CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
BextrH
Mazák
Mazák
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Byl čas a trocha štěstí. Našel jsem jeden dobrý server, tak proč Vám ho nedat, dokud funguje.
Hezký den.
:89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: :arrow: Dnes jsem si řekl, že zkusím něco na co se chystám možná nějaký ten rok. Mám tu ve skříni hozený přístroj Strong SRT 2400 4K s androidem....64bit Amlogic S905-B Quad Core; CPU: Cortex- A53 2.0 GHz 1Gb RAM Být v něm Linux tak je to pecka přístroj, ale stím Androidem je to spíš hračka pro děti co chtějí mobil na televizi a mají trpělivost. Kdysi jsem dlouho hledal, jestli by do toho nešel šoupnout alespoň nějaký CCcam nebo Oscam, určitě jsem nebyl sám. Něco jsem našel co je pro Arivu 4K. Šoupnul jsem to tam, nainstaloval a dokonce se to i zobrazilo a šlo to otevřít. Tak jsem s úsměvem na tváři otevřel nějaké nastavení kam se dá napsat řádek se servrem, úsměv proto, že mě bylo jasné, že to prostě nebude fungovat. Použil jsem řádek ze stránky cccamfrei, bylo to nejrychlejší a zaručené. Pomocí ovladače nacvakal vše, včetně portu jména hesla a uložil. Řekl bych že to vyhodilo, že se asi nelze připojit. Pak jsem k tomu přišel po kávě a znovu přístroj zapnul dal jsem nejdřív nekodovanou čt24 a pak další kodované kanály a světe div se, oni šly :-) Překvapila mě kvalita obrazu a žádný zásek. Takže pokud by se někomu doma válel podobný Android vehikl, můžete zkusit zprovoznit sharing. V tomto případě by byl ideální vložený zaplacený server, aby se člověk po uplynutí funkčnosti serveru nemusel hrát s cvakáním nového jména a hesla.
Přikládám fotky + APK instalačku. Je ještě zabalena, aby sem šla vložit.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: :arrow: Ještě doplním. Kdo si chce hodně usnadnit život, dá na flešku soubor CCcam.cfg se servery a v otevřeném pluginu zmáčkne import, vybere soubor CCcam.cfg a ono si to samo servery nakopíruje a můžete je hned používat.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Dnes jsem udělal další objev. Jak už jsem v předchozím příspěvku zmínil, že lze spustit free server v Oscamu na Androidu, řekl jsem si, teď už to chce jen ....stahovač serverů pro Android. A chocholoušek mě přivedl na myšlenku, když mě ujistil že Android je v podstatě Linux. Tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit spustit nějaký skript v Androidu. A ono světe div se, jde to. Vytvořil jsem skript, nebo spíš upravil existující. Stačilo upravit cesty podle cest v Androidu, ostatní zůstalo.
Kdo by chtěl vyzkoušet. V telefonu Android. Nainstaluje si SManager z Marketu. Stáhne si skript níže dole, vloží ho do telefonu, například do Downloads, tam kam vše stahuje. Takže stačí si ten skript poslat na email a pak si ho v telefonu z emailu stáhnout a on se stáhne do Downloads. Pustíte SManager. Vyberete zmiňovanou složku a vyberete soubor (skript) OK.sh a zmáčknete nápis ...Run. A mělo by se vám zobrazit stažení jako mě na obrázku. Do Downloads se vám vytvoří soubor CCcam.cfg s řádkem serveru. Pokud použijete v satelitu s Androidem a máte funkční plugin z minulého příspěvku, dáte jen ...import a tento CCcam.cfg by si to mělo najít. Nemám ještě odzkoušeno, ale to už je jen taková třešínka. Důležité je že to půjde i na Androidu.
Jen se bude muset spustit skript trochu jinak než v Enigmě. Asi mě začne nakonec bavit i ten Android který není moc můj oblíbený, narozdíl od Enigmy. Toto je test jednoho serveru. Udělat aby stáhnul všechny, už nebude problém.
Telefon jsem použil xiaomi. Jelikož vše proběhlo v pořádku, je to známka že je v telefonu již i CURL. Nemusí mít každý!
Skript ...OK.sh je zabalen, aby sem šel dát. Po stažení rozbalte.
