CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od bambule »

Ja to rikal😂🤷‍♂️

VU+UNO4K SE::OPENMULTIBOOT::IMAGE::OPEN BLACK HOLE FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3,OPEN ATV 6.4 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800
BextrH
Mazák
Mazák
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Nedávno jsem musel zrušit funkci na doplnění vašich dat do souboru pro Oscam,Ncam ....atd. protože to někomu rušilo druhý restart CAM. Pak se mě ozvalo pár lidí, že tu funkci používalo a hodila se jim.
V této verzi máte tedy možnost si funkci aktivovat, nebo deaktivovat. Výchozí je vypnuto.
Toto nastavení naleznete tam, kde je na hlavní stránce v menu ....Restartovat *CAM (žluté tlačítko)
Takže když tuto volbu stisknete, dostanete se na místo kde můžete provést restart, ale i tam je další podmenu pro nastavení.
Pro aktivaci funkce která vám nakopíruje soubor ....dataX musíte zajet až úplně dolů na další stránku.
Po aktivaci se vám pak vždy po stažení a převodu, dokopírují i vaše data ze souboru ...dataX který naleznete na místě....
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/OpenPanel/DATA/ ...dataX
Ve výchozím nastavení je tento soubor prázdný. Záleží na Vás, co si do něj vložíte. (svůj placený server,čtečku atd.)
Komu by tato funkce rušila druhý restart, nebo něco jiného, nechá ji vypnutou .....OFF
Veškeré nastavení které se skrývá pod touto žlutou volbou restartu má signalizaci, nebo spíš ...indikaci aktivované funkce po její aktivaci a to tak, že se po další návštěvě tohoto nastavovacího menu u zvolené funkce objeví ikona... (OK)
Po přepnutí na jiný jazyk, nebo přeinstalaci se tyto signalizace vynulují a zmizí. Je to spíš šikovný doplněk, když si člověk není jistý, co tam naposled nastavil.
Hezký den.
:89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Dnes jsem provedl test ....CCcam Free server Downloader ZOOM na HDBOX 7119 (CPU sh4 !!!!!!!!!!!) Enigma2 Infinity
Funguje tedy i na CPU ...sh4
Jen jsem v Zoomu musel přidat pro oscam.server do /usr/script/conv.sh cestu
/var/tuxbox/config/oscam.server protože tento to má zde
Pokud by někdo měl tento, či jiný sh4 přístroj a chtěl vyzkoušet, tak si musíte doinstalovat ....curl pro sh4
A to buď pomocí následujících příkazů.
opkg update
opkg install curl

nebo pomocí přiložených souborů. Nakopírovat podle umístění adresářů a dát všem práva 755.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
zbyneksk Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbyneksk »

aaa, pán je odborník, nebo historik sběratel, to bylo v bazaru tak za dvě, za tři stovky ... 😀

Zajímavé, prosím Tě, má to alespoň více místa než ty naše DOMky v AZBoxu?

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

zbyneksk píše: 23 úno 2021, 21:40 aaa, pán je odborník, nebo historik sběratel, to bylo v bazaru tak za dvě, za tři stovky ... 😀

