Xcam Configure

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
rost
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 30 bře 2010, 17:06

Xcam Configure

Příspěvek od rost »

Nainstaloval jsem si Xcam (X-CAM__CS_CCcam_Multi__01052012, firmware mám nový) a zkusil klienta v Newcamd.
V pluginech je také XcamComfigure, ale nejde v něm editovat jméno a heslo , jsou tam jen tečky a nejdou rozkliknout (IP a port měnit jdou).
Není problém v RCC si upravit cardclient.conf, ale zajímá mě zda je možné editovat i v menu přijímače dálkáčem.
Dík za info.


puntik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: 31 pro 2009, 08:09

Re: Xcam Configure

Příspěvek od puntik »

rost píše:Nainstaloval jsem si Xcam (X-CAM__CS_CCcam_Multi__01052012, firmware mám nový) a zkusil klienta v Newcamd.
V pluginech je také XcamComfigure, ale nejde v něm editovat jméno a heslo , jsou tam jen tečky a nejdou rozkliknout (IP a port měnit jdou).
Není problém v RCC si upravit cardclient.conf, ale zajímá mě zda je možné editovat i v menu přijímače dálkáčem.
Dík za info.
Do meno a heslo sa dostaneš z dialkovym 0000,alebo čislom hdboxu v tvojom pripade7110


rost
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 30 bře 2010, 17:06

Re: Xcam Configure

Příspěvek od rost »

Dík, funguje.


amadeus-r Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2015, 14:37

Re: Xcam Configure

Příspěvek od amadeus-r »

rost píše:Nainstaloval jsem si Xcam (X-CAM__CS_CCcam_Multi__01052012, firmware mám nový) a zkusil klienta v Newcamd.
V pluginech je také XcamComfigure, ale nejde v něm editovat jméno a heslo , jsou tam jen tečky a nejdou rozkliknout (IP a port měnit jdou).
Není problém v RCC si upravit cardclient.conf, ale zajímá mě zda je možné editovat i v menu přijímače dálkáčem.
Dík za info.
Jak se dostanu do editace XcamComfigure přímo v boxu?Díky za radu.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7110 HD PVR“