CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
BextrH
Mazák
Mazák
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Pár posledních dní mám docela kliku na zázraky.
Přidávám další server. Opět platí vše, to co minule.
Momentálně jsem stáhl 25 serverů. Maximální počet se může lišit, podle momentální dostupnosti adres serverů.
Hezký den.
:89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Jsou dny kdy se vše takzvaně se..e, ale jsou dny, kdy se daří a ten byl právě dnes.
Přidal jsem několik dobrých serverů a při stažení všech serverů jsem dosáhl počtu 30.
Víc už ode mě nečekejte, čekaj mě zase další dvanáctky a možná i víkend.
Ať se daří.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
zbyneksk Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbyneksk »

Tak vidím, že jarní edice Spring neprošla, ale vzhledem k tomu, že v neděli se posouvá čas, tak by mohla následovat edice cfg_Zoom_summer_time_01 ... 😀

julius52
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od julius52 »

OK Chápu přeji hodně nápadů čao

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Včera mi v prdelce kde bydlím, byl předělán internet z ubohých 15M na ne tak trapných 50M.
Ale co jsem s hrůzou zjistil. Že ten internet je tak rychlí, že to při stahování všech serverů jen tak prolítne a nestáhne všechny. Stahovalo mi to kolem 13 řádků. Tak jsem bádal a upravil stahování tak, že jsem dal limity rychlosti stahování.
Ale také jsem zjistil, pokud má úvaha není mylná, že ty servery které to předtím zachytlo, budou mít nejspíš rychlí přístup k serveru. Vytvořil jsem tedy funkce, které budou nastaveny pouze pro rychlí přístup a teoreticky odfiltrují pomalé servery.
Pod neviditelné stažení a viditelné jsem přidal možnost stejného stažení, ale s tímto filtrem.
Takže momentálně mě to stáhlo například na viditelné, či neviditelné 32 řádků (serverů)
Na možnost SPEED SERVER pouze 10. ......stahuje to i rychleji.
Vyzkoušejte si oboje viditelné stažení a pohledově porovnejte rychlost stažení a množství serverů.
Na stažení po startu E2 (start zasunutím přístroje do el.) je použita funkce která stáhne těch 32 řádků a trvá déle.
Pokud by někdo měl obraz až dlouho po naběhnutí přístroje, může si ....tam kde se aktivuje stažení po startu E2,
přepnout na dřívější stažení. Čili na menší číslo. Aby to začalo stahovat dříve.
Dále přidány dva staronové servery.
Ať se daří. Jdu dělat ven.
Všem přeji hezké Velikonoční svátky.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:arrow: ps. ještě doplním.... když už mám ten rychlejší internet, řekl jsem si ....to chce film
A s úžasem jsem zjistil, že můj výtvor ...plugin Stream Hunter stále funguje.
Vybral jsem nějaký film, vrátil se a .....v settingu si ho hned pustil. Film jel jak z praku.
Myslel jsem že už možná nefunguje, .....maká stále super, teda alespoň na Octagonu 8008

bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od bambule »

Pomale viditelne muzete jit nakoupit🤷‍♂️

VU+UNO4K SE::OPENMULTIBOOT::IMAGE::OPEN BLACK HOLE FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3,OPEN ATV 6.4 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800
BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

bambule píše: 01 dub 2021, 13:59 Pomale viditelne muzete jit nakoupit🤷‍♂️
Já vím že pomalé, ale když to pustím naplno, tak to vše přeběhne a serverů tam bude půlka.
Navíc proto je ta funkce vytvořena tak, jak je vytvořena: Aby jsi dal neviditelné stažení a po stažení cca 4 serverů mohl v klidu koukat a to už ti je pak jedno, že se to další dvě minuty stahuje, protože tě to neruší u sledování TV. Navíc restart CAM je u mnoha přístrojů tak rychlý, že ho ani nepostřehneš a neruší tě taky u pořadu který sleduješ. To musíš vědět sám jestli ti to předtím, když to bylo bez omezení, stáhlo taky 32 serverů. Na pomalejším internetu to mohlo chodit v pořádku, to uznávám. Ono to není tak jednoduché, vyladit to tak, aby to bylo rychlé a zároveň to stáhlo všechny servery. Na předchozích verzích bylo nastaveno, po dvou vteřinách přeskočit stahování pokud se nedokončí. Na této verzi je toto odebráno a přidáno omezení rychlosti stahování. U té funkce SPEED SERVERS je nastaveno přeskočit asi do půl vteřiny pokud se nestáhne, takže to vezme jen ty co mají rychlý přístup. Ale nemusí to zaručovat že budou i stažené servery s dobrou odezvou. Ale po testu to na ně chodilo bez sebemenšího záseku. Ono už toho není moc co vymýšlet, takže zase spíš pokus o další cestu jiným směrem. Ono ten Curl má spousty možností jak regulovat stahování, ale vše je potřeba správně nakombinovat a načasovat. A to co sedí jednomu stažení serveru, nemusí dobře fungovat na jiný, kde je například potřeba během stažení odeslat (POSTnout) text s žádostí o stisknutí potvrzovacího tlačítka, které je na té dané stránce a tam se to musí dodržet, jinak se nic nestáhne. No zkrátka to není pr..el obvzlášť když to dělá amatér a samouk jako já, který ještě před rokem ani nevěděl co to je příkazový řádek, nebo skript. ;) vše jsem se musel postupně sám naučit. Jak už jsem mnohokrát řekl, divím se že jsem to dostal až do dnešní, stále ještě funkční podoby. Celé je to jeden velký zázrak.