Ať se daří.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Ač na vylepšování tohoto pluginu nemám vůbec čas a v podstatě i nápady a zdroje, občas si po práci dovolím relax ve formě hledání nějakého vylepšení. Dovolenou jsem strávil při práci na baráku a stále toho spoustu zbývá udělat. Zítra mám čtyřicítku. Původně jsem plánoval, že se se svým nejlepším kamarádem pořádně opijeme, protože čtyřicet je jen jednou za život a jiné narozeniny já neřeším. Bohužel kamarád již asi pět let není a tak jsem jeho čtyřicítku zapil sám za něho a tak si zítra večer otevřu jen petku s pivem a na chvilku zavzpomínám na vše co jsem za ty roky prožil. A nyní k té verzi. Nebudu jí nijak komentovat, jestli je to verze poslední či ne, fakt nevím co bude.
Důležité je, že to stále funguje a většina funkcí stále chodí dobře. Přidány asi 3 servery. Do jednotlivých asi dva. A věřte tomu, není jednoduché sehnat jeden jediný, který bychom ještě neměli a byl by funkční. Ono mám někdy problém narazit i na nějaký, který již máme. Celkové množství stažení řádků se servery může nyní činit někde mezi 40-41.
Do XXX streamů přidáno xxxDVD. Někde jsem to splašil, tak jsem to tam dal. Tyto streamy fungují stále a není potřeba každý den stahovat znovu. Kdysi dávno jsem tvrdil, že streamy spuštěné v settingu nejde přetáčet ani pauznout. Je to tak trochu pravda, ale zjistil jsem že například v Octagonu v OpenATV jdou tyto streamy také přetáčet. Stačí na křížovém voliči který je uprostřed na ovladači, podržet do prava nebo do leva a na časové ose si zajet na požadované místo. Taktéž, ale to si nejsem jist, podržením přetáčecích šipek vyvolat volbu s přeskočením v čase o několik minut. Výchozí je 5 minut.
Samozřejmě, nelze přetáčet online vysílání, pouze stream třeba nějakého filmu ze serveru. (Vzdáleného počítače s filmy na nějakém hardisku.) Prostě serveru. U AZBOXU OpenPLI tyto všechny volby zůstávají bez jakéhokoli účinku. Lze jen prostě koukat, bez posunu či pauzy. Fungují pouze v Mediaplayeru.
Odbočím. ...... zaznamenal jsem nějaký článek o šťáře na hodně poskytovatelů sdílení karet + IPTV. A tyto služby byly odstaveny. Zatím to vypadá, že se to naštěstí nedotklo serverů použitých v tomto stahovači. Nebo o tom alespoň nevím.
Takže by to mohlo do budoucna znamenat, že by mohlo dojít k odstavení i dalších serverů.
Toť asi vše. Užívejte léta, tepla a sluníčka. Doufám že nám ještě chvilku vydrží, než zase budu jezdit do práce v těch sr..kách a vichřicích atd. Ale bohužel, nic netrvá věčně a jednou to přijít musí. Hezký den. :89:

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Včera jsem náhodou narazil na jeden dobrý plugin.
Po hlubším zkoumání a pochopení jeho funkce jsem zjistil že není jen dobrý, ale přímo prvotřídní.
Je to plugin ...MultiStalker od uživatele a vlastně i jeho tvůrce ...ziko
Tento plugin je přehrávač z různých portálů. Je to pro mě tak trochu neznámá, takže předám informace tak jak jsem si je v hlavě poskládal, čili bude třeba něco i nepřesné. Autora jsem se zatím nezeptal, jestli mohu jeho plugin vestavět ke stažení a instalaci do svého, ale snad mu to vadit nebude. Takže jak ho nainstalovat a použít!!! Kdo ho již má, tak dál nečte a odchází.
Odinstalujete plugin ZOOM a nainstalujete tuto novou verzi. Připomenu že odinstalace v ZOOMU se provádí, že na jeho hlavním menu zmáčknete tlačítko nula a dostanete se do odinstalačního menu. Odinstalace ZOOMU je také pod nulou, takže opět zmáčknout nulu. Čili, stačí dvakrát zmáčknout nulu a proběhne odinstalace ZOOMU. Po instalaci této verze, zapnete zoom a najedete si v menu na nápis instalace dalšího pluginu. Sjedete až dolu na (předposlední) řádek.
