Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1231
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od 005jon »



tucapa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10 úno 2011, 20:11

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od tucapa »

Zdarec!
Opět nefunkční nahrávání z EPG,popř.časové(vyžaduje nastavení-potvrzení času vypnutí) naposledy funkční je v-1.3.1
přehrávání vlastních nahrávek DREAMSKY NXP256HD z disku-seká se! ..funkce skoč do v přehr.nestabilní...youtube funkční...-vracím se k FW 1.3.1 (preferuji časové nahrávání)



DREAMSKY NXP256HD-karta skylink


Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od Radek »

Díky za link.
Ikdyž YouTube moc nepoužívám, sem tam na něco kouknu. Teď funkční.

Jinak jsem od FW 1.40 čekal trochu víc.Abych pravdu řekl oproti 1.38 jsem neshledal žádnou pozitivní změnu, kromě hlášky a progress baru "Buffing data", při sledování videa z YouTube. Závažné chyba při přetáčení videa a plno dalších nefunkčností zůstalo (oscam, telnet atd.).
Od verze 1.31 nevidím žádné změny k lepšímu, spíš k horšímu.
Mám doma 2 kousky, pomalu přrmýšlím, že asi jeden prodám :42:
Navíc mi docela vadí, ža asi zvýhodňuje G-share před kartou, takže i programy, které mám chytat na kartu CSLink, mi občas hlásí kódovaný signál či se kostičkuje a zamrzá stejně jako programy chytané přes G-share.
U programů, které jedou na kartu by se to stávat nemělo. :107:


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
mike69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: 21 pro 2008, 11:39

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od mike69 »

Presne tak, ako som už písal v návrhoch na úpravu firmware, mala by sa dať určiť priorita dekódovania.
Nechápem na čom robili vyše mesiaca, keď sa nezlepšilo vôbec nič.
Taktisto nechápem ako môžu vydávať firmware, ktoré sú horšie ako tie predchádzajúce. Čo to netestujú, keď to urobia?
A nevidia tie chyby, ktoré tam urobili? Už by im malo byť trápne koľkým ľuďom vadia také základné veci ako pretáčanie videa a pod.
A pritom stačí už naozaj len málo, aby z obyčajného prijímača urobili veľmi dobrý.


supersat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2011, 12:10

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od supersat »

Soudruzi z NDR určitě nedělají jenom na NXP256 určitě dělají i na hromadě jiných mašin .. , ale není od nich pěkné , že si jenom odskočili a poopravili nějaké drobnosti a né ty důležité ... Snad se rychle proberou a dají to dohromady ...


fantozi55
Nováček
Nováček
Příspěvky: 139
Registrován: 30 led 2011, 19:00

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od fantozi55 »

tak - tak mete pravdu velbnosti , mne už došla trpezlivost kupil som dremboxa 800 hd se a nelutujem už sa neviem dočkat kedy zachrči a už aj ho menim kym je v zaruke ,kupim vu+ uno radšej doplatim 110 euro ten ma enigmu . dreamsky bol super aspon ako prehrvač ale už aj to dojeb...... čo išlo bez problemov tak už neide . posledny soft ktory išiel celkom slušne bol 1,31 a od toho to ide dole vodov . predpokladam že už robia novy model a na tento už ser.... to čo tu pišeme určite nikdo kompetentny nečita lebo je tu dost uživatelov ktory ho testuju a každy je nespokojny . ak by to dakdo čital určite by sa poučil čo treba zlepšit a čo funguje spolahlivo treba ponechat a nie dojeba... aj to čo bolo bez problemove .


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

to : fantozi55

Příspěvek od ShaMan »

nezapomeň že Dreambox se vyvíjí už pěknou řádku let , že již dospěl téměř k své dokonalosti , na druhou stranu je pěkně předražený
a běžný user než se vůbec něco naučí kolem dreamu tak tady někteří za tu dobu zešediví . Stačí si přečíst ty triviální dotazy co tady a jiných fórech padají k ne-linuksovým strojům a .
Enigma je enigma ale nechtěl bych mít ve svém okolí někoho kdo tomu nerozumí a je schopen si to během stačení několika tlačítek rozházet a abch mu to dával pokaždé dohromady .
Tím se nechci zastávat že by se programátoří už měli probudit ze zimního spánku a dodělat těch pár věcí u posledních softů co dodrbali .
Na závěr DrímB je Drím a DrímSky je něco úplně jiného .


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
fantozi55
Nováček
Nováček
Příspěvky: 139
Registrován: 30 led 2011, 19:00

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od fantozi55 »

to mi je jasne že drembox nemôžem porovnavať s dreamskym samozrejme aj cena je kdesi uplne inde ale aspon viem že ked si kupim drembox tak sa môžem spolahnuť že aj to malo čo nefunguje tak za par tyždnov to pofrči, aj dreamsky 256 by bol super keby dorobili par veci a nie dojeba.... aj to čo fungovalo bez problemov ale budem uprimny čo chcem za tie peniaze ako multiprehravač velmi slušne ,ako pripojenie na internet tiež celkom slušne ale ako satelit čo je jeho priorita stoji za prd a softverovo to ide skopca posledny ktory celkom dobre šlape je 1,31 a tie novšie stoja uplne zaprd ,keby 1,31 rychlejšie prepinala tak som spokojny nato čo večina použivame nam to stači .ked som ho kupoval tak som predpokladal že bude fungovať ako server ale ako som zistil tak som sa zmylil ked som si poriešil server cez drembox tak som zistil že je nestabilny ani ako klient zaujimave je že opticumi ,fergusony ,sat elita šlapu ako klienti perfektne len dreamsky mi občas zamrzne ako klient na viacerych servroch a ostatne idu bez problemov je velmi citlivy na teplo ,kedže byvam v panelaku pod strechov a ked boli tie horučavi tak dlkšie ako pol hodinu nešiel musel som ho chladit stolovym ventilatorom našťastie už asi teplo nebude tak zatial ide ako klient občas mu trva kym sa napoji na server aj ked piše že je pripojeny ale obraz kodovany mam to spojene lankom .keby tych par veci sudruhovia s NDR dotiahli do konca tak by bol super . mimochodom ten drembox 800 hd se som zohnal za 360 euro s obchodu zabaleny samozrejme zo zarukov takže to sa neodmieta a ešte ked drembox garantuje podporu 10 rokov a možnost bez problemov do buducna vymenit tuner.


Uživatelský avatar
romik5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 135
Registrován: 17 črc 2009, 00:26
Bydliště: N50°1.687 E14°4.292

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od romik5 »

Už delší dobu dělám do satelitní techniky a vím že léto je všeobecně nejhorší na Fw, myslím tím na podporu je to má pátá značka a je to stejné pořádně se to rozjede v září můj názor je taky že Fw.1.31 je asi nejlepší´a měl jsem v dreamsky všechny....( :mrgreen: a nesmíme zapomenout že dreamsky žije svůj vlastní život a v každém reciveru se chovají Fw. jinak)


ARIVA 200----
ARIVA 100---
technisat mf 4 cc
AB CryptoBox 450 HD
Dreambox 800
kubisek78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 13 úno 2011, 19:52

Re: Dreamsky-NXP256HDV1.40-V2-2011-8-9

Příspěvek od kubisek78 »

romik5 píše:Už delší dobu dělám do satelitní techniky a vím že léto je všeobecně nejhorší na Fw, myslím tím na podporu je to má pátá značka a je to stejné pořádně se to rozjede v září ...
Jj, studenti se vrátí do škol. :)) :)) :))


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“