zbyneksk Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbyneksk »

Stando, dnes je apríl, že jo ? :D
PS a je tady i letní čas, katastrofa

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Mám tu pro Vás jednu Velikonoční verzi.
Přidán jeden server, plus trocha upraveného vzhledu.
Maximální počet stažení všech serverů ....stahuje tak 33 řádků (serverů), ale může se někdy dostat až na 35.
Přeji hezký víkend a spoustu distančních vajec a ještě více těch opravdových a nějaký ten panáček, také může být.
ps. zase bude líp

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Ještě jedna aktualizace. Ozval se mi uživatel ...holan a předal mi odkaz na další šikovný server.
Nechtělo se mě moc čekat a dal jsem ho tam rovnou a trochu vše ještě poladil. Teď jsem zkoušel stahovat všechny na neviditelné stažení a 34 řádků (serverů). Poděkování za všechny pro ...holan :jednicka:
Hezký večer.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Přidán jeden server. A aby to celé nebylo takové pořád stejné, tak jsem do téhož seznamu serverů, přidal na začátek, testovací funkci pro IPTV. Vytvoří to (IPTV + X) do settingu + jako soubor m3u do adresáře /movie/ který pokud není, tak se vytvoří.
Soubor m3u přehrajete pomocí přehrávače v enigmě a pokud by to neviděl tak třeba XC Player.
Funkce je pokusná proto, ....protože nevím jak dlouho bude funkční. Tak testujte, dokud to jde.
Hezký den.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Na žádost uživatele jednoho zahraničního fora, jsem opravil plugin XXX Films 3.0
Na víc filmů bych musel mít víc času, takže možná nepůjde úplně vše.
Nejsem si jist zda se musí aktualizovat každý den před použitím.
Momentálně by měl být aktuální.
Pokud máte nainstalovaný, tak ho v ....odinstalačním menu Zoomu odinstalujte.
Úplně dole, ....nebo tlačítko nula na ovladači při spuštěném Zoomu. ODINSTALACE
Poté ještě odinstalujte Zoom a nainstalujte ...tuto verzi.
A z té pak nainstalujte plugin XXX Films.
Naleznete ho ...instalace dalšího pluginu.
Je tam uvnitř někde na začátku.
Víc nestíhám, čeká mě noční dvanáctka.
Ať se daří.

zbyneksk Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zbyneksk »

BextrH píše: 12 dub 2021, 10:10 :idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Na žádost uživatele jednoho zahraničního fora, jsem opravil plugin XXX Films 3.0
Ahoj, ale ten XXX to je tak 20 let starý film s Dieselem, že jo? Se ti divím, to si přece může pustit jen přes Youtubee, na to netřeba dělat plugin.

BextrH
Mazák
Mazák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

zbyneksk píše: 12 dub 2021, 17:59
BextrH píše: 12 dub 2021, 10:10 :idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Ahoj, ale ten XXX to je tak 20 let starý film s Dieselem, že jo? Se ti divím, to si přece může pustit jen přes Youtubee, na to netřeba dělat plugin.
Filmy (žánru) XXX nebo i jinak napsáno 18+ nebo lidově Péčka, věř tomu že tam (Vin) Diesel nehraje :-) :12: i když se tam podobní chlapíci také občas mihnou :96:

Myslíš že bych vytvořil plugin, aby na něm šel pustit jen jeden film? :-)

Zbynďo z tebe vždy vypadne jen nějaká perla :96:

Jinak co se týká funkce IPTV test ...seznam X přestal fungovat již druhý den.
Ale seznam IPTV jede stále a překvapivě dobře. Někdo možná ocení, mraky sportu. Možná stovky kanálů.
Chce to jen dobrý CPU a dobrou rychlost internetu. AZBOX 300MHz už má u FullHD problém.
Octagon čtyřjádro ...absolutně bez problému.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“