První dojmy NXP256HD

Diskuze Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od Radek »

Pěkný příspěvek :87:

Je vidět že s NXP256HD není nuda. Pořád se něco děje, pořád něco nefunguje, pořád se něco řeší. :106:
Pro někoho špatně, pro někoho dobře.

Musíme být optimisti ... :28:


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
cuco11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 28 lis 2011, 12:20

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od cuco11 »

Ahoj,
som cerstvym majitelom tohoto prijimaca a tu su moje prve dojmy.
Vyskusal som viacero FW ale nakoniec som tam nechal najnovsi 1.48.
Mam SKYLINK ICE - ktora mi funguje bez problemov (zapisy som zatial neskusal)
Prepinanie je uplne v pohode u SD tak pod 2 sec.
Ako tu bolo popisane tiez mi na Nova Cinema vypina zvuk pri prechode na reklamu a spät.
Robilo to na vsetkych FW ktore styom mal nainstalovane.
G...e ide sporadicky skor nie ako ano a pri kazdom prepnuti sa kanaly striedaju, raz nabehne jeden inokedy druhy, suvisle sa to pozerat neda - stabilnejsie mi to ide ked mam povolene vsetky servre ako ked mam povoleny len 40-ty.
Pripojenie kablom LAN - DSL 2Mb/386kb
Youtube, radia ... boot -to ma netrapi mam telku ktora to obsahuje a tam to slape perfektne.
Prehravac filmov tych par co som odskusal ide ale titulky k filmu sa oneskoruju - tiez ma netrapi moja telka to prehra lepsie s podstatne väcsou moznostou nastavenia.
Priority list som vymazal a nechal len CAID 0D96 - ICE karta ako som sa docital tu na fore - preco je potom pri vlastnostiach zaskrtnuty CAID 0D03 - ako je vidiet v prilohe? Viete mi to nejako objasnit?
A tiez by som rad az by bol niekto taky laskavy prebral par otazok ohladom Bl..ru. Nejake veci su mi nie jasne. BUd cez ICQ alebo inak. Navrhnite.
Diky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


DREAMSKY NXP 256HD
SKY STAR2 + KAON 570CX
bens
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2011, 21:03

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od bens »

Ahojte,

v poslednom case sa nejako znizila frekvencia releasov novych firmware, celkovo je tu na fore ohladom tochto prijmaca tichsie. Nemate niekto nejake blizsie (zakulisne) info? Zeby sa tak tazko pracovalo na novom firmware, ktory uz bude konecne poriadny?:)


zdenekold
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 09 úno 2011, 23:00

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od zdenekold »

Já se musím přiznat, že poslední FW vyřešil problém, který pálil mě a to rozpoznání karty TIVU SAT italské TV. Modul to pořád nerozezná (přitom jsem to schválně koupil i s modulem), ale čtečka přečte samostatnou kartu.


Dreamsky 256 HD, zkušenost Homecast.
bens
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2011, 21:03

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od bens »

Ja som stale na 1.31, ja by som bol rad, keby doladili multimedialne funkcie - titulky viac moznosti nastavenia a a prezeranie obrazkov je neskutocne pomale.


zd09
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 24 črc 2011, 02:35

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od zd09 »

Zdravím,tak mám dreamsky asi 8 měsíců a občas se nestačím divit co umí......Nyní jedu na verzi 1.31,karta Cs link cryptoworks.Jdou překvapivě ORFka a nějaká Mtv.Potud vše ok.Ovšem co je krajně nemilé je to,že se občas sama od sebe změní polarizace vzdy jednoho transporderu a to zcela náhodně.Naposledy se mi stalo asi před týdnem u všech Čt a včera u Novy a jejích klonů.Dokáže někdo říct co s tím?Nebo je to normální??????Dopředu díkes za radu.


Denji
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 30 led 2011, 12:50

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od Denji »

Tak jsem si opět přečetl celé vlákno a překvapuje mě jak se tady hodně chválí obraz tohoto přijímače.V HD je opravdu dobrý,ale SD nic moc.Tedy abych to uvedl na správnou míru hlavně u sportovních přenosu.Fotbal na ČT4 a s kamerou která blíže zabírá hráče to vypadá jakoby s ním utíkaly i ty drny na trávniku,hokej nevyjímaje,střední čára pří rychlém přechodu kamery se totálně rozmazává,či reklamy na mantinelu no hrůza.Nekdy si říkám jestli se tady píše o stejném přístroji co mám já.A to mám samo že zapnuté v NXP rozlišení 1080i formát obrazu 16:9 Full přes HDMI,tv LG 42LH4000,Přijímač mám cca 10 měsíců a neustále čekám že se něco s tím upscalingem,čí kvalitou obrazu udělá,a nic.Je fakt že přirozenější a hladší obraz na SD je při nižším rozlišení či při použití modu Auto,ale při něm obraz neda víc než 576i dle údajů TV a to ani na HD programu.A přepínat neustále HDMI mod je nesmysl.Prostě na tomto by se mělo zapracovat,a nějak v novějším fw si s tím obrazem pohrát v kvalitě.Není to můj první přijímač,ale např. vedle Argusu VIP by se obrazově nechytal.


