CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
BextrH
Mazák
Mazák
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Původně jsem myslel že tento okamžik oslavím nějakou vylepšenou verzí.
Momentálně plugin ...CCcam free Server Downloader (ZOOM) dovršil na foru......
satdigitálně přes 100 tisíc zobrazení
abforum přes 60 tisíc zobrazení
zahraniční fora nepočítám
Nic to neznamená. Je to pro mě jen osobní úspěch.
Někde jsem slyšel, že když má nějaké video na youtube přes 100tis zobrazení, dostane jeho vlastník nějaké peníze :-)
Já samozřejmě od nikoho nic nechci. Dělám to vše pro radost, takže vlastně pro lidi, čili pro Vás.
Takže co přináším. Rozhodl jsem se, že promažu servery které nejdou stáhnout. (Nemyslím tím nefunkční)
Po procházení skript jsem zjistil že toho už spousta nejde stáhnout. Ve většině případů, protože vlastníci serverů přešli na novou ochranu,
pomocí potvrzování zaškrtnutím okénka zvaným ...(recaptcha) Bohužel, do dnešního dne toto omezení nedokážu překonat.
A řekl bych že ani nikdy v budoucnu. Souběžné stahování dvou skript je už ...pasé Druhý skript jsem úplně vyřadil, bylo tam úplně mrtvo. Ještě připomenu, že z celého množství řádků (serverů) může být opravdu funkčních, jen několik. A abych nebyl pouze negativní. I když nejspíš do budoucna bude hůř. Je pravda, že to slibuji už možná rok a zatím to stále tak nějak funguje.
Takže do stažení všech serverů jsem přidal nějaké z veřejných, protože chodí dobře. Otázka bude co to udělá, až se na to připojí všichni. Uvidíme, třeba to bude dělat dobrotu. Čas ukáže. Další nové servery už asi nebudou, protože se mě žádné další nedaří najít, někdy mám už problém najít i ty, které už máme. Musíme se jen modlit, aby nám to vydrželo funkční co nejdéle. Toť asi vše.
Hezký slunný den všem.
:89:

pro aplikaci změn ....aktualizujte ZOOM

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Zasekávání a zdlouhavé stahování mě donutilo zasáhnout.
Bylo smutné stále poslouchat od tchýně ....pane Stando, ono se to stále zasekává.
OK. Nemám moc možností jak to ovlivnit, ale něco přeci jen. Smazán server, který brzdil stahování.
Přerovnáno pořadí serverů podle funkčnosti. Přidán jeden server, který již byl, ale byl pouze samostatně (nemusí se stáhnout každému)
Při viditelném stažení všech se zobrazí v seznamu na konci. Uloží se pak jako první. Snad to pomůže při stabilitě.
Jinak do budoucna, co se týká (ZOOMu) nemám co přidat, spíše naopak. Pouze ucpávat rukama a nohama, stále vznikající díry v pomalu se potápějící lodi.
Až dojdou ruce a nohy, nevím co tam nacpu, už jsem tam zastrčil snad všechno co mám :96: Toť asi vše.
Hezký den

pro aplikaci změn ....aktualizujte ZOOM

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Do multimediálního pluginu ...Stream Hunter který lze nainstalovat ze ZOOMu jsem přidal rubriku ....VKklip
Jsou tam videoklipy, převážně samé starší hity a různá jiná hudba. Před zhruba třiceti lety by to byla hudba pro mladé :-)
Je tam několik různých žánrů a věřím tomu, že minimálně 70% a víc budete znát. Jsou lidé kteří mají na TV napojený (zvuk) zesilovač a možná se jim tato funkce může hodit na přehrávání hudby z TV. Jako jsem dnes po spoustě let oprášil zesilovač a repro já na pár písniček. Dále se to může hodit jako motivační huba u shazování přebytečných kil. :-) Pro přidání rubriky, stačí v menu ZOOMu ...instalace dalších pluginů úplně dole, ...Stream Hunter a nainstalovat.
Můžete nainstalovat takto přímo i když už ho nainstalovaný máte. Mělo by fungovat na všem krom py3.
Hezký den.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

I zázraky se občas dějí. Přidán jeden nový dobrý server.
Je tam samostatně .... i ve všech. Mějte se, mažu na šichtu.
Ať se daří.

aktualizujte ....ZOOM

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“