fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje taky?

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje taky?

Příspěvek od solide »

Ahoj mam NXP 256HD a mam neustaly problem so zapismi. Neviem, co sa deje , satelit pouzivam cez vikend na chate a vzdy ked na chatu pridem mam obraz zakodovany. Pomaha jedine ze idem k susedovi do druhej dediny, strcim do jeho openboxu kartu, poslem si refresh a potom to ide. Teraz sa mi ale stava ze jeden den karta ide, druhy den ked zapnem sat tak je obraz zasa zakodovany, je to proste na mrtvicu.

Prosim neporadi mi niekto z vlastnych skusenosti, nie teroetik aky presne firmware do prijmacu nahrat aby moje trapenie skoncilo? Teraz mam verziu 1.31 o ktorej predtym tvrdili ze tam zapisy idu bezproblemov. Skusal som vselijake verzie FW ale nic mi nepomohlo.
Jerry00 napisal: Já jsem si kvůli bezproblémovým zápisům sehnal čisté I-deto ,které ve fw 1.58 z 23.2.2012 (tedy upravené zde na fóru) bendže naprosto bezproblémově, včetně zápisů.
Neviem vsak naist kde konkretne tento fw stiahnut. Neporadi prosim niekto, konkretny link na fw na Dreamsky NXP 256 HD kde idu na 100% zapisy? Kartu mam I-deto od Skylinku CZ.
Dakujem J


Uživatelský avatar
pablo64
Nováček
Nováček
Příspěvky: 105
Registrován: 14 lis 2010, 13:20

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od pablo64 »

Ja mam podobny problem , kartu potom musim resetovat v inom prijimaci
Viem ze v povodnom soft orginsl prechadzaju zapisy , ale nechem sa vracat nazad


VU+ ZERO
Dreamsky NXP256 HD,
popik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 01 dub 2012, 00:49

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od popik »

Zdravím všechny,co se týče zápisů na čisté Irdeto,tak už to tu bylo firmware 1.58 ze 26.2. a je třeba v priority list nastavit caid co nejvíce nahoru.A co se týče ICE karty,tak tam je asi nejlepší firmware 1.70.Je třeba zkoušet a nebo přímo použít modul.Akorát přes modul nejede travel channel HD včetně verze 1.58.Na verzích 1.70,1.59 a 1.60 travel funguje.Na těch posledních třech verzích jede bezproblémově Austriasat a německé HD kanály na 19.2 - nesekají se.


Uživatelský avatar
pablo64
Nováček
Nováček
Příspěvky: 105
Registrován: 14 lis 2010, 13:20

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od pablo64 »

OK , dik za info , vyskusam


VU+ ZERO
Dreamsky NXP256 HD,
Uživatelský avatar
joj69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2011, 17:51
Bydliště: SENICA

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od joj69 »

Ja som to riešil dnes, doteraz mi zápisy nerobili problém, no v noci všetko kodované, nepomohlo nič, ani reautorizacia, ani starý Orsat cez ktoré zápisy prechádzali, ale nie ICE Irdeto,...potom som dal továrko, fw 1,1 full, reautorizácia, potom nabehli po čase zápisy, znova továrko, zálohu nastaveni a nahodil som naspäť na 1,58 a zatiaľ to ide. Inak na 1,58 odkedy mám ICE(rok) tak to prvý krát zblbol. Fw 1,1 full, odkaz bol tu niekde na fore, ja ho mám stiahnute v pc a ostatné su tu http://www.digital-forum.net/phpATM/ind ... 20NXP256HD


ps: jediné čo mi nenabehlo je Nova cinema


Panasonic TH-37PX8ES___DreamSky NXP 256 HD___par.90cm_monoblock-LNC30-Fte___19°E, 23°E-SkyLink-ICE__WELL WCU 150N___Logitech MK 250
Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od jerry00 »

Hele Nova Cinema je asi nějaká out, mně to na UNO taky nejede a zápisy mám aktuální.


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
Uživatelský avatar
joj69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2011, 17:51
Bydliště: SENICA

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od joj69 »

...do včerajška som mal aj Nova cinema, neviem čo sa stalo, že dnes nejde, uvidím po najbližších zápisoch, či nenabehne,..

jerry00 píše:Hele Nova Cinema je asi nějaká out, mně to na UNO taky nejede a zápisy mám aktuální.


Panasonic TH-37PX8ES___DreamSky NXP 256 HD___par.90cm_monoblock-LNC30-Fte___19°E, 23°E-SkyLink-ICE__WELL WCU 150N___Logitech MK 250
broucik18
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10 čer 2011, 11:45

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od broucik18 »

neviete v akej verzii FW primac funguje a prechadzaju zapisi na IRDETO alebo nieaky plunig nainstalovat aby to korektne fungovalo diky


Uživatelský avatar
joj69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2011, 17:51
Bydliště: SENICA

Re: fw kde na 100% prechadzaju zapisy na I.deto, existuje ta

Příspěvek od joj69 »

Tento používam na ICE Irdeto: http://www.digital-forum.net/phpATM/ind ... 2149427fac

Okrem toho príspevku vyššie som nemal problém. Aj Nova cinema potom sama nabehla za par hodín. Od vtedy drží, a zápisy chodia,...
broucik18 píše:neviete v akej verzii FW primac funguje a prechadzaju zapisi na I-deto alebo nieaky plunig nainstalovat aby to korektne fungovalo diky


Panasonic TH-37PX8ES___DreamSky NXP 256 HD___par.90cm_monoblock-LNC30-Fte___19°E, 23°E-SkyLink-ICE__WELL WCU 150N___Logitech MK 250
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“