(Připomínám, že je stále k většině funkcí zapotřebí, mít nainstalovaný funkční CURL pro stahování.!!!)
Nainstalujete si ...MultiStalker
Co jsem koukal tak jeho podpora je snad na všechny CPU včetně SH4. Pokud ho po instalaci otevřete objevíte jednoduché menu, několik okének. Kdo má enigmu v češtině, tak možná i česky. Pokud by jste otevřeli nabídku portály, tak budete mít prázdný seznam a můžete si tam ručně nějaký přidat. A aby jste jako já, jako blbci nemuseli hledat, tak jsem vytvořil funkci která vám nějaké stáhne na zkoušku. Čili otevřete znovu Zoom a tam kde jste instalovali tento plugin, tak dáte úplně poslední řádek a stáhnete si servery. Potom znovu otevřete plugin ...MultiStalker a zase dejte Portály. A je tam ...load portal, tak to zmáčknete a to co se stáhlo se tam importuje, ty servery. Pak si v seznamu vyberete server, zmáčknete OK a nabýdky už budou funkční. První okénko z leva jsou Live TV, prostřední seznamy filmů VOD atd.
Pokud by vám to nechtělo hrát.... je několik možností. Server je nefunkční, nebo vám to nepodporuje přehrávač.
Možnosti řešení.... Je tam okénko nastavení, kde můžete přepnout přehrávač na 4097 nebo jiný.
V Octagonu mě pomohla na VOD filmy tato volba. V AZBOXu nepomohlo, musel bych doinstalovat (serviceAPP) a exteplayer3.
Což u AZBOXu pomocí mé upravené instalačky která je v Doplňcích v ZOOMU funguje na jedničku, ale je potřeba mít enigmu na flešce kuli místu. Ale tu tam teď nemám. Takže mě s tímto pluginem funguje na AZBOXu jen ta Live TV. VOD mě na AZBOXu nejde. Na Octagonu 8008 OK.
Toť asi vše. Vyzkoušejte a uvidíte. Jinak když si tam dáte své další zdroje můžete toho tam mít mraky. Už tak toho tam je dost. Ať se daří.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Dostal jsem dotaz a odpověděl na něj.
Řekl bych že by mohl zajímat víc lidí, tak to dám i sem, třeba to někomu pomůže.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Momentálně funkční server pro ....MultiStalker
Rozbalit a vložit v přístroji do kořenového adresáře /home/ a nahradit původní soubor ...stalker.conf
Po zapnutí ...MultiStalker zmáčknout ...Portals a pak modré tlačítko ...Load Portals potvrdit ano (yes).
Pak vyberte hned první řádek a zmáčkněte ...OK a ..ano (yes)
Pak se vrátíte a můžete začít používat. Ideálně ...Live TV

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Jsem nějakej nachcípanej, tak jsem měl chvilku čas na pár úprav.
Pár serverů opraveno, jeden přidán, vše pouze v stažení všech. Na jednotlivé jsem nekoukal.
Přidán do seznamu pluginů ke stažení ...dreamsatpanel_1.1 který nám dodal ... Dino4
Aktualizace kterou jsem sem na www přidával pro stalker nyní nahrazuje původní aktualizaci touto.
Tedy ke stažení v seznam pluginů pod pluginem Stalker.
Víc nestíhám. Testováno nahrubo. Odcházím koupat děti.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: :arrow:
Dnes jsem přeinstaloval svůj AZBOX HD Elite a enigmu2 nainstaloval na flešku. (provoz z flešky)
Použil jsem instalačky pro (AZBOX) které jsem vytvořil a dal kdysi do ZOOMu do doplňků. Pouze pro AZBOX a OpenPLI 7.0 pro DOM!!!
Tyto instalačky udělají z AZBOXu přístroj který pak dokáže držet krok s novějšími přístroji. Hlavně se nainstaluje do nastavení .... ServiceApp + dekoder exteplayer3 a GStplayer. Možné pouze při provozu z flešky, na DOM se to nevejde!!!
Pro provoz stalkeru mě pomohlo aktivovat GStplayer a v menu stalkeru nastavit ... Player 4097. Toto nastavení nemusí být ideální u jiných přístrojů. Toto je jen důkaz, že se to dá zprovoznit i na takovém dědečku jako je AZBOX HD Elite.
