CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
BextrH
Mazák
Mazák
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Aktivujete funkci. Uložíte do souboru ...OscamDATAx.cfg váš Oscam server atd.
Po stažení nějakého serveru se tyto řádky přenesou (zkopírují) do ...oscam.server atd. vše viz ...photo2.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Jelikož tu občas naskočí do rozjetého vlaku noví uživatelé, ukážu Vám na pár obrázcích, co byste vždy měli udělat jako první po nové instalaci. Tento plugin má vždy na každém zařízení jinou velikost. Takže se Vám může zobrazit jako velké okno, nebo malé okénko.
Každému vyhovuje něco jiného, ale lepší je to velké okno, je tam pak vidět úplný text. Když jsem kdysi udělal kompletní zvětšení MENU, dostal tento plugin název (Zoom) a ten už mu zůstal. Je ve světě alespoň takto snadno rozpoznatelný, než kdyby to byl jen ...free server downloader. Bylo to hlavně pro starší uživatelé, ale v podstatě i pro ostatní.
Lze změnit i velikost textu. Jak velikost MENU, tak velikost TEXTU má dvě možnosti. Vždy lze přepnout na tu druhou možnost. Něco jako uzavřený kruh. Přepínáním tyto dvě velikosti jen prohodíte. Dále je možnost tento stahovací plugin přepnout na (Lite) verzi. Ta je určena také pro starší uživatele ale i lidi kteří si nechtějí komplikovat život blbostma a stačí jim jedna funkce.
Proč toto vše píšu. Stává se mě že občas někdo napíše, ....bál jsem se co to udělá, tak jsem to raději nemačkal. Tak tady je vysvětlení, plus názorná ukázka na obrázcích. Ten kdo tento plugin instaluje poprvé, měl by si jednou z možností nainstalovat nejprve stahovač zvaný ...curl
Bez něho je tento plugin téměř nepoužitelný. To že ho máte nainstalovaný poznáte, když pak stáhnete nějaký server a uprostřed informačního textu (nebude) řádek se serverem, ale jen prázdné místo. I když napíše že vše proběhlo v pořádku. Zas tolik to opatřené nemám, aby to napsalo .....ty banáne, nemáš tam nainstalovaný ...curl :-) a proto jsem nestáhl nic.
Pokud do příkazového řádku v PC napíšete slovo curl neboli příkaz curl, tak pokud Vám to napíše ...curl: command not found ....Tak tam curl nemáte na 100% nainstalovaný. Curl není potřeba pokaždé instalovat, zůstává v zařízení do doby, než se třeba rozhodnete přeinstalovat enigmu.
Curl se instaluje tak, že si najedete na instalace CURL s vyberete podle tipu zařízení a jeho CPU, jednu z verzí.
Pokud ani jedna možnost Curl nenainstaluje, máte ještě možnost Curl nainstalovat z poslední možnosti zvané (feed)
Tato funkce většinou nainstaluje Curl na 100% ale jen za předpokladu, že má dané IMAGE enigmy, které máte v zařízení, stále ještě funkční (feed) ...něco jako aktualizace. Nejlépe to funguje na IMAGE od OpenATV. Od OpenPLI bývá často již nefunkční.
Pokud budete chtít instalovat jinou, mnou zde vloženou verzi (tohoto pluginu Zoom) ......
uděláte to následovně. Zapnete plugin Zoom a přímo na té hlavní straně, zajedete dolu na ....Odinstalace a vyberete v seznamu Zoom a ten se tak během chvilky odinstaluje. (A nebo) .... jen, .. na hlavní straně dvakrát zmáčknete na dálkovém ovladači tlačítko nula (0) a proběhne odinstalace tohoto pluginu (Zoom)
(Pro instalaci) ...vložíte instalačku (.ipk) do adresáře /tmp/ (nebo) .... můžete i z flešky, pro ty co nemají možnost se k zařízení dostat z počítače. A ....nainstalujete. Pokaždé když se tento (plugin Zoom) nainstaluje, má výchozí velikost a výchozí jazyk Češtinu.
Pokud chcete jinou velikost, nebo, jiný jazyk, musíte si to přepnout viz obrázky. Změna jazyka se provádí v ...LANGUAGE
Toto univerzální slovo, tam je použito pro uživatele z jiných zemí, aby snadněji našli změnu jazyka.
