ladění selhalo

Rady a návody

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ladění selhalo

Příspěvek od BextrH »

Ahoj přátelé. Nepovedlo se Vám někomu vyřešit tento stav? (Toto chybové hlášení.) Někdo to tu už řešil, ale bez úspěšného odhalení příčiny. Obávám se zda se to netýká tuneru, nebo nějakého čipu, nebo už starým kondenzátorům ve zdroji. Mě tam tato hláška naskočí většinou po několika hodinách provozu, když se přístroj dost ohřeje, do té doby v pohodě, pokud nebudu počítat ten líný zasekávající se chod AZ jak už je u něj zvykem. Jednou jsem to možná vyřešil přehozením na druhej vývod z LBN, ale je to jen dočasné řešení. Asi se do budoucna pokusím dovnitř umístit větráček a napojit ho na nějakou větev u zdroje. Nebo chladič na čip nebo tuner. Před E2 to nikdy nedělalo. Tuto hlášku jsem zaznamenal i v diskuzích u jiných E2 přístrojů. Hold to teď vypnu a zítra to zase půjde normálně.
Díky za každou radu.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 904
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ladění selhalo

Příspěvek od BextrH »

Tak jsem dnes po práci nahodil AZBOX a tentokrát hned nápis (ladění selhalo) Tak jsem přehodil na druhý koax s dalším výstupem LBN které jde i přes motor a signál OK. Takže zase dočasně vyřešeno, ale raději bych přetáčel motor na druhém přístroji. Věřím tomu že kdybych dal koax zpět, signál bude ok, ono se to jakoby chytne a pak to zase nějaký čas drží.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Odpovědět

Zpět na „AZ HD rady a návody E2“