nejde zapnut azbox elite hd

Otázky pro začátečníky E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
kajan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2013, 16:12

nejde zapnut azbox elite hd

Příspěvek od kajan »

Ahoj. Mam velky problem s mojim azbox elite hd.Ide o to ze tento tyzden mi zacal blbnut box. Pri aktualiz. skinu hdglass16 na najnovsi tusim 10.11 a naslednom nastavovani skinu a restartoch z mojej strany som si vsimol ze na vft displeji uz nemam po vypnuti datum a cas ale iba cas... potom som si vsimol ze mi box prestal reagovat na dialkove ovladanie (po zapnuti to slo ok ale po par minutach uz nie)... potom sa mi pri pozerani ani nie pri prepinani ale pri zapn. programe zacal restartovat... no a nakoniec dnes vecer (po tom co som odinstaloval hdglass16) sa uz nezapol vobec. *Stale dookola bootuje na telke naskoci bootlogo a potom zelena obrazovka a tak stale dookola obrazok a zelena obrazovka...
Do boxu sa cez ftp viem dostat ale bohuzial vobec sa nezapne.

***Som v koncoch absolutne neviem co mam robit.***

Za akukolvek reakciu dakujem.


I AZ Box Elite HD I Enigma 2 OpenRSI OpenPli 3.3.1 v 1.6.2013 I Oscam 1.20(r9163) I
Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: nejde zapnut azbox elite hd

Příspěvek od JohnCenaWWE »

pisal som ti SZ


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
Odpovědět

Zpět na „Otázky začátečníků E2“