XTREND 10000 - LADĚNÍ SELHALO

Otázky pro začátečníky pro přijímač Clarke-Tech ET9000 HD , Xtrend ET9x00

Moderátoři: gorick, clasicrock, matchboxx

Odpovědět
vojda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 pro 2011, 12:08

XTREND 10000 - LADĚNÍ SELHALO

Příspěvek od vojda »

Mám problém, přidal jsem si čtvrtý satelit k ASTŘE19 + 23,THORU 08(HotBird), nastavil jsem DISEqC ABCD.
Při startu přístroje mi to hlásí u čtyrech transpordérů na každém satelitu LADĚNÍ SELHALO.Na ostatních přístrojích, ale transpordéry fungují a pokud přístro zapojím místo příjmače,na ktrerém tranpordér funguje tak na XTrendu nejde.
Pokud nechám přístroj zapnutý tak se někdy transposdéry chýtí a pak běží bez problému celý večer. Tato situace se opakuje vždy po zapnutí přístroje.Používám OPenPli a Ccam. Mohl by mi někdo poradit ....předem děkuji a podotýkám , že jsem úplný začátečník


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: XTREND 10000 - LADĚNÍ SELHALO

Příspěvek od jirkav23 »

Vyzkoušej udělat komplet novou instalaci open pli.Pokud ti to načte diseq při prvotní instalaci tak máš něco špatně v té původní.


vojda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 pro 2011, 12:08

Re: XTREND 10000 - LADĚNÍ SELHALO

Příspěvek od vojda »

Podotýkám, že celo dobu co jsem jel na tři satelity to bylo vpořádku, začalo se to projevovat při přidání čtvrtého satelitu a nastavili jsme strroj na cardsharing s CCcamem...přeinstalaci OPENPLI jsem nikdy nědělal...??Je to složité?


jirkav23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 04 kvě 2009, 17:08

Re: XTREND 10000 - LADĚNÍ SELHALO

Příspěvek od jirkav23 »

Pokud neznáš problematiku enigmy tak to složité pro tebe asi bude.Musíš udělat celou novou konfiguraci enigmy.Tu enigmu ti někdo dělal a jaký tam použil seting?


vojda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 pro 2011, 12:08

Re: XTREND 10000 - LADĚNÍ SELHALO

Příspěvek od vojda »

Díky za ochotu, ale už to maká....kolega mi poradil, že ten problém je n rozšířeném nastavení DISEqC....udělal jsem jak mi poradil a již to všechno funguje OK...díky za tvoji ochotu


Odpovědět

Zpět na „Clarke-Tech ET9000 HD , Xtrend ET9x00 Otázky začátečníků“