Aktuální emulátor na AZBox Premium HD

Rady a návody

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
ottosch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 110
Registrován: 18 bře 2009, 22:00
Dal poděkování: 4 poděkování

Aktuální emulátor na AZBox Premium HD

Příspěvek od ottosch »

Je tady ještě nějaký "starý" fanda AZBoxu HD, který má tuhle kouzelnou mašinku ještě v provozu a používá novější kartu Skylink a fuhguje mu to?? Pořád si jen hrají a laborují s různými image, protože při své chorobě to mám jako jedinou zábavu, viz můj příspěvek, kde žádám o pomoc, tedy abyste byli v obraze tj. že nejsem ujetý. Momentálně mám v DOM (IDE adaptér s čtečkou SD karty 4 GB) a mám tam image OpenPLi 3.3.1. Pokud se najde ještě takový retro nadšenec, tak bych mu byl velmi vděčný za nezištnou pomoc tj. jaký emulátor sw a jak instalovat a hlavně poslat.
Předem děkuji i když naděje je malá, že je ještě někdo, kdo to udržuje v chodu.
ottosch
:57: :?: :?: :57:


KellyBen Albania
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 čer 2023, 11:39

Re: Aktuální emulátor na AZBox Premium HD

Příspěvek od KellyBen »

Vážím si vaší vášně pro AZBox HD


Pokud si chcete najít simulační hru pro prodej aut Car For Sale Simulator 2023 Mod APK, můžete se bezpečně a zdarma obrátit na web https://getmodnow.com/car-for-sale-simulator-2023.html, abyste si mohli být jisti.
mybox Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 led 2019, 06:42

Re: Aktuální emulátor na AZBox Premium HD

Příspěvek od mybox »

dobry den,

ja take jeste mam tu AZBOX velmy rad. :51:
Pracoval jsem davno pro ty Hollandany a prodaval sem AZBOX v Nemecku. A tak me zbyli jeste dve AZBOX HD Premium.
(promin ale moc cesky uz snad neumim)

nejlepsi (pro me) FW je openatv 6.1 , mam tu azbox v obyvaku . ma dobrou obrazovku ale divam se jenom na freetv , ta nemam emu .
Na Kartu a Emu mam jini Boxy jako GIGAQUAD4K
Na openatv 6.1 jede Partnerbox a tak mam quasi tu GIGAQUAD4K take na AZBOXU...
IDE adaptér s čtečkou SD karty 4 GB
to uz jsem vyskusel , neni to az trochu pomaly? ja mam 512 DOM od Dlock a davam FW do AZBOX mit Morly Tool 2.4.4.
AZUP je blby ... wem si Morly..
Na DOM mam jenom dve Partitionen a vzdy formatuji na EXT2

I kdyz beru na AZBOX 256 DOM (ma tady 5 DOM a 256 na vyzkumi) , taky to staci teze az na openatv 6.3 zustane flash na tech 20 MB frei
Nikdy nesmis flashen z Ext3 potom zustane ti ta Box u 49 procent.
Tak kdyz chces mit nejnovejsi FW a EMU , wem si openatv-6.3-azboxhd-20210102_azup , ale celkem je trosku pomala ta 6.3 soft..to bys mel vedet.

Jeste jse dela celkem nova Image OPENVISION 7.7 ... byl sem v kontaktu z tim Entwickler od OpenVision alle maji stim IMAGE stale hrozne problemy.
https://images.openvision.dedyn.io/7.7/ ... Z/azboxhd/

die einzige brauchbare Version war openvision-e2-release-py2.7-7.7-r423-azboxhd-20230525_azup
vse jina a pozdejsi od R423 ani nemusis vizkouset..je to do prdele. :54:
A ta R423 take ma problemy z Netzwerkarte a nekdy Netzwerk jede a nekdy ne.. :D jinak by to byla snad nejlepsi FW pro nasi bednu.

Ahoj Jarap


Odpovědět

Zpět na „AZ HD rady a návody E2“