Přikládám funkční servery co jsem našel pro stalker.
1. Vložit do /home/
2. V stalkeru načíst a vybrat server, potvrdit, vrátit se a začít provozovat.
Druhý server je dobrý na obsah VOD filmy atd. Jen po mě nechtějte nic v Češtině. Popravdě nevím jestli se dá něco takového sehnat. Možná maximálně do těch Live TV streamů.
Poslední server obsahuje mraky P Live TV naleznete ...úplně dole v XXX Adult

Pokud by si někdo chtěl dál tu práci a posháněl a poskládal jeden soubor se servery, klidně bych ho mohl přidat do ZOOMu na stažení a instalaci pro všechny. (soubor se stáhne z online úložiště a nahradí původní soubor) Řekl bych že nemá smysl kuli každému řádku dělat novou instalačku ZOOMu. A prozatím nedokážu vytvořit online soubor který bych mohl měnit a aktualizovat a vždy šel stáhnout ten aktuální. Co nastavím v ZOOMu za soubor s (přesnou adresou, neměnící se) to se pak stáhne. Popravdě jsem nezkoušel nahradit na úložišti soubor za stejný, upravený, jestli pak by šel na stejném odkazu stáhnout jako ten původní. Možná časem.

Hezký den.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: :arrow:

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: :arrow: :!:
Tak jsem v předchozím textu sám sebe přivedl na myšlenku, která se zdá být funkční.
Zjistil jsem že když soubor na úložišti nahradím stejným (se stejným názvem), aktualizuje se ...a přitom odkaz na stažení zůstane stejný.
Dá se tedy docílit toho že mohu aktualizovat nějaký soubor a pak si jen stáhnete novou aktualizaci. Změnil jsem tedy soubor ...stalker.conf
Který je v ZOOMu v sekci ....stažení dalších pluginů. Momentálně jako předposlední. Můžete tedy vyzkoušet stáhnout a pak v stalkeru načíst v ...Portals.
Dále jsem zjistil, že je asi zbytečný restart po stažení. Jen to zdržuje. Pokud bude další verze ZOOMu, tak to odstraním.
Aktualizaci jsem zkoušel v Octagonu na starou verzi ZOOMu a povedlo se. Jen jsem u něj musel přepnout v nastavení stalkeru na ...Player 4097
Bez toho fungovalo jen Live TV. Ostatní tma. Pokud by někdo měl další funkční servery a chtěl se o ně podělit, tak mě je klidně pošlete a já je tam dám pro všechny na stažení ze ZOOMu. BextrH@seznam.cz
ps. ještě by se možná dalo názvy server 1 server 2 přepsat na nějaké pomocné názvy, aby to bylo přehlednější.

ps. závěrem bych chtěl říct, že by se takto dalo nyní provozovat i aktualizace ZOOMu. Ale moc není proč. Jediné co by to přineslo je ....pohodlnost
Takto na forum k tomu napíšu nějaké to kecání a pak víte, jestli má pro Vás vůbec smysl to přeinstalovat.
Navíc bych musel mít verzi pojmenovanou stále stejně. Pokud bych změnil název (přejmenoval), nevím, jestli by odkaz zůstal stejný. To už by bylo na další testy, zda to jde.
Toť asi vše. Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tak je to tedy ...tu.
Ač se mě do toho moc nechtělo, máte to tedy ...tady.
Aktualizace Zoomu online. Zde přikládám první testovací akci.
Pokud si nainstalujete tuto verzi, tak na hlavním menu byla položka ....přeinstalovat Zoom na Softcam Downloader.
Řekl bych že tato volba byla asi zbytečná. Přejmenoval jsem jí tedy na ....aktualizaci ZOOMu a předělal.
Potvrzením vstoupíte a pak vás čeká ještě jedno potvrzení. Z bezpečnostních důvodů, kdyby to někdo zmáčknul omylem.
Po tomto stisknutí bude na TV informace o odinstalaci, o stažení jiné verze a instalaci stažené verze.
Bohužel zatím nedokážu udělat vychytávky jako .... nebudu instalovat, máte již nainstalovanou poslední verzi atd.
