Opticum HD X402p

Nastavení a vše kolem přijímače Globo Opticum.
Odpovědět
milnov
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 pro 2009, 15:31

Opticum HD X402p

Příspěvek od milnov »

Mám dosť veľký problém. Mám Opticum HD X402p a všetko začalo, tým že prijímač nedokázal fungovať cez hdmi. Keďže to dlho trvalo kým nakoniec obraz nabehol (po neustálom stláčaní bieleho tlačidla), tak som skúšal rôzne softy. Po továrenskych nastaveniach obraz nabehol, no prijímač bol stále pomalší (niekedy trvalo aj 3 minúty pokým sa zapol, obraz strašne mrzol a sekal pričom sila signálu bola v poriadku). Došiel som do takého štádia, že už ani cez rs 232 nenatiahne nový soft. Keď ho zapnem bez toho aby bol čo i len koax. zapojený, program sa prepne s 5 minútovým omeškaním a už vôbec sa do menu nedostanem.Prosím Vás neexistuje nejaký spôsob aby som všetok ten bordel z neho dostal cez rs232? Čítal som, že aj keď dám továrenske nastavenia aj tak niečo v príjimači ostáva.
Či ho už môžem len vyhodiť??.. Vďaka..


par32
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: 10 bře 2010, 07:46
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Opticum HD X402p

Příspěvek od par32 »

milnov píše:Mám dosť veľký problém. Mám Opticum HD X402p a všetko začalo, tým že prijímač nedokázal fungovať cez hdmi. Keďže to dlho trvalo kým nakoniec obraz nabehol (po neustálom stláčaní bieleho tlačidla), tak som skúšal rôzne softy. Po továrenskych nastaveniach obraz nabehol, no prijímač bol stále pomalší (niekedy trvalo aj 3 minúty pokým sa zapol, obraz strašne mrzol a sekal pričom sila signálu bola v poriadku). Došiel som do takého štádia, že už ani cez rs 232 nenatiahne nový soft. Keď ho zapnem bez toho aby bol čo i len koax. zapojený, program sa prepne s 5 minútovým omeškaním a už vôbec sa do menu nedostanem.Prosím Vás neexistuje nejaký spôsob aby som všetok ten bordel z neho dostal cez rs232? Čítal som, že aj keď dám továrenske nastavenia aj tak niečo v príjimači ostáva.
Či ho už môžem len vyhodiť??.. Vďaka..
neviem ako si to vyriešil,ale ja by som ho nechal aspon 2 dni bez prudu ,potom firemne nastavenia nasledne soft cez rs232 znova firemne nastavenie a ak to nepôjde tak je na vine hardware


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Globo Opticum“