CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
BextrH
Mazák
Mazák
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
V této verzi jsem přidal ještě jeden server na stažení po startu E2, tedy i na viditelné i neviditelné stažení serverů.
Takže se stáhnou nyní raději dva a na ně to najede, poté pokračuje stahování dál. A proč vlastně?
Protože ten co tam je, (občas) nejde a neobsahuje plnou nabídku pro Sky*ink.
Dále jsem zde použil něco o co mě jeden uživatel žádal a to ... aby se mu po stažení a převodu nakopírovala i jeho čtečka, nebo jeho vlastní zakoupený server atd. Takže pokud chcete aby se vám pokaždé po stažení a převodu přidalo do .... například oscam.server vaše řádky, tak vám stačí si ty vaše řádky vložit do... /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/OpenPanel/DATA/..dataX
Soubor (dataX) je prázdný takže se momentálně nepřidává nic, po vložení toho co chcete pokaždé přidávat, do tohoto souboru, poté se vám to pokaždé po jakémkoli stažení automaticky přidá pod stažené a převedené servery.
Dále jsem přidal nějaké servery. Do údržby a kontroly všech dosavadních serverů už se mě moc nechtělo.
Dále přidána cesta pro .... supcam-emu Zatím jsem tento CAM netestoval. Ale soubor pro něho již bude k dispozici.
Do menu jsem tento CAM zatím nepřidával, nevím zda je funguje. Toť asi vše.
ps. pokud by někdo něco potřeboval, využijte toho, že jsem do pondělka doma. Preferuji raději email, mohu tak reagovat ihned.
BextrH@seznam.cz
Hezký víkend.
:89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Měl jsem teď čas otestovat novinku zvanou Oscam+SUPERCAM. Chodí pěkně.
Přidal jsem ho na instalaci, tam kde je instalace Oscam.
U mě osobně nešel nainstalovat, protože to starý AZBOX nechtěl pobrat, tak jsem instalačku rozbalil a jen vybral soubor OSCam+SUPCAM pro MIPS a hodil je do /usr/bin/ a dal jim práva 755 a to samé se soubory pro ... /etc/init.d/
Tento CAM má server jinde, takže jsem upravil cestu, aby převod vytvořil soubor i pro tento CAM.
Dále jsem musel upravit restart, aby bral i tento CAM.
Takže, můžete zkusit nainstalovat zmiňovaný CAM z této verze ZOOMu, nebo zkusit štěstí s instalačkou kterou přikládám, nebo se soubory z rozbalené instalačky IPK, které by jste museli správně nakopírovat, podle svého image a CPU, tak jak jsem to udělal já. Hezký den.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Trochu jsem se doma popral s tím Oscam-SUPRCAM a vytvořil jsem instalačku, která by mohla pomoct těm, co jim to nejde nainstalovat. Tato instalačka je pouze pro MIPS procesor a testována na OpenPLI. Dodržte hlavně CPU ....MIPS!!!
Časem bych možná přidal do ZOOMu.
Pokud by nefungoval korektně, udělejte velký restart.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Nechtělo se mě odcházet od nedodělané práce.
Takže nyní v ZOOMu tam kde se stahuje ....Oscam
Tak tam jsou nyní ještě dvě verze ...oscam_Supcam_r798 pro MIPS!!! + pro ARM!!!
Jsou ode mě speciálně upravené. MIPS testován na AZBOXU OpenPLI a ARM testován na Octagonu ATV.
Po jejich instalaci obraz naskočí až po stažení nějakého serveru.
Restart tohoto CAMu po stažení serveru mě začal korektně fungovat až po velkém restartu.
Na tomto Oscam_Supcam prozatím dnes bez jediného záseku.
Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Už jsem se k žádným úpravám ani nechystal, protože není co přidat.
Po mnoha hodinách hledání serverů jsem skoro žádné nenašel a když už jsem našel jeden nadějný, tak byl ve finále vygenerovaný řádek stejně nefunkční. V této verzi jsem opravil jeden server a nepatrně se vrátil v systému restartu.
Někomu to možná pomůže pokud jim Cam kdysi restartoval a teď už ne.
Předpokládám že to bude verze poslední, už nemám co nového nabídnout.
Snad Vám plugin bude sloužit dobře, dokud časem neskončí všechny servery.
Ať se Vám daří. St.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Už bych ten stahovač asi nechal být, ale štvalo mě, že po stažení všech serverů pomocí žlutého tlačítka musím dlouho čekat, než naskočí například HBO, protože ten prvotní server obsahuje jen základ bez těchto kanálů. Zvýšil jsem tedy prvotní server z počtu dvou na čtyři. Takže nyní po stisknutí žlutého tlačítka, ...pro stažení všech serverů ....(neviditelné stažení) jde po chvilce vše.
Čas náběhu se nepatrně prodloužil, ale na druhou stranu, určitě lepší než čekat, než se stáhnou všechny servery.
Dále jsem vytvořil čistící příkaz, který kdyby náhodou někdy stahovač vytvořil omylem v kořeni nějaké soubory, které vzniknou například spuštěním nějakého dalšího skriptu během stahování, tak tyto soubory v určitých fázích odstraní.
Dále jsem provedl změnu uklízení v adresáři /tmp/ po stažení. Původně se vždy vyprázdnil kompletně celý adresář. Tedy to možná mohlo někomu rušit funkci nějakého pluginu. Nyní si po sobě uklidí, pouze to co si dočasně vytvoří.
Nepatrně jsem servery (po stažení) seřadil od lepších. Takže chod by mohl být zase o něco stabilnější.
Toť asi opravdu už vše. Nemohl jsem to nechat, když jsem věděl o nějakém problému.
Pojmenování této verze napoví, jaká už je to fáze tohoto pluginu. (Final)
Mějte se hezky a pokud někdy, někde, něco chytnete, brzy se uzdravte a užívejte život, jednou přeci musí být zase hezky.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: :arrow: Ne že bych chtěl rozhodnutí o poslední verzi nějak měnit, ale už delší dobu mě někdo kamenuje s tím že od určité verze, možná FIX6 mu nechodí druhý restart na (neviditelném stažení všech serverů). Dejme tomu že funguje napůl, protože se mu obraz zastaví a už se nerozběhne. Teď je otázka zda se mu předtím nakopírují všechny stažené a převedené servery do .../etc/tuxbox/config/oscam.server atd.
Jelikož k tomu stahovači cítím zodpovědnost, snažím se problém vyřešit tak, aby to fungovalo všem stejně.
Pokud by někdo zaznamenal stejný problém, nebo podobný, klidně napište a můžu ho zkusit vyřešit.
Hlavně to chce několik různých testů. Vyzkoušet restart na žlutém tlačítku, na všech CAMech.
Vyzkoušet stažení třeba hned prvního serveru, jestli naskočí obraz a nezasekne se.
A pak na neviditelném stažení kde by po stažení 4 serverů mělo dojít k restartu aktuálně používaného CAMu a poté po stažení všech ostatních serverů do cca asi dvou minut k druhému restartu a neměl by se obraz zastavit.
Já když to testoval na Octagonu 8008 ATV 6.4 tak vše funguje dobře a restart tam je tak rychlí, že není ani okem pozorovatelný.
Testoval jsem na Ncam,Oscam, Oscam-supercam. Na všech bez zastavení obrazu.
Potřebuji zjistit, pokud by byl problém, ve které přesně verzi k němu došlo a dopátrat změnu která by k vzniku problému vedla.
Klidně napište, můžete i na BextrH@seznam.cz tam mohu reagovat okamžitě. Děkuji za pozornost a všem přeji hezký víkend. :!:

