Problém s instalací E2

Otázky pro začátečníky E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
paroli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 10 říj 2009, 01:41

Problém s instalací E2

Příspěvek od paroli »

zdravím, roky jsem jel na OpenRSI-openpli-2.1-azboxhd-20120912, před měsícem odešel disk a nový také blbnul a nešel inicializovat. Tak jsem se pustil do znovu přehrání stejného FW OpenPLI2.1.
Bohužel, AZup nahlásil, že úspěšně vše nakopíroval, zahlásil že dělá reboot, ten se ale nepustil, zamrzl na zobrazené IP. Po restartu pouze hláška BOOTING a nic.

Takže na řadu přišlo oživení přes kabel a telnet, nahrání původního FW. Ten naběhl, fungoval, takže druhý pokus na E2. Na USB patch.bin s loaderem, vymazání app.area a nahránní loaderu a pak přes AZup znovu opět OpenPLI2.1. Stejný výsledek, vše se nahrálo, reboot neproběhl, box zamrzl se zobrazenou IP. Něco je špatně...
díky za radu
Pavel


Azbox Premium HD/1T, E2RSI3.0
Uživatelský avatar
Fishburn Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1097
Registrován: 25 úno 2010, 19:52
Bydliště: v Cyberprostoru
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Problém s instalací E2

Příspěvek od Fishburn »

Použil jsi přiložený azup k danému Images E2 a Instalace proběhla po kabelu .....

:89:


AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
Uživatelský avatar
paroli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 10 říj 2009, 01:41

Re: Problém s instalací E2

Příspěvek od paroli »

Fishburn píše:Použil jsi přiložený azup k danému Images E2 a Instalace proběhla po kabelu .....

:89:

Přesně tak, po kabelu a ověřenou verzí AZup. Zajímavé, po připojení telnetu, to nahlásí, že je poškozen ten zbootloader..
Jaká je oravděpodobnost že je už špatná paměť?


Azbox Premium HD/1T, E2RSI3.0
Uživatelský avatar
paroli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 10 říj 2009, 01:41

Re: Problém s instalací E2

Příspěvek od paroli »

Fishburn píše:Použil jsi přiložený azup k danému Images E2 a Instalace proběhla po kabelu .....

:89:
NEPOUŽIL! takže nápověda A je správně, špatný AZup.
Holt, po těch několika letech co jsem dával FW naposledy nemám v těch AZup verzích přehled. OpenPLI2.1 270912 jsem dal s verzí 2.1.4 místo 2.2.7. Tuto mnou ověřenou verzi FW mám někde z netu bez AZupu a nenašel jsem jaký použít, teď je to už jasný.

díky


Azbox Premium HD/1T, E2RSI3.0
Odpovědět

Zpět na „Otázky začátečníků E2“