existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko je oK

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko je oK

Příspěvek od solide »

ahoj, po dlhom case /od maja/ som sa zasa dostal na forum. Chcem sa spytat existuje uz konecne fw kde prechadzaju na i-deto zapisy a funguju po vypnuti aj hodiny v poriadku? Dakujem J


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od jbystrik »

Nazdar solide. Taký FW nepoznám. momentálne je najlepšia Beta verzia 018 od 005jona ...


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od solide »

Ahoj a idu v tom fw v poriadku hodiny aj po vypnuti a prechadzaju zapisy?


vensan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 11 pro 2009, 22:18

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od vensan »

hodiny posunute zapisy neviem docasne pouzivane na jupikov.


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od solide »

pouzivas tento fw a slape ti? Tomuto nechapem: docasne pouzivane na jupikov


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od jbystrik »

Zdar.Hodiny sú posunuté o dve hodiny menej, zápisy neviem či prechádzajú, na to používam iný prijímač. Treba však zmazať v Softcame keys na U-C /jupíkov/, momentálne už nejdú, aby prijímač po prepnutí na Thor 0,8 W nemrzol. Inak ide v pohode,/i základ S- link/ hlavne čo sa týka prepínania programov, asi doteraz najlepší FW ...


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od solide »

Chlapi, mozno som uz na to stary /50/ aby som to pochopil ale skuste mi niekto vysvetlit naco neustale niekto vymysla a nove a nove ptakoviny /myslim tym firmware/ kde sa riesi vsetko ine len nie zakladne problemy tohoto pristroja a to je prechadzanie zapisov a aby pristroj ukazoval normalne cas.
Ved v tom co si teraz napisal pises ze ide vsetko fajn akurat na zapisy a hodiny. Myslel som si ze ked si dam polroka pokoj tak sa najde nejaky normalny clovek :colombo: co tento problem vyriesi a bude uz KONECNE normalny firmware, ktory by tento osudovy nepodarok :108: od Dreamsky konecne splnohodnotil . Pripadam si tu ako v spolku totalnych zufalcov, typu: kupil som si nove auto, nevadi ze nejde tak ako má, ale dobre sa v nom sedi a robi, vselico ine! :55: :sk:


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od jbystrik »

Blahoželám solide k jubileu, ja som ho mal začiatkom roka. Ten FW bol vytvorený pre "Jupíkov" pokiaľ ešte išli. To asi nevieš, že už ani Softcam špeciál nejde /poliaci/, keď si tu dlhšie nebol, tak si radšej preštuduj fórum.A nečuduj sa vrtochom tohto prijímača,veď ho poznáš, bol dobrý hlavne na gshare, ale i to určite ešte pôjde ako na DR 7500 ...


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od solide »

vies ked ja by som ho nechcel ani na g-share a ani na nic ine len na normalne, bezne pouzivanie mnou zaplatenych programov a internetovych radii. Asi som ale velmi narocny :100:


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od jbystrik »

To asi áno ,ja mám dva kusy DR 256 HD, ale sa ich nemienim zbaviť, na gshare je výborný ... A na spoľahlivosť a kvalitu, ja mám inú mašinu Clarke Tech ...


vensan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 11 pro 2009, 22:18

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od vensan »

ked uz riesime zapisy a pod.mna minule dorazilo ked som na fw.1,70 vlozil certifikovany ready eurocam IRDETO MODUL a prijimac inicializoval a inicializoval a bol by az doteraz keby som ho nevybral to znamena ze s poslednou uniblok kartou je prijimac nefunkcny je tu este sanca ze snad iny fw alebo iny ready modul bude slapat no vidim to dost blede vychodisko bude asi zbavit sa tohto zariadenia lebo cakat na funkcne G-shara to je ako ked deti cakaju na jeziska :96:


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od jbystrik »

Zdar vensan, ak si dobre pamätám tak zápisy vraj prechádzali na FW 1.31 i FW 1.70, ale ja ako píšem ich načítavam na Clarke Techu, tam mi nabehnú takmer okamžite.Čo sa týka prijímača, tak ten si na seba " zarobil " už pri jednoročnom funkčnom gshare ... A kto Ti povedal, že gshare už na ňom po vypršaní nešlo a nepôjde ?...


vensan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 11 pro 2009, 22:18

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od vensan »

takto ja tu pisem o poslednej Irdeto karte nepouzitelnej ani v origo module co moze byt vazny problem pre majitela takej karty a co sa tyka moznej funkcnosti gshare po roku to je cista loteria.


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: existuje uz funkcny FW kde prechadzaju zapisy a vsetko j

Příspěvek od solide »

chlapi je tragedia citat ako je to vlastne vsetko fajn, ze ten smejd sice nefunguje ako bezproblemovy prijmac ani ako hodiny ale g-share jeden rok funglovalo, teraz sice nefunguje ale co uz. Myslim si ze by niekto mal vymysliet opat novy fw, kde by sice hodiny neukazovali spravny cas a ani neprebiehali zapisy ale display by napriklad menil farbu :D
A vsetci sa dalej budeme nadchynat ake je to fajn, ved my ho vlastne na pozeranie oficialne zaplatenych programov ani nepotrebujeme :88:


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“