CCcam free server downloader

Diskuze E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

Tak se asi hádají o soubor, ale já mám nainstalované oba a v pohodě. Třeba pro ten soubor nemá Curl práva. Tak si to dej stáhnout znovu tím freeserver a ono ti to tam zapíše zpátky to co tam bylo. Zapisuje si také vše na čisto po svém , jako můj. Můj zapíše jen stažený řádek, původní konfiguraci smaže.
Třeba ti tady poradí i někdo jiný. Já jsem to vytvořil skoro na koleni, jen se základními příkazy a neznám úplně každou hlášku a chybu. Stále se učím a nechám si klidně rád poradit....ale spíš si to musím najít vše sám


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
mirosmrco
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 21 kvě 2010, 18:07

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od mirosmrco »

Zaujímavé že vo folmulerovi funguju oba v pohode či to nebude tím že dreambox je ARM procesor?


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od vitamin »

bud rad že to vobec funguje a že to ktosi tu dal ako na zlatom podnose.diky tomu kto to tu zavesil pre nas.


miro999
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29 led 2011, 11:31
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od miro999 »

velka poklona a dik nema to chybu pouzivam na dm800se


Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

Děkuji. Spíše šlo jen o dobrý nápad, který se mě povedlo uskutečnit s minimálními zkušenostmi.
Mám do pondělka volno, takže nezahálím a vylepšuji. Jen se v tom momentálně moc patlám a běhající děti okolo mi moc nepřidají.
Takže uvidíme co bude dál. Mám další verzi, ale asi ji nepustím, nejsem si jist, zda je to správná cesta.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

Toto měl být další počin, ale jelikož by to byla spíš cesta do pekel, protože ho používají různé přístroje a image, tak to zůstane raději jen na tomto obrázku a tuto instalačku mažu. Trochu jsem se k tomuto výtvoru nechal vyhecovat, ale není to správná cesta. Užitečné by to mohlo být pro někoho, kdo chce používat jen toto a nemá v přístroji jiný CCcam a má totožný image se mnou.
DSC05988.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od EnoSat »

nepotrebuje teraz SkyDE minimalne 2.3.2 ?


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

Nedokáži ti odpovědět. Už nemám tak zmáknuté co kde a na co jde. Softcam.key už jsem pověsil na hřebík. Tady jde čistě o free sharing, takže jsem neřešil další možnosti CCcamu. Ale jak už jsem řekl, ta fotka, to byl můj záměr od kterého jsem upustil. Byla by to cesta do pekel, protože každému chodí emulátor od jeho image, takže to nechám jak to je. Jen bych ještě potřeboval pořešit automatický restart CCcam. Ve skriptech je restart udělaný na CCcam, ale co když má někdo u něho číslo, tak mu to na konci vyhodí hlášku, že nemohl provést restart, protože ho nevidí. Příkaz pkill nelze použít, například můj přístroj ho nemá. Takže jsem se vrátil na začátek a budu se snažit udělat spíš nějakou užitečnou funkci a pár oprav. A zůstanu u mota, že v jednoduchosti je síla. Ponechám raději každému jeho vlastní CCcam. Možná by se dal použít i Oscam, ale stím by mě musel někdo pomoct, jinak bych se stím plácal ve stilu, pokus omyl.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

Toto celé je jen o tom, že různí poskytovatele nabízejí sdílení karty a mají i tzv. zkušební servery. Celé to je legální. A člověk by musel jít k PC najít si stránku s tímto zkušebním serverem, vzít si tužku a papír a ten zkušení řádek pro free server pracně opsat a jít si to nacvakat do přístroje, nebo by to v pc mohl zkopírovat a ručně obohatit cfg soubor třeba v Totall Comanderu. No a pak je tu možnost, že někdo vymyslí jednoduchou věc (plugin) který zmáčknutím asi tří tlačítek stáhne a vyselektuje ten řádek a zpřístupní tak zkušební free server uživateli cca do 3 vteřin, bez jakéhokoliv odcházení od přístroje. :38:
A to celé v pluginu zabírajícím cca 30Kb. Jak už jsem zjistil, nejsem jediný, koho to napadlo, jako ten free server plugin ze zahraničí, který zabírá několik MB a jeho práce trvá tak dlouho, že bych to měl v pc dřív nacvakané ručně a postahuje vše možné i nefunkční servery. Za mě...nebrat!
ps. znovu děkuji všem za poděkování a jsem rád, že Vám to chodí a jste spokojení. Jediné co za to mám,...je dobrý pocit, nic víc.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Odpovědět

Zpět na „AZ HD Diskuze E2“