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Bohužel jsem to zase nevydržel a jelikož jsem zjistil, že Stream Hunter nechce stahovat IPTV, tak jsem ho poopravil.
Takže z této verze, po odinstalaci a opětovné instalaci Stream Hunteru, Vám na něm půjde stáhnout do settingu IPTV.
Nečekejte zázraky. Zkoušel jsem Němce a tak nějak to hrálo, i když ne vše. Dále jsem zkusil po konverzi serverů nepatrně pozdržet zápis a mohlo by to pomoct v tom zastavení obrazu po druhém restartu CAMu. Efekt zlepšení bohužel nevyzkouším, protože tento problém nemám a ten kdo ho má, (on bude vědět) ten na to čas nemá, aby spolupracoval.
Pokud ani jednu z těchto věcí nepotřebujete vyřešit, nemusíte ani instalovat, vše ostatní zůstává při starém.
Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tak už jsme se snad dopátrali proč někomu zamrzne obraz při druhém restartu.
Musel jsem odmáznou příkaz na nakopírování souboru, který jsem vytvořil pro ty, kteří k Oscamu atd. chtějí vždy automaticky dopsat jejich server, čtečku atd. Vůbec nechápu proč to může někomu blbnout, ale budiž.
Takže ti co používají zmiňovanou funkci, ty budou nadále používat předchozí verzi a ti jímž ten druhý restart zastavoval obraz, použijí verzi tuto s opravou. Tak ať se všem daří, kdyby něco pište. Za pár hodin vyrážím do vánice na vlak, zase tahat celou noc paleťák. Tohle už na motorce nedám :-)

