Otázka:

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
labudik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 16 lis 2010, 08:44

Otázka:

Příspěvek od labudik »

otázka:
Ide niekomu stabilne/ nesekajúco- bez výpadkov/ TV s Dreansky nxp, ked je dreamsky napojený po nejakej sieti na iný box , v ktorom je CCcam 2.3.0, kartou skylink ICE?
...lebo iný samotný box s kartou ICE ide bezchybne ale napojený dreamsky ani zaboha!


Blacker91 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 140
Registrován: 11 led 2009, 16:17
Dal poděkování: 7 poděkování

Re: Otázka:

Příspěvek od Blacker91 »

Zdravim na jiny box v siti nevim ale mam ho jako klienta v newcamd z venku a bezi bez problemu.


Dreamsky 7500&7000
Dreamsky NXP 256
labudik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 16 lis 2010, 08:44

Re: Otázka:

Příspěvek od labudik »

Mám tam nahratý FW 1.60,, v nastaveni serveru č.1 / kedže sa pripájam na cccam 2.3.0 azboxu s enigmou/ mám v kolonke typ serveru cccam a to mám nakonfigurované... ...Čize mám tam dať konfigurováciu na typ serveru newCS? Tak to máš?


Blacker91 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 140
Registrován: 11 led 2009, 16:17
Dal poděkování: 7 poděkování

Re: Otázka:

Příspěvek od Blacker91 »

Zdravim ja to zadavam primo do oscamu ne do prijmace


Dreamsky 7500&7000
Dreamsky NXP 256
charlie111 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 02 kvě 2009, 19:35

pro:labudik

Příspěvek od charlie111 »

Tak ja to používám přesně v té kombinaci jak máš ty,server Az Box Enigma2 CCam 2.3.0 karta skylink Ice,klient dreamsky nxp a jede to bez sekání.Je to na vnitřní síti.Typ serveru nastav CCam.


labudik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 16 lis 2010, 08:44

Re: Otázka:

Příspěvek od labudik »

Aj ja to má po vnútornej sieti, aj mne to ide určitú dobu po zapnutí bez sekania...
Spočiatku, pri starších FW bola tá stabilita pripojenia mizerná, postupne sa zlepšuje, avšak aj teraz sa mi stáva, že sa box dostane do takej cukatúry, kde sa seká, vypadáva a nejde obraz . Je to spôsobené len výpadkami spojenia s AZboxom- vidím to v jeho web rozhraní CCcam 2.3.0 serveru, že sa active klient user2 neviem prečo stráca. On sa priemerne cca do 15 sekúnd opäť spojí a zase vypadne... ale neviem v čom je problém,lebo druhý klient /čo je AZbox s neenigmovým FW-teda cez MultiCas/ ide pripojený bez výpadkov.
Neviem...Aké používaš wifi spojenie NXP-éčka, ja má TP-link TL-WN272N, ktorý síce ukazuje kvalitu pripojenia veľmi slušnú--ale, môže byť chyba v ňom??..
Inak mám aj takú vadu, že na NXP mám výpadky zvuku na cca 2-3 sekundy/ obraz ide normálne/ s frekvenciou výskytu cca 1x do 15-20 minút. Chyba sa vyskytuje aj vtedy, ked idú Skylink základné programy a NXP ide len na klúče / vo web rozhraní AZBOXu je NXP vtedy automaticky odpojedý/......Má niekto takúto chybu?
Dík za odpoveď.


Uživatelský avatar
ferdam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 12 pro 2012, 15:47

Re: Otázka:

Příspěvek od ferdam »

U mne na NXP256 v cccam bez sekání ale krmím ho oscamem. :28:


DM,NXP256,Satelita,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“