Prostě to pokaždé stáhne a nainstaluje tu verzi, kterou tam zrovna budu mít na úložišti.
Pokud budete chtít otestovat tu online instalaci, tak pokud vše proběhne v pořádku a stáhne se Vám ta verze kterou tam mám k online instalaci, tak po nainstalování budete mít tam kde Zoom spouštíte, tak v jeho názvu hvězdičky s názvem verze.
V původním zoomu to nebude, až po online instalaci.
Proč takto? Protože mě nenapadá jak jinak by jste poznali že máte staženou a nainstalovanou jinou verzi.
Momentálně nemám žádnou další funkci, kterou bych přidal do další verze. Takže spíš poznávací znamení.
Nyní bychom se tedy mohli navždy rozloučit a každý by si jen zmáčknul aktualizaci.
No ... uvidíme co dá čas, jestli nějaká další bude. Nic nového mě zatím nenapadá.
ps. dyštak dejte vědět, kdyby to někomu dělalo nějakou neplechu. Pochvala funkce (nějakým textem) taky potěší.
Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Spíš jen malé shrnutí.
V poslední verzi nastalo to, že jsem do hlavního menu, skoro do spodní části přidal ....aktualizaci ZOOMu
Možná by zde byla otázka, proč jsem vše neudělal plně automaticky. Proč? .....Protože to prostě nedokážu, nebo alespoň ne zatím. Navíc se stále snažím držet toho, aby vše zůstalo tak nějak jednoduché, přehledné a logické.
Jak aktualizace funguje a k čemu slouží? Po otevření této nabídky, pokud máte poslední verzi, tak je tam nápis ...ONLINE INFO
Díky tomu se můžete podívat, jakou aktualizaci si můžete nainstalovat, čili tu poslední. Většinou vám to stáhne a zobrazí nějaké kecání. A pokud chcete, pak dole zmáčknete aktualizovat a ta verze se Vám nainstaluje. Jak to funguje?
Na určitém serveru mám dva soubory. Jeden je texťák s tou informací co bylo naposled přidáno. No a druhý soubor je již samotná instalačka IPK s posledním ZOOMem. Proč to neudělat, aby to informovalo že je nová verze atd. ?
...Protože to nedokážu. To už není jen nějaký skript, ale zásah přímo do pluginu. A řekl bych že je to takto dostačující. Nic Vás tam neotravuje a když budete chtít, tak se jednou za čas mrknete, jestli je něco nového a nebudete muset jít kuli tomu na forum. Pak si to případně můžete nainstalovat. Ale převážně to nejspíš nebude nic, bez čeho by jste se neobešli. Nějakou z předposleních verzí jsem též opatřil o ochranu, která zapříčiní, že pokud by jste se nemohli připojit, nebo z jakéhokoli důvodu nešla instalačka stáhnout, tak se dál nic nestane a ZOOM zůstane beze změny, jen to upozorní, že server není k dispozici. Pokud se připojení zdaří a vše proběhne v pořádku, tak se nová verze stáhne, stará odinstaluje a nová nainstaluje.
Položil jsem si otázku, proč tam nedat víc Ncamů ke stažení a i jiných CAMů? Řekl bych že v jednoduchosti je síla a tak jak je udělán ten ZOOM, tak je optimálně tak aby dokázal stáhnout a aktivovat veškeré základní důležité funkce, které by člověk mohl potřebovat. Obrovské dlouhé seznamy dělají člověku v hlavě jen zmatek a ve finále stejně nainstaluje to poslední číslo.
Nejideálněji se mě povedl ZOOM vyladit pro AZBOX. Nainstaluje se nejlepší OpenPLI 7.0 pro AZBOX který ovšem už nemá podporu, ale jestli že se tam do něj nainstaluje ze ZOOMU ...CURL,FEED,exteplayer3,Ncam,Čeština atd.
Tak se pak z AZBOXu který by byl zralí tak na položení na popelnici, stává extrémně dobrý a spolehlivý společník, který drží krok s lepšími stroji. A to vše za pár minut, bez nutnosti odcházet k počítači a něco hledat na internetu a instalovat atd.
No a podobně tomu může být u jiných přístrojů. Nainstalujete si ZOOM. Z něho CURL aby bylo možné ZOOMem stahovat, k němu nějaký třeba Ncam, pak si například aktivujete stažení po startu E2 .... stáhnete servery a koukáte. Nic víc, nic méně.