Většina funkcí je intuitivní a snadno pochopitelná. Takže se nebojte experimentovat a třeba se i pusťte do úprav některých skript. Protože tento plugin není jen na koukání, ale zároveň to je taková něco jako stavebnice, kde si každý může zkusit něco předělat a upravit. Každý nápis v menu je v podstatě funkce, která má svůj skript v adresáři /usr/script/... A že jich tam je :-)
Ničeho se nebojte, protože když něco nedej bože zku...íte tak není nic jednoduššího, než v menu dvakrát zmáčknout nulu, plugin odinstalovat a pak znovu nainstalovat z instalačky (.ipk) a máte to zase jako na začátku.
Hezký den. Ať se daří.
:74:

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Ještě doplním pro čerstvé i stávající uživatele pluginu (CCcam server Downloader Zoom)
ZÁKLADNÍ POUŽITÍ a instalace Camů ....CCcam,Oscam,Ncam
..........................................................................................
Základní informace. Vše se snažím podávat tak trochu selským rozumem, takže mě odborníci odpustí nedokonalosti.
Tento stahovač zkušebních serverů, které se na internetu prvořadě distribuují pod názvem, jako CCcam server. Proto ten název. Proto za předpokladu že máte nainstalovaný ...curl si stáhnete nějaký server. (jeden řádek) a ten je schopný zpracovat, řekněme dekodér (emulátor) (CAM) který naleznete ve softcam panelu. CAM zvaný jako CCcam. Tento CCcam používá soubor CCcam.cfg a naleznete ho v adresáři /etc/ někdy může být vzácně i v /usr/keys/. No a přesně tam se ukládají stažené řádky se servery. Jeden server, jeden řádek. Ale jelikož doba pokročila a CAMů máme víc, tak použijeme třeba Oscam. Pro tento Oscam již je nutné, ten jeden řádek se serverem převést na řádků několik a uložit je jinam. A proto má tento stahovač (Zoom) zabudovaný convertor, který po každém stažení serveru (řádku), tento řádek převede, rozhází a upraví na řádků několik a uloží je pro Oscam. A jelikož můžete mít Oscamů několik, může se umístění lišit. Základní umístění je /etc/tuxbox/config/ ....oscam.server
Dále můžete použít CAM zvaný Ncam. Ten je v podstatě totožný jako Oscam a má stejné umístění, jen se konečný soubor jmenuje ...ncam.server Naštěstí pro nás má řádky uspořádané úplně stejně jako Oscam. Rozdíly CAMů jsou spíše na dlouhé debaty. Hlavní nejdůležitější rozdíl je jak už jsem řekl v umístění souboru se servery a formátu řádků serverů a ve stabilitě. Nejstabilnější konkrétně mě připadá Ncam. Hlavní výhoda zastaralého CCcamu je to, že když mu dáte do (CCcam.cfg) jiné řádky (servery) tak to hned zaznamená a nepotřebuje restart. Kdežto Oscam ho potřebuje a Ncam nejspíš taky. Restart Camů může být prováděn několika způsoby, nebudu je popisovat, ale asi nejlepší je .....(momentálně používaný CAM) vypnout a zapnout. Díky uživateli ...Chocholoušek máme kvalitní restart, který funguje na skoro všech přístrojích. Funkčnost závisí na dané Enigmě, které příkazy má k dispozici. A druhý faktor je použitý název CAMu. Restart se většinou projeví nepatrným zamrznutím obrazu. U moderních přístrojů už je neznatelný (i u některých starších s CPU kolem 450Mhz)
Přístroje jsou vyráběny s několika tipy procesorů. Nejčastější jsou MIPS,ARM a ne moc šťastné SH4. Proto když chcete nainstalovat nějaký CAM, musíte volit instalaci pro Váš CPU. V některých případech existují instalačky ALL čili pro všechny. I tak nemusíte mít vždy vyhráno. Pro přístroje SH4 mám v pluginu ZOOM v Doplňcích instalačku pro HDBOX kde je Oscam i Ncam a naštěstí jde nainstalovat i na jiné SH4 přístroje, například ...showbox vitamin 5000. Po této instalaci získáváte bonus, automatického stažení serverů po zapnutí přístroje do elektřiny, které ne na každém přístroji po aktivaci této funkce v Zoomu, fungují. Teď trochu vše přeskočím a jen doplním, že plugin Zoom dokáže ukládat (zálohovat) servery a opět vrátit ze zálohy. Dokáže převádět pro Oscam,Ncam,... automaticky, nebo si můžete seznamy třeba z internetu převádět v pluginu samy, stačí je vložit do /etc/CCcam.cfg a pustit RYCHLOKONVERTOR. V pluginu jde nastavit automatické detekování souboru ...oscam.server Dále jde též aktivovat detekci souboru CCcam.cfg. A spousta dalších funkcí.
