Neutrino: 136

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream ZEE, NEO a Twin.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

Odpovědět
mladek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 16 kvě 2010, 22:02

Neutrino: 136

Příspěvek od mladek »

Dva dni po sobě mám ráno na displeji nápis Neutrino:136. Na noc vypínám do hlubokého spánku, poprvé jsem nahrával hokej na Nova sport, dnes byl vypnutý. Zatím to jde zapnout pomocí vypínače vzadu. Nic jsem do přísproje nenahrával ani nic nenastavoval. Co to znamená za chybu ?


Coolstrem Neo Twin, NG-Reurn 2.6-Nevis, doscam v0.20, mgcamd, int. 500GB WD, HD-BOX 9200, 1.11,16, MCAS, ICE Skylink Flexi 7, Cyfra+, motor Opt. DM 3800 (75E- 12,5W), Interstar twin,
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neutrino: 136

Příspěvek od grantec »

nedokoncena operacia.
skus si pozriet vo /var/etc/ subor so zaznamom casovaca, ci sa aj podla boxu uz nahravanie zrusilo. asi nahral, ale staru udalost neodmazal.
asi to ide zrealizovat dokonca aj dialkovym ovladacom.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
mladek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 16 kvě 2010, 22:02

Re: Neutrino: 136

Příspěvek od mladek »

grantec píše:nedokoncena operacia.
skus si pozriet vo /var/etc/ subor so zaznamom casovaca, ci sa aj podla boxu uz nahravanie zrusilo. asi nahral, ale staru udalost neodmazal.
asi to ide zrealizovat dokonca aj dialkovym ovladacom.

Teď jsem přišel domů a je to tam opět. Ve var/etc/ žádný takový soubor nemám. V časovači mám nastavené 3 události k nahrávání na víkend. Asi přehraju image , já nahrávám skoro každý den.


Coolstrem Neo Twin, NG-Reurn 2.6-Nevis, doscam v0.20, mgcamd, int. 500GB WD, HD-BOX 9200, 1.11,16, MCAS, ICE Skylink Flexi 7, Cyfra+, motor Opt. DM 3800 (75E- 12,5W), Interstar twin,
Odpovědět

Zpět na „Coolstream ZEE, NEO a Twin - Dotazy začátečníků“