Každý si tam to co potřebuje většinou najde. A i když občas nějaká funkce přestane časem fungovat z důvodu, změny na www stránce, tak většinou ty základní důležité funkce fungují stále.
Snažím se vám občas něčím udělat radost, ale je zázrak, když něco ještě seženu.
Takže pokud teď byla aktualizace každý den, byl to spíš zázrak a náhoda.
Přikládám poslední aktuální verzi, která je k online instalaci, pokud by Vám z jakéhokoli důvodu nešla online instalovat..
Tak zde je.
Toť asi vše.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Všem kluci děkuji za další zdroj. Za chvilku na něj mrknu. Tobě Vlado díky že jsi stále ještě věrný mojí práci.
Říkal jsem si, že když už jsem doma na neschopence, tak bych mohl vymyslet něco šikovného.
Jediné na co jsem přišel je to, že bych mohl zpravit jeden z mích nejlepších vynálezů. A to je plugin ...Stream Hunter
Jedna ze stránek, ze kterých stahuje streamy mě ne a ne nechtěla umožnit stáhnout odkaz na stream.
Netuším co se na ní stalo, že to přestalo fungovat. Tak jsem včera celej den laboroval a zkoušel, až jsem na nic nepřišel.
Stačilo se na to vyspat a dnes od rána byly první pokroky. Když už jsem přišel na systém jak stream najít, bylo potřeba ze stránky adresu streamu poskládat. Najít tedy nějaké potřebné příkazy. Některé v hlavě, jiné na internetu.
No nebudu to zdržovat. Stream Hunter je nyní zase funkční, hlavně co se týče veškerého obsahu FILMů.
Nahradil jsem na úložišti původní instalačku za jinou, takže pokud tedy chcete vyzkoušet, tak ......
Pokud máte plugin ....Stream Hunter nainstalovaný, tak ho odinstalujte v ZOOMu v odinstalačním menu.
Na hlavním menu ....úplně dole a nebo tlačítko nula (0)
Po odinstalaci restartujte i když by možná nebylo nutné, nevím, raději ano. Je tam na to i tlačítko pro ...restart (červené).
Po restartu vstupte v ...ZOOMu do nabídky ...instalace dalšího pluginu a najděte a nainstalujte ....Stream Hunter
Pokud by vám čistě náhodou hlásilo že tato instalace neexistuje, stáhněte poslední verzi ZOOMu, ale nejspíš to půjde.
Otevřete nainstalovaný plugin ...Stream Hunter.
Sjeďte dolů a vyberte například nabídku ....prvních TOP 30
aktivní je pole pod názvem!!!
Vyberte ze seznamu nějaký film a pouze jednou potvrďte!!
Pak už jen stačí pomocí tlačítka (exit) na ovladači vyskákat z pluginu.
V settingu kde máte kanály, bude v oblíbeních nápis ...FILM
Když ho otevřete, bude tam již název filmu. Po stisknutí se film začne načítat a přehrávat.
Mazání ze setingu se provádí v ...Stream Hunteru. Stisknutím ...Mazání z settingu.
Stisknete a vrátíte se exitem (nic víc)!!!
Pokud by byl někde v seznamu filmů nápis (další) nebo (zpět) atd. (nepoužívat!!!) neumím aktivovat tuto funkci
Proto tam je těch dalších nabídek spousta.
Toť asi vše. Pokud někdo dáte vědět, že Vám plugin funguje, budu rád. Nebo napište případnou chybu.
Pokud mě jen poděkujete, nic mě to neřekne, zda to funguje, jen to maximálně potěší.
Plugin se Vám bude líbit. Tak ho užívejte, než to ty šulini zase překopou.
Hezký den.

ps. ještě doplním že FILMY z pluginu Stream Hunter jsou bohužel jen Česky nadabované :-)
Pokud by chtěl plugin použít někdo kdo žije v zahraničí, plugin nemusí fungovat.

Pokud by někomu z jakéhokoli důvodu blbnul ZOOM nebo nechtěl aktualizovat, použijte tento z této adresy, tam bude vždy aktuální.

https://drive.google.com/uc?id=1o18zUWK ... t=download

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“