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Opravdu jsem myslel že už to pověsím na hřebík, ale vždy se najde někdo kdo potřebuje nějakou opravu.
V této verzi je zase trochu jiný restart, tak doufám že už bude sedět všem.
Dále jsem omezil čas čekání na stažení, takže by stažení všech serverů mělo být rychlejší.
Vyzkoušejte viditelné stažení všech serverů. Naskákalo to tam řekl bych docela hodně rychle.
Nezapomeňte na funkci nastavení času startu ...stahování po startu E2. Nastavuje se to tam kde je aktivace této funkce.
Jelikož stahuje na rozjezd už čtyři servery, může se hodit nastavit aby začal stahovat o něco dříve, aby přístroj naběhl už s obrazem a nemuseli jste třeba několik vteřin čekat, než obraz naskočí. Ale to se může lišit podle toho jak dlouho který přístroj nabíhá. Například Octagon 8008 cca 25 vteřin. Možná se pletu, ale je to tak poloviční čas o proti starším přístrojům, takže jsem to musel přepnout na kratší čas, aby po naběhnutí nebyl pár vteřin bez obrazu. V podstatě o nic nejde, to je spíše pro ty, co se rádi zabývají blbostma.
Hezký den.

zbyneksk Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbyneksk »

Ahoj,
je fajn, a děkuji za zimní a novoroční edici, předpokládal jsem, že ji ukončíš stylově, dejme tomu, že to bude New Year FIX X.
Už teď se těším na jarní Zoom Spring edici.
Řádek pro vložení něčeho svého funguje skvěle. Je to velice užitečná feature, kdy si vše potřebné vyčte z karty, což je mnohem rychlejší, např. když nestíhá internet, nebo pokud ke studiu není k dispozici žádný studijní Free server.
Z.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

zbyneksk píše: 10 úno 2021, 19:23 Ahoj,
je fajn, a děkuji za zimní a novoroční edici, předpokládal jsem, že ji ukončíš stylově, dejme tomu, že to bude New Year FIX X.
Už teď se těším na jarní Zoom Spring edici.
Řádek pro vložení něčeho svého funguje skvěle. Je to velice užitečná feature, kdy si vše potřebné vyčte z karty, což je mnohem rychlejší, např. když nestíhá internet, nebo pokud ke studiu není k dispozici žádný studijní Free server.
Z.
Jsem rád že jsi spokojen. Ač stále dokola píšu, že už končím, vždy se najde něco, co (musím) udělat. Dnes mi někdo na Linuxsat napsal, že jestli by mě to nevadilo, že by to vylepšil (Zoom). Tak jsem mu napsal, že jsem to už chtěl stejně dávno někomu předat a že mu dávám volné ruce. Takže se možná časem dočkáme nějakého dalšího vylepšení. Já sám jsem zvědav, protože dál už tuto káru nedotlačím. Plugin je závislý na různých internetových stránkách a pokud budou postupně mimo provoz, budou také funkce mimo provoz. A horší je, že těchto zdrojů je spíše méně a méně. Žádné nové nevznikají.
Jediné co bych mohl zaručit, co by mohlo zůstat, je ...stahování dalších pluginů. Ukládám je na google úložiště a dokud bude fungovat, tak to půjde i stahovat a instalovat. Občas si říkám, že je škoda, že mnoho věcí které jsem vytvořil, věřím tomu, že spousta lidí ani nezná, nebo je neumí používat, ale to bych musel vytvořit další video a na to se už moc necítím. Už na to nemám moc čas a trochu mě schází i chuť.
Ale lidé jsou šikovní a snad si vše stihnou vyzkoušet, než to vše přestane fungovat.
Protože každá věc časem přestane fungovat, když se o ní člověk nestará.
Udělal jsem spoustu funkcí a nekoukal se za sebe a trochu mi to připomíná ten obrovský most, který začnou natírat a když už jsou po dlouhé době skoro na konci, zjistí, že na začátku už je znovu rezatý a můžou jet celou práci na novo.
Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Nepatrné vylepšení, ....viditelného a neviditelného stažení.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Zde je krátké amatérské narychlo udělané video z telefonu.
Zachycuje hlavní funkce pluginu ....CCcam Downloader ZOOM.
Možná někomu pomůže pochopit stažení serveru.
Po stažení serveru, konverzi a restartu, naskočí vysílání.
Video zobrazuje stažení jednoho serveru a poté viditelné stažení všech serverů.
Častěji budete používat neviditelné stažení, které je totožné s viditelným, jen běží neviditelně a neruší tak při sledování TV.

:arrow: https://youtu.be/q3fdUTKLKMY

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Jeden server generoval blbosti, takže opraven, přesněji řečeno ...odstraněn.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“