FUNKCE IPTV
....................
V tomto pluginu Zoom se dají stáhnout ve dvou různých možnostech. Jsou dvě možnosti přehrávání různých datových streamů. První možnost je soubor (m3u) Je to v podstatě seznam streamů s názvy těchto streamů. Můžou být buď online, například různé TV a rádia. Nebo někde uložené na nějakém serveru, jako různé filmy atd. Tento soubor (m3u) můžete přehrát buď pomocí vestavěného mediaplayeru, (ne každý mediaplayer (m3u) vidí!) Tento soubor dokáže přehrát také například XC Player. Ke stažení též v Zoomu. A nebo můžete najít v Zoomu možnost, kde je m3u převedeno přímo pro Enigmu a uloženo v settingu mezi kanály a to je možnost druhá. Tato možnost je příjemnější a přívětivější, ale má za následek jednu daň a to, že na rozdíl od souboru (m3u) nejdou streamy puštěné ze settingu nijak ovládat, jen koukat. U (m3u) lze přetáčet, posouvat po minutách, pauznout atd.
FUNKCE instalace pluginů
.......................................
V pluginu Zoom, můžete instalovat další pluginy. Nebudu se o nich rozepisovat, co který dokáže a nebo už nedokáže.
Důležité je, že pokud je nainstalujete a budete je chtít někdy odstranit, zmáčknete na hlavním menu (jednou) nulu (0) a budete ihned přesměrováni do Odinstalačního menu. Zde naleznete v seznamu nainstalovaný plugin a dáte odinstalovat. V seznamu jsou jen pluginy které se dají ze Zoomu nainstalovat. Pro dokonalé vyčištění použijete ještě restart, který zde také naleznete. Řekl bych že tam na to je i zrychlená možnost, stisknutí červeného tlačítka.
Toť asi nejdůležitější funkce.
-------------------------------------
Pokud to někoho nudilo, omlouvám se za Váš ztracený čas.
Pokud to někomu pomohlo. Budu jen rád.
Jsem stále jen amatér a tak jsem to i podal.
Hezký den.
:74:

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
V nabídce menu kde je ....instalace Curl Nově přidána možnost CURL info.
Tato volba vám řekne jestli máte nainstalovaný Curl popřípadě jakou verzi.
Může se hodit někomu, kdo nemůže stahovač rozchodit. Pomocí této pomůcky,
nebudeme muset hádat a polemizovat o tom, zda tem opravdu curl je nebo není.
Dále na hlavní straně po posunutí dolů kde je nápis ....stáhnout (m3u) IPTV
Tato funkce poopravena. Stažené soubory (m3u) naleznete v adresáři /IPTV/ který se vytvoří.
Přehrajete v přístroji pomocí mediaplayeru, nebo například XC Playeru.
Nemusí hrát vše. Ale testoval jsem před chvílí na Octagonu 8008 a dost toho tam jde.
Zítra zase k paleťáku, takže ...čus bus autobus.
Hezký den.
:89:

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Vážení přátelé a kamarádi.
Dovolím si v posledním dnešním mém příspěvku představit konkurenční
stahovač Free serverů od Alžírského uživatele Mino6060. Mnozí znají.

Nebudu ho nijak hodnotit, jen ho nepatrně představím. Pokud ho budete chtít vyzkoušet, tak raději na nějakém novějším přístroji, nebo alespoň na přístroji s funkčním feedem. Protože si tento plugin potřebuje během instalace něco postahovat a pokud se mu to nepovede, tak instalace havaruje a potřebuje docela dost místa. Otestoval jsem na Octagonu 8008 a instalace proběhla v pořádku. Nutný ruční restart. Po otevření naleznete okno a možnost nastavení Jazyku. Češtinu neobsahuje. Další dvě možnosti jsou předpokládám na časové nastavení automatické aktualizace serverů + asi nejspíš nějaké IPTV. Dále se asi nejspíš ihned dají stáhnout všechny servery. Pod tlačítkem menu je řada možností. Některé možnosti jsou fenomenální a ani bych si na ně netroufl je zkoušet vytvářet a kopírovat je nebudu. Změna (mac) adresy. Nebo VPN a další. Jde zde stáhnout Oscam, Ncam. Má zde řadu jednotlivých serverů + stažení všech. Pak možná nějaké před nastavitelné stažení serverů dle vašeho výběru. Dále je zde možnost stažení nějaké IPTV.
