.. a nebo to nějak šikovně zkloubit s HD-Boxem a připsat tam nový modely Skytec-u... vzhledem, že někerý začínají dosluhovat, tak budu potřebovat nakoupit nový kousky a asi se už budu poohlížet po Skytec-u a strašně nerad bych opouštěl toto fórum ( pro ty co by to chtěli chápat jako výhružku.. !!!TAK TO NENÍ!!!, jen tím chcu říct, že když by to tu "zamrzlo", tak bych prostě musel hledat informace jinde... a to bych strašně nerad)

Děkuju moc...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Rok a půl po té co konkurence šíříla lži

Příspěvek od marsim21 »

Při proniknutí značky S.kytec na Cz a Sk trh, jsem byl osloven kompetentní osobou, zda by byl problém, zde na fóru přijímači poskytovat podporu.
Naše stanovisko znělo,za určitých podmínek by v tom nebyl žádný problém a dalo by se to skloubit s podporou pro HDBox .
Poté jsem byl osloven,zda by bylo možné vytvořit sekce pro představu a poté se domluvíme na určitých podmínkách spolupráce.
Sekce jak by to mělo vypadat,jsem vytvořil strávil jsem nad tím celé odpoledne.Do dnes, jsou skryté připravené na přepsání, pokud se v budoucnu na našem trhu objeví potencionálně nadějný přijímač,který by si zasloužil pozornost.
Ve finále ze všeho sešlo.Bohužel email, jsem již odmazal jinak by jsem jej zde zveřejnil.Přiznám se tak diplomaticky se vykroutit, jsem ještě nikoho nevyděl.
Znění bylo ve smyslu asi takovém:

Vaše fórum je zaměřené, jen pro Cz a Sk uživatele.
Chceme být nad národnostní společností se zaměřením pro Cz,Sk,Madarský,Rumunský atd.atd. trh.Proto sháníme nad národnostní fórum pro úzkou spolupráci. Omlouváme se atd.atd.


Nic jiného než čisté žvásty.Na to přišli opravdu brzy,že jsme zaměřené fórum jen pro Cz a Sk trh.
Shrnul bych to asi tak.Kdyby jste ztráceli pro nás čas zadarmo a my si na úkor vašeho času plnili peněženky,bylo by to super a šli bychom do toho hned.Za poplatek reklamního banneru,to už není zadarmo, tak raději ne.

Tímto bych diskuze kolem značky Skytec uzavřel. marsim21


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Končící Skytec na pokračující HD-BOX

Příspěvek od s@pro »

je tomu Více jak rok co Bratislavská Firma rozeslala lživé a podvodné email y na téma končící podpory pro HDBOX
Všichni co mají hlavu na krku věděli a ví že je tomu naopak .
A k tématu
Asi si se trochu pomátl (xdedek) nebo žeby ty to slunko po dlouhé době co se objevilo ?
Naopak Skytec už ukončil výrobu dávno a ukončil i podporu . Aspon tak to hovoří i konkurenční fóra . https://www.google.cz/search?q=skytec&i ... 8ge1qYGoBA
Ukaž mi Hbbtv soft na skytec . Nové přijímače které OEM Fortis připravuje tak neumí enigmu a kromě "rychlejšího " procesoru a trochu jiného Menu
jsou o ničem !
HDBOX umí vše co potřebuje , podpora se rozšiřuje nyní kromě Hbbtv tak Air TiVi aplikace které každou chvíli vyjde pro Android a Enigma šlape bez problému.


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Rok a půl po té co konkurence šíříla lži

Příspěvek od marsim21 »

Název tématu bylo upraveno z důvodů,že jeho název kterým jej pojmenoval zakládající, se nezakládá na pravdě a mátl by jiné uživatelé.
Jen by mě zajímalo,kde jsi k této nesmyslné informaci přišel?


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Rok a půl po té co konkurence šíříla lži

Příspěvek od xdedek »

Zdravím, no velice se omouvám za klamnout informaci, ale su rád, že sem nezůstal v omylu a doufám, že aj ostatním to pomůže...

no kde jsem se k tomu dostal?... no už to ani nemůžu najít.. ale vycházel jsem z toho, že tatík mi říkal (před delší dobou) že hdboxy nějak nikde nejsou skladem.. no a pak jsem aj našel na jednom serveru tuto inforamci, ale dnes jsem se snažil ji opět najít, ale už se mi to nepodařilo..
no a lehce tomu nasvědčovaly i další informace...

(omlouvám se za vkládání odkazů, ale když ste se mě ptali kde jsem bral informaci, tak touto cestou odpovídám...)

no například v porovnání s původníma stránkama HDBoxu vypadají tyto mnohem líp
http://www.google.cz
a i ty boxy na tom vypadají softwarově tak nějak trochu nabušenější..

no a dále stránka "podpory"
http://google.cz
vypadá taky o dost líp, než vlastně předchozí nic...
tak jsem uvěřil této fámě a prostě a jednoduše jsem naletěl...

(s tou podporou, řekl bych, že aktuální stav přes sapro a toto forum je mnohem lepší, ale na to, že předtím neměli v podstatě nic a teď toto, tak je to celkem dobrý)

no a dál bych teda chtěl zároveň podotknout.. že jakej nesmysl to ti kokosi chcou o mezinárodním fóru, když bych řekl že CZ/SK trh je oproti jinejm úplně jinačí, jinačí jsou i poskytovatelé satelitu a tím i problémy s dekódováním atd.. tak nedovedu představit si řešit to společně a hlavně, jaký by byl defaultní jazyk? pochybuju, že by tu někeří starší pánové se tu učili anglicky...


no.. tak jsem rád, že to zústává dál, tak jak je a nezbejvá nic jinýho, než jen držet hdboxu palce a vela úspechu....
pozn. mohli by teda vydat nějakej ten novej model, alespoň co se toho dvoutunerovýho týče.. protože brzo odejde a nevím co si tatík vybere... protože by chtěl zas dvoutuner... no a ten starej, co vlastně umí jen 1080i místo 1080p a hlavně omezenou flash/ tím i podpora novjch funkcí je špatnější...

ale tak necháme se překvapit..
jinak má tu někdo teda informaci, jak přesně to bude dál? zatím stále kupovat prostě to co je a nic se neplánuje?

díky a jestě jednou se omlouvám, esli jsem porušil pravidla o vkládání odkazů, ale obávám se, že v tomto případě to bylo potřeba, abysme si ujasnili, kdo co myslí...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Rok a půl po té co konkurence šíříla lži

Příspěvek od marsim21 »

Ano přesně to jsem si myslel odkud vítr vane.
Odkazy jsem samozřejmě upravil.
Já odpovím ve zkratce fundovanější odpověď,zde jistě dostaneš v vzápětí.
Odkud myslíš,že ta veškerá podpora pramení?


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Návrhy a připomínky“