náhrada podpory OpenPLI + exteplayer3

Pluginy a utility E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

náhrada podpory OpenPLI + exteplayer3

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé, vy kteří máte stejně jako já rádi starý dobrý AZBOX HD Elite a nechcete ho ještě hodit do starého železa a používáte starý dobrý OpenPLI 7.0 u kterého nám bohužel skončila podpora, bez které tam nenainstalujeme skoro nic. Neváhal jsem a něco poskládal do kupy i když je to jen pro mě a pár zbylých nadšenců s tímto přístrojem. Vytvořil jsem instalačku která je takzvaně tři v jednom. Vyřeší tři věci. Nahradí podporu feedu za starší ale funkční, zprovozní vám hned napoprvé exteplayer3 a rovnou vám nainstaluje curl, který je hodně často potřeba, například u mého CCcam Zoom Downloaderu.
Bez těchto úprav by jste neměli šanci ani jedno tam dostat. V tomto IPK je vše připravené a jen se to nainstaluje a navíc získáte funkční podporu. Co musíte dodržet, aby vám to fungovalo na 100%? Je to otestované a funkční na OpenPLI 7.0 zmenšená verze pro (DOM) ale musíte ji nainstalovat na USB jinak by se vám tato má instalace tam už nevešla. Nainstalujete image viz odkaz a hned po instalaci a nastavení sítě, nainstalujete toto IPK viz odkaz.
Hned potom budete mít plně funkční exteplayer3 který když aktivujete, tak jím u přehrávání streamů nahradíte přehrávač integrovaný. Měl by ulehčit procesoru atd. To už je na jiné povídání. Pokud ho necháte vypnutý, dá se aktivovat přímo v listu streamů, tím že u daného streamu použijete číslo které vyvolá určitý přehrávač. GstPlayer má číslo (5001) ExtEplayer má číslo (5002) a přehrávač integrovaný (4097). Zmiňováný Curl bude také nainstalován a funkční. Podpora též. Ať se daří. :89:

https://uloz.to/file/inRx9yhlSwH9/openp ... up-dom-zip

https://uloz.to/file/yFtO3YWtbrTj/ext3- ... pp-all-ipk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: náhrada podpory OpenPLI + exteplayer3

Příspěvek od BextrH »

Ještě musím po testech doplnit, že jsem nechal nastavení na .... GstPlayeru a na streamech ve FullHD jde nyní obraz super. Prvních deset vteřin to jde kousavě a pak se to chytne a jde krásně plynule i se zvukem. Na ExtePlyeru3 jsem zaznamenal, že mě to některé streamy nechtělo přehrát. Klasické filmy z flešky jsem netestoval, pouze streamy filmů atd. Zkrátka, to co procesoru dává zabrat. Brzy vyzkouším zlepšení na archivCZSK. Tam jsem míval problémy také na FullHD, například NOVA ....televizní noviny 1080p.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: náhrada podpory OpenPLI + exteplayer3

Příspěvek od BextrH »

:idea: Instalčku jsem ještě doplnil o chybějící ....ffmpeg
Tato instalačka je tedy stejná, jen má navíc ffmpeg potřebný k dekodování.
Instalujte to pokud možno na čistý image viz odkaz nahoře OpenPLI 7.0 (pro DOM) instalovat na USB. Tato image má spoustu výhod, hlavně předinstalované CAMy. Takže na něm není potřeba nic moc doinstalovávat a funguje jako jeden z mála bez problému a stouto instalačkou bude mít navíc podporu při instalování pluginů atd. Správný průběh této mé instalačky poznáte, pokud vám po instalaci proběhne samovolně restart. Pokud se to jen zastaví, instalace neproběhla správně. Ale pokud dodržíte postup.... instalace na čistý image, proběhne vše v pořádku na 100% a budete moct ihned používat exteplayer3 a získáte OpenPLI s podporou, navíc získáte nainstalovaný .... Curl. Nainstalovaný ...ffmpeg můžete zkontrolovat v telnetu, příkazem ....ffmpeg
Taktéž exteplayer3 můžete v telnetu zkontrolovat, příkazem ....exteplayer3 a gstplayer příkazem ....gstplayer
Nastavení těchto dekodérů najdete ...zmáčknete tlačítko menu ....Setup...System.... dole by mělo naskočit ...(ServiceApp) viz fotografie nahoře.
Ať se daří. :89:

https://uloz.to/file/zku2v4JyCYw2/ext3- ... pp-all-ipk


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: náhrada podpory OpenPLI + exteplayer3

Příspěvek od BextrH »

:idea: Jelikož mám tento přístroj jménem (AZBOX HD Elite) moc rád, připravil jsem pro něho můj (plugin) ....CCcam Downloader Zoom s podporou, přímo pro něho. (vše v jednom) Podpora se týká pouze nejlepší verze OpenPLI 7.0 verze pro DOM, která lze použít jak pro DOM tak i USB. Konkrétně tato verze...

https://uloz.to/file/inRx9yhlSwH9/openp ... up-dom-zip

:!: Po čisté instalaci nastavíte obraz, síť a družici.
Nainstalujete tento přiložený soubor IPK. Po instalaci otevřete a zajedete úplně dolů na nápis ... Doplňky dále ... pro AZBOX!! a naleznete dvě možnosti.
Nejprve nainstalujete Curl, je navržen přímo pro tento IMAGE. Po restartu se vrátíte na stejné místo a nainstalujete ...Feed pro OpenPLI 7.0
Po dalším restartu už není problém cokoli z tohoto pluginu nainstalovat, například Ncam atd. nebo začít používat tento stahovač free serverů.
Dále si můžete z ...Doplňků nainstalovat Češtinu do OpenPLI. Po instalaci jí musíte v menu nastavit, bez instalace tam není.
Takto je AZBOX ideálně připraven pro pohodové sledování a používání, bez omezení. Jediné omezení je místo na DOM. Pokud by jste DOM přeplnili, může dojít k zamrznutí náběhu, nebo zelené obrazovce, ale to určitě víte. Po použití USB jako náhrady za DOM tato starost odpadá, ale pokud nic dalšího neinstalujete, pouze malé pluginy tak se vám to vejde a AZBOX slouží nadstandardně dobře a rychle na jeho pouhých 300MHz. Srovnatelně rychle jako můj Octagon 4x1600MHz. Nesmíme samozřejmě porovnávat rychlost náběhu a restartu. Přepínání a rychlost průjezdu kanály je v podstatě stejná. :89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: náhrada podpory OpenPLI + exteplayer3

Příspěvek od JohnCenaWWE »

ked nieje podpora staci zmenit opkg feedy v etc ,ja napr. davam z openAtv do openPli a potom nainstalujem co chcem :89:

viewtopic.php?f=262&t=14954


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
Odpovědět

Zpět na „Pluginy a utility E2“