Zajímavé, prosím Tě, má to alespoň více místa než ty naše DOMky v AZBoxu?
Skoro jsi se trefil. Vyhrál jsem ho za stovku + poštovné. Trochu mě pána bylo líto když vydělal jen stovku, ale tak to tam prostě chodí.
Já byl na druhou stranu rád, že jsem ho měl tak levně. Dostane ho ode mě tchán na koukání.
Tak ze základního firmware jsem byl zklamán i když to umí i HbbTV a internet prohlížeč, ale oboje je tak na uvaření kafe než něco naběhne.
S enigmou už je to docela použitelná mašinka. Na puštěném streamu je už znát že to má o 150MHz rychlejší CPU než AZBOX, ale asi bude horší podpora formátů. Na běžné koukání to bohatě stačí. Ale jinak je to horor ten CPU sh4, stačí aby chyběla nějaká knihovna a sehnat jí je masakr a když už jí seženeš, vyhodí to hlášku že nemá další knihovnu. Hlavně byl problém tam uschopnit nějaký CAM. CCcam jsem sehnal jen jeden, nějaký 2.1.4
a stejně nechodil až po dlouhém hledání se mě povedlo tam rozjet pomocí GSU ....Oscam. Jinak jsem jich zkusil mraky a nic.
Není to špatný stroj, ale jsem šťastný, že jsem se kdysi nenechal unést titulem...HDBOX ....hodně dobrý box a díky bohu koupil AZBOXHD Elite a nelituju.
AZBOX je pro mě srdcová záležitost. To dřív půjdu z domu já nohama napřed než on :-)
Pro ty co mají HDBOX od začátku je to asi brnkačka, ale pro mě, teď v době když už skoro na ničem nefunguje podpora to bylo všechno, pokus omyl.
Enigmu jsem tam nahrál z flešky, ale pak jsem zjistil, že to potom asi jede z vnitřní paměti. Nechci kecat, ale řekl bych že má stejnou velikost jako AZBOX, ale nezaplní se tolik po enigmě. Toť asi vše z mého dojmu. Nebudu to hanět, protože už je to taky starší legenda, která kdysi stávala ranec podobně jako AZ, možná i víc.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Jelikož už nemám žádný hnací motor pro další práci a ani další zdroje, tak jen malá úprava.
Přidána možnost instalace curl pro sh4 a z feedu pro všechny druhy CPU.
Takže pokud se Vám při pokusu o instalaci jakéhokoli Curlu nepodaří nainstalovat, máte ještě možnost použít funkci která se pokusí stáhnout a nainstalovat curl z feedu. Tato funkce bude fungovat jen za předpokladu, že Vám u daného image Enigma2 neskočila již podpora. A samozřejmě záleží jestli je na feedu k dispozici. Na HDBOXu (sh4) mě to z feedu nainstalovalo.
Ještě připomenu že funkční (Curl) je bezpodmínečně nutný, pro provoz, jako hnací motor, který vše stahuje.
Dále jsem odmazal pár nefunkčních serverů.
Toť asi vše. Hezký den.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Verze (deb) od uživatele .....levi45

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

V této verzi do ...Doplňků (úplně dole)
Přidána volba pro HDBOX instalace Oscam a Ncam.
Poslední verze Ncam!!
Může fungovat i na jiných přístrojích s ....... CPU sh4!!!!
Tyto přednastavené CAMy dobře pracují s tímto stahovačem free serverů ....(ZOOM).
Ostatní funkce beze změny.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Po noční dvanáctce jsem poseděl u kafe a zapátral a ..... povedlo se mě nějak poskládat ještě jeden server.
Berte to jako malý zázrak. Je to docela slušný server a v poslední době, kdy už skoro žádný server nejde, zajistí, že to bude ještě zase na chvilku koukatelné. Pak tam je přidaný ještě jeden, ne moc dobrý.
Vše přidáno jen do viditelného a neviditelného stažení všech serverů + stažení po startu E2.
Samostatně jsem je nepřidával do seznamu. Stejně by to asi nemělo smysl.
Vše jsem otestoval, jestli se stáhnou. Finální instalačku už jsem netestoval.
Jdu spát. Čeká mě další nekonečná dvanáctka s respirátorem na hubě, při zvedání fakt těžkých beden.
Hold to asi jinak nejde, to se nedá nic dělat, ale asi z toho budu mít brzo infarkt.
Snad to sundáme dřív, než nám ty gumy uříznou uši a na hubě budeme mít kvalitní, vydatné podhoubí.
Mějte se. Ať se daří. A všem přeji, pokud možno pevné zdraví.

zbyneksk Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbyneksk »

Dnes začalo astronomické jaro! Zhruba v půl jedenácté dopoledne stanul střed slunečního kotouče přesně nad zemským rovníkem a nastala jarní rovnodennost.

Takže ode dnešního dne můžeš změnit číslování na cfg_Zoom_ 21_Spring_01, 02, .. 0x, nebo obdobně jak uznáš za vhodné, v létě by mohlo být Summer atd ..., ale je to jen nápad.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

zbyneksk píše: 20 bře 2021, 11:47 Dnes začalo astronomické jaro! Zhruba v půl jedenácté dopoledne stanul střed slunečního kotouče přesně nad zemským rovníkem a nastala jarní rovnodennost.