Nevím jak to přesně funguje, ale nejspíš to na nějaké stránce vygeneruje přístup, jméno a heslo + list se seznamem streamů.
Mě se to rozchodit nepovedlo, ale může to být způsobeno omezením dané země. V mém případě Česko.
Teď trochu odbočím. Kdysi jsem myslel že bych se stímto uživatelem spojil a mělo to třeba nějaký přínos. Bohužel mě odpověděl jen jednou a potom už ne. Předpokládám že se naštval proto, že jsem se kdysi inspiroval jeho convertorem řádků. Měl jsem vytvořený svůj, ale když jsem viděl jeho, který je rychlí a pracuje na rotačním systému kdy vezme libovolný počet řádků. Super myšlenka a ani ne tak složitá. Můj uměl jen přesný počet řádků a navíc pomalu. Dále jsem okoukal způsob stažení několika určitých serverů. Možná proto na mě již teď nereaguje. Ale to vše chápu. On je o spoustu levelů dál než já. Já jsem opravdu jen amatér.
Takže tedy vyzkoušejte ....Freeserver od Mino6060 !!

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

V této verzi, malá oprava jednoho serveru, který generoval blbosti. Dále...
V IPTV...m3u na hlavní straně po stažení této položky přidány dva další seznamy do adresáře /IPTV/ .
IPTV2.m3u je spíš jen sport a chodí docela dobře, je vygenerován jedinečně pro každého.
IPTV3.m3u je všehochuť mix.
Vše přehratelné pomocí mediaplayeru nebo XC playeru či jiného (m3u) přehrávače.
Hezký sobotní večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Vážení přátelé a kamarádi.
Jelikož není moc co přidávat, teda alespoň ne žádné servery, protože se mě nedaří, žádné nové najít, snažím se alespoň doladit nedostatky v tom co je nyní. Zdálo se mě nesmyslné, aby to pokaždé oznámilo, že se server stáhl v pohodě i když to třeba nestáhne žádný, protože například ...(stránka ukončila svůj provoz). Proto jsem skripta opatřil ještě pár příkazy.
Nyní když stahujete (jeden server), tak se buď napíše jako vždy, nebo když nic nestáhne, tak napíše.... já už ani nevim co jsem to tam dal. Dělal jsem to včera. Ach ta hlava. No uvidíte. Tuto funkci jsem nedával do stažení všech, tam by to rušilo.
Dále jsem přidal, tam kde je .....instalace Curl, ještě navíc .... CURL test. Tento test vám pomůže zjistit, jestli curl opravdu stahuje. Pokud Curl funguje, tak vám napíše jednu tabulku a ještě stáhne a zobrazí druhou tabulku. Pokud nebude fungovat, tak napíše že Curl nefunguje. Test jsem provedl tak že jsem smazal curl a provedl test a pak i s curlem. Teď mě tak napadá že nevim co to napíše když nepůjde internet, ale určitě se neukáže ta druhá tabulka, která se musí stáhnout do přístroje a pak lze zobrazit.
Dále jsem opravil jednu funkci. Tam kde se stahují ....veřejné servery, tak na pátém řádku jsou servery z ...pktelcos.com
Vytáhne to ze stránky asi 101 řádků serverů. Takže to za prvé chvilku trvá a za druhé je to taková zátěž pro CPU že to pak chvilku trvá než si to daný CAM přebere a naskočí obraz. Ale naskočí. Pro rychlejší CPU asi nebude problém. Ostatní funkce jsem nekontroloval, ani nijak neupravoval.
Hezký den.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Jak už jsem říkal, ....nemám možnost přidávat další servery, tak opět jen ladím drobnosti.
Nechci moc narušovat zaběhlé hlavní menu, proto jsem do ....stažení jedinečných serverů přidal nápis ....INFO
Tato možnost po stisknutí má další čtyři možnosti. Vše to jsou možnosti, které se Vám mohou hodit.