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od solide »

zdravim, ja mam tento kral "smejdov" uz 2. rok. Nechcem od neho nic ine ako pozerat legalne programy Skylinku za ktore som si zaplatil. Zial bezporuchove nedokaze ani to. Z casu na cas prestanu programy ist a ja musim strcit kartu do ineho prijmaca aby sa zapisy nacitali a zasa to ide do casu. Proste je to smejdovsky smejd, za ktoreho vyrobcovia by zasluzili slusne povedane riadne nakopat do zadnej casti tela.A FW? Je to na smiech, preco niekto neustale vymysla nove a nove verzie v ktorych neodstrani ani zakladne problemy ktore su od zaciatku? Naco je to dobre? Moja jednoznacna rada, Nekupujte ho !!!


par32
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: 10 bře 2010, 07:46
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od par32 »

solide píše:zdravim, ja mam tento kral "smejdov" uz 2. rok. Nechcem od neho nic ine ako pozerat legalne programy Skylinku za ktore som si zaplatil. Zial bezporuchove nedokaze ani to. Z casu na cas prestanu programy ist a ja musim strcit kartu do ineho prijmaca aby sa zapisy nacitali a zasa to ide do casu. Proste je to smejdovsky smejd, za ktoreho vyrobcovia by zasluzili slusne povedane riadne nakopat do zadnej casti tela.A FW? Je to na smiech, preco niekto neustale vymysla nove a nove verzie v ktorych neodstrani ani zakladne problemy ktore su od zaciatku? Naco je to dobre? Moja jednoznacna rada, Nekupujte ho !!!
V prvom rade :tvoja rada prichadza neskoro -predaj bol ukončeny :88:
a za druhe ak si chcel len to čo pišeš načo si ho kupoval? :106:
Tvoj prispevok vyzera skôr ako nariekanie nad vlastnou neschopnosťou :sherlock:


Blacker91 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 140
Registrován: 11 led 2009, 16:17
Dal poděkování: 7 poděkování

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od Blacker91 »

par32 píše:
solide píše:zdravim, ja mam tento kral "smejdov" uz 2. rok. Nechcem od neho nic ine ako pozerat legalne programy Skylinku za ktore som si zaplatil. Zial bezporuchove nedokaze ani to. Z casu na cas prestanu programy ist a ja musim strcit kartu do ineho prijmaca aby sa zapisy nacitali a zasa to ide do casu. Proste je to smejdovsky smejd, za ktoreho vyrobcovia by zasluzili slusne povedane riadne nakopat do zadnej casti tela.A FW? Je to na smiech, preco niekto neustale vymysla nove a nove verzie v ktorych neodstrani ani zakladne problemy ktore su od zaciatku? Naco je to dobre? Moja jednoznacna rada, Nekupujte ho !!!
V prvom rade :tvoja rada prichadza neskoro -predaj bol ukončeny :88:
a za druhe ak si chcel len to čo pišeš načo si ho kupoval? :106:
Tvoj prispevok vyzera skôr ako nariekanie nad vlastnou neschopnosťou :sherlock:
Asi tak za ty prachy to nebyl spatny prijmac ma sve mouchy ktere ma kazdy prijmac uplne jine :virus: ale za to pobaveni s nim to stalo :))


Dreamsky 7500&7000
Dreamsky NXP 256
Uživatelský avatar
pablo64
Nováček
Nováček
Příspěvky: 105
Registrován: 14 lis 2010, 13:20

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od pablo64 »

Ja som vcelku spokojny, co sa tyka share ide fakt bez problemov , samozrejme Oscam special nema chybu , to uzsamo o sebe staci aby sa oplatilo kupit ,ved taka cyfra a polsat nie je lacna zalezitost :92:
Irdeto kartu mam ide , ale ako pise predomnou obcas treba refreshnut v inom prijimaci a v pohode. Ten blocker sa neda asi velmi vypnut ale co uz
Ja som spokojny na 89% :vlajkask:


VU+ ZERO
Dreamsky NXP256 HD,
Blacker91 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 140
Registrován: 11 led 2009, 16:17
Dal poděkování: 7 poděkování

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od Blacker91 »

Asi tak jak pises :) prosimte jdou ti pecka na hotbirdu preu oscam special ? vim ze sly ale ted mi jedou akorat packety od polaku ale jinak tma diky za info :)


Dreamsky 7500&7000
Dreamsky NXP 256
Uživatelský avatar
ferdam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 12 pro 2012, 15:47

Re: První dojmy NXP256HD

Příspěvek od ferdam »

Od včerejška mi zase jede vše i P :106:


DM,NXP256,Satelita,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky NXP256 HD diskuze“