Takže ode dnešního dne můžeš změnit číslování na cfg_Zoom_ 21_Spring_01, 02, .. 0x, nebo obdobně jak uznáš za vhodné, v létě by mohlo být Summer atd ..., ale je to jen nápad.
No tak Zbynďo. Když jsem četl ten začátek, znělo to velkolepě a v ten moment jsem si říkal, mám se toho stále co učit a musím se stydět.
No začnu znovu. ......Zbynďo, .....nevymejšlej bejkárny :-)

Je smutné, že už není co přidat. Naopak by si k tomu člověk mohl sednout a to co vzniklo postupem roku začít vše opravovat, nebo lépe, udělat znovu.

Já jsem stím popravdě tak trochu praštil a už jsem se také poohlédl, po placeném stabilním serveru.
A pokud mohu doporučit, udělejte to také. Když zapátráte, můžete nalézt i server v řádově několika desetikorun za rok.
Při této ceně už celá má práce ztrácí smysl.

Důležité je, že jako pomocná pomůcka to stále zůstává funkční. Není problém si servery ukládat, zobrazovat, vracet zpět ze zálohy, převádět pro Oscam....
atd.
Stažení serverů je (zatím) také stále funkční.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Opět jeden malý zázrak. Člověk občas zkusí znovu něco, co už dávno vzdal, stím že to zkusí jen ze srandy, co kdyby náhodou.
A ejhle, mám tu další server a řekl bych že bude poměrně dobrý. Otázka na jak dlouho.
Tentokrát přidán do seznamu jednotlivých, plus ještě jeden dobrý server, který jsem předtím nestihl.
No a samozřejmě přidán do viditelného i neviditelného stažení všech serverů, včetně stažení po startu.
Rychle jsem to nabouchal a nepatrně otestoval, než poletím na noční dvanáctku, doufám že už nebude sněžit, ty cesty na motorce do práce bývají dost často se staženým pozadím, hlavně když je námraza.
Kdyby jste někde potkali magora na motorce v chumelenici, tak jsem to já.
Ať se daří.

kuldan
Nováček
Nováček

Příspěvek od kuldan »

To je v klidu, máš alespoň přísun kyslíku, lépe ti to myslí a produkty jsou kvalitnější. :87:

julius52
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od julius52 »

Ahoj z těch posledních dvou co jsi přidal tak jeden nejde ale ten druhy jede perfektně

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

julius52 píše: 24 bře 2021, 08:09 Ahoj z těch posledních dvou co jsi přidal tak jeden nejde ale ten druhy jede perfektně
Ještě před pár dny šli krásně oba. Nyní je po testu na testovací stránce, jen jeden zelenej a druhej červenej, jako používanej, nebo má jinej problém.
Pokud by někdo našel ještě nějaký server, který tam nemáme, není problém ho tam přidat. Jen upozorňuji že tam kde se potvrzuje ...nejsem robot
čili ...recaptcha, tak tam to prostě neobejdu. Těchto serverů mám několik a jsou perfektní, ale bohužel, použít nejdou.
Nedávno mě někdo vnuknul nápad na možnost napsání řádku se serverem ručně do přístroje. Řekl bych že na to je i plugin, ale popravdě, chtěl by tam někdo pracně opisovat z papírku nebo obrazovky ovladačem ručně, řádek se serverem?
To je jednoduší si v PC otevřít Totall Comander a vložit do souboru /etc/CCcam.cfg řádek ručně a pak ho dát jen v menu stahovače konvertorem (RYCHLO konvertorem) převést pro Oscam,Ncam...., restartovat CAM a koukat. Vše otázka cca do dvou minut. Kdyby člověk spěchal, tak za pár vteřin.
Přesně takto si můžete zprovoznit koupený server. A když nechcete aby vám zmizel, dáte si ho uložit. Pak ho kdykoli a kolikrát chcete, můžete obnovit ze zálohy do /etc/ a znova převést. Těch možností je tam mnoho, takže si může každý pohrát, tak jak potřebuje. Občas jsem za ty všechny funkce rád, protože se hodí. Mohlo by tam těch funkcí na přesun a kopírování, být klidně i víc, ale zase jsem nechtěl, aby v tom byl guláš. Řekl bych že takto je to dostatečné.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“