1.ECM ...zobrazí aktuálně připojení server .... (ecm data)
2.IP .....zobrazí aktuální IP adresu vašeho přístroje. Může se hodit, pokud by jste měli zapnuté DHCP a adresa se vám měnila
3.Oscam,Ncam ..status informace o připojených serverech, počet karet
4.info CAM* napíše Vám informace o aktuálně běžícím CAMu. (název, číslo)
Nemůžu zaručit že to každému půjde. Každá INFO funkce, ...si nejprv zjistí IP adresu přístroje a pomocí té vyčte ta data.
Je opatřeno tak, že když informace nezjistí, tak napíše ...not found
Veškeré názvy jsou napsané tak, abych nemusel vytvářet překlady do všech řečí a bylo to ...intuitivní i v zahraničí
Dále jsem všechny jednotlivé servery opatřil tak, aby se po stažení a stisknutí OK nezavřel plugin, nýbrž aby se dalo pomocí funkce ....(INFO a poté ECM) hned zkontrolovat, zda je přístroj k právě staženému serveru již už připojen.
Stažení všech serverů (neviditelně) zůstává nastaveno stejně ....na automatické vyskočení, na hlavní obrazovku.
No a na závěr přidána funkce, která snad bude také dobře sloužit, tedy hlavně v Čechách.
Na hlavním menu, úplně dole v ....(Doplňcích) naleznete ....Czech TIME INFO
Tato funkce vám řekne kolik je hodin, jaký je datum, kdo má svátek, nějaké pranostiky a pár světových časů.
Možná to někdy napíše nějakou blbost, ale pochopte, že není jednoduché text ze stránky, která se každý den mění a která v html obsahuje mraky dalších textů a znaků, které se v normálním prohlížeči v PC již nezobrazují, nějak očesat a uzpůsobit tak, aby se to v tom terminálu na TV zobrazilo nějak rozumně. Toť asi vše. Ač se to nezdá, veškeré tyto funkce dělám po kouskách ve volných chvilkách po večerech na pokračování. Pokud zrovna nelítám v práci s paleťákem, nebo neodbíhám mejt zadek a přebalovat, krmit, koupat atd. Vždy se pak k tomu vrátím a přemýšlím, kde jsem vlastně skončil. Nepíšu to proto aby mě kdokoli litoval, spíš jen proto, aby jste omluvili, pokud se někdy někde, vyskytne ....jakákoliv případná chyba.
Doufám že Vám tyto funkce pomohou lépe strávit toto propršené počasí.
Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Upravoval jsem funkce v INFO. Teď jsem na poslední chvíli zjistil že na jiném přístroji to nemusí fungovat.
Takže oprava příště. Vůbec nestíhám. Pár drobných oprav + oprava některých serverů.
Mažu do práce. Hezký den.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tak na rychlo opraveno INFO. Snad teď funkční pro všechny. Zjistí IP adresu z oscam a ncam conf vyčte port a připojí se přes webové rozhraní a vyčte data.
Mělo by jít i na CCcam.
.........................................................................
Počeštěno info o neviditelném stažení na tlačítku.

.........................................................................
Pouze pro AZBOXHD přidáno do doplňků pro AZBOX instalace pro OpenPLI 7.0
Pokud máte enigmu na DOMU tak instalujete první a třetí volbu.
Pokud máte enigmu na USB!!! tak můžete nainstalovat druhou a třetí volbu.
A budete mít funkční Curl,Feed + exteplayer3 který naleznete v nastavení ...service App
Tam si dekodér aktivujete a nastavíte. Pomáhá při streamech videa až do Full HD.

Hezký den.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Pouze opraveno ... stažení + převod IPTV pro E2 .... XXX
Na víc není čas, ani nápady, ani zdroje dat z internetu, bez kterých by žádná funkce nebyla.
Nyní ač stále prší, prací na domě je stále hodně. A když ne na domě, tak v práci.
Hezký den všem. Ať se daří.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Sedmička je šťastné číslo, takže bych to sní chtěl taky uzavřít. Určitě jste si už všimli, že nic nového nepřibývá.
Ano je to tak. Nic dalšího co by šlo přidat, prostě už nejde najít a člověk může hledat hodiny a hodiny.
Proto přidán jeden server a do stažení veřejných serverů přidány dvě volby. Spíš jen na testování a hraní si!
viz mé pravidlo.... lepší jeden dobrý jedinečný server, než sto veřejných.
Možná se k tomu časem zase na chvilku vrátím, ale prozatím se musím věnovat práci na domu, dále na motorce, která mě vozí do práce a v neposlední řadě zaměstnání, díky kterému můžu živit rodinu a v podstatě existovat. Bez práce bohužel nikdy nebudou koláče. ps. kdyby měl čas nějaký obkladač, určitě ho nevyhodím :-) OK Mějte se pěkně, užívejte teplo a slunce, pořádně se mažte z venku a přiměřeně i zevnitř.
Kdyby něco klidně napište. Hezké léto.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: :arrow: Pro ty co si budou chtít dál hrát, nebo nějak vyplnit čas v dešti, nebo prostě potřebují další server, přikládám text. soubor v kterém naleznete několik dobrých serverů, které bohužel ve stahovači nelze použít, nebo to alespoň já nedokážu. :!:
Pro použití řádku se serverem z těchto stránek, postupujte následovně.
Řádek C: ..... zkopírujte, otevřete si /etc/CCcam.cfg
Vše v něm vymažte a řádek tam vložte. Nezapomeňte dát ....uložit. Pokud používáte CCcam tak by měl obraz sám za moment naskočit, za předpokladu že je řádek se serverem funkční. Toť vše.
Další krok, pro Oscam,Ncam ....
Pokud používáte Oscam, Ncam nebo Gcam..... V hlavním menu stahovače použijte volbu .... converter pro Oscam,Ncam,Gcam
a uvnitř stiskněte .....RYCHLOconverter pro Oscam,Ncam,Gcam
Řádky se servery, které máte v /etc/CCcam.cfg se vám tímto převedou pro zmíněné CAMy.
Pokud nenaskočí obraz, budete muset ještě nejspíš restartovat Oscam, Ncam zkrátka ten, co momentálně používáte.
Na položce INFO si pak můžete otevřít ECM a zjistit k jakému serveru jste připojeni. (pokud jste)

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Cítil jsem že ještě nějakou tu ptákovinu dlužím, tak ještě jedna poslední funkce.
Nedávno přišla bouřka a mrak zakryl výhled na družici, čili ...žádný signál. V ten moment člověk prostě nemůže koukat.
Tady Vám nabízím možnost jak koukat na TV Nova online, za předpokladu že Vám v ten moment půjde alespoň internet.
Jen doufám že to bude dlouho sloužit, zatím to pár dní drží.
Návod na stažení naleznete na obrázcích. Po stažení máte možnost naleznout a pustit kanály v settingu mezi ostatními, nebo si můžete přehrát soubor (NOVAonline.m3u) který naleznete v adresáři .../IPTV/ pomocí Mediaplayeru. Nebo si soubor pak tento soubor přetáhnete do počítače a pomocí VLC pustíte v PC nebo v mobilu. Toť už opravdu vše a nyní se na hodně, hodně dlouho odporoučím k maltě, sádrokartonu, dlažbě, obkladům atd. Hezké léto a buďte zdrávi.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Ač jsem psal že na to nemám čas, což je pravda, vyšvihnul jsem rychle něco. Jen úpravu a doplněk.
Tam kde minule vznikla NOVAonline se nachází i Nova zprávy. Je to dobré, mít možnost se podívat na zprávy, ale pokud vlastníte starý stroj jako já s procesorem 300Mhz, máte pak problém pustit ze streamu vše, co je blízko FullHD rozlišení.
A jelikož myslím i na uživatele s dědečky jako mám já, tak jsem funkci upravil, aby stáhla od každých zpráv, troje rozlišení.
Už o jeden stupeň nižší rozlišení na AZBOXu jede svižně. Hotový seznam po stažení, naleznete pouze v settingu.
A druhá funkce se nachází v Doplňcích ... a je umístěna v rubrice pro AZBOX ... a jmenuje se picons.
Kdo by nevěděl, ...picons jsou malé obrázky na kterých jsou loga kanálů. Které se pak zobrazují v přehledu kanálů.
Dostal jsem je od jednoho uživatele a otestoval na AZBOXu. Po instalaci se zobrazují na hlavním INFO kanálu.
Pro zobrazení v seznamu kanálů je nejspíš potřeba picons ještě povolit v menu přístroje.
Netuším na jaké jsou družice, já používám jen Astru 3A a sky**link a tam vše OK.
Teoreticky by se dalo možná použít i na jiné přístroje, ale raději jsem to dal pro ...AZBOX s enigmou na USB!!!
U AZBOXu není vhodné toto instalovat, pokud máte enigmu na DOMu. Toto zabírá 5Mb!!!
Tak a frčím na noční. Hezký večer.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“