7110 bez odozvy

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
antulr2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 13 srp 2010, 11:10

7110 bez odozvy

Příspěvek od antulr2 »

zdravim kolegov, poprosim o radu, box 7110 sa normalne pouzival a bol korektne vypnuty a po zapnuti na druhy den tma, ziadna odozva, v minulosti sa to stalo uz viackrat, vzdy som box nejako opravil pouzil hdclean, porter loader alebo putty podla navodov odtialto z fora, este spomeniem ze bezne sa stalo ze sa box nedal vypnut, asi som tam naposledy mal fw. 2.11.57 a zapnuty len plugin MCAS nic viac! hdclean nepovoli tlacidlo zmazat. uziv. data, porter nereaguje, putty konci len zelenym kurzorom (v minulosti som uz podla navodu demseyho box takto opravil viewtopic.php?f=166&t=6834), RCC nenajde box pri auto vyhladani IP, IP boxu si zial nepamatam, poradte prosim co s tym ? Nedalo sa nejako dostat do boxu napr. pri instalacii enigmy a tak ho nejako ozivit ? vopred dakujem za pripadnu odozvu


s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: 7110 bez odozvy

Příspěvek od s@pro »

Zkusit ho vypnout na delší dobu a pak zapnout , pár krát zkusit takto opakovat .
Taky to může být zdrojem , vyschlé kondíky apod , nebo po bouřce .


antulr2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 13 srp 2010, 11:10

Re: 7110 bez odozvy

Příspěvek od antulr2 »

x-krat vypnute a zapnute, kondiky asi nie ma nieco cez 2 roly a burka nebola, takyto stav sa vyskytol tak 2 do roka, vzdy som to nejako nahodil, ani setting neupravujem v polareditore pre istotu, pouzivam len nativ urobeny v boxe


antulr2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 13 srp 2010, 11:10

Re: 7110 bez odozvy

Příspěvek od antulr2 »

pri zavadzani multibootu by sa nechytil? vedel by s tym niekto pomoct?


antulr2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 13 srp 2010, 11:10

Re: 7110 bez odozvy

Příspěvek od antulr2 »

nakoniec som dal na usb kluc zalohu systemu .sys, pripojil k napajaniu a drzal tlacidlo CH hore, takto sa chytil, a zistil som ze tie vypadky bez akejkolvek odozvy robil MCAS, tak zdar


Elgrid
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 zář 2014, 09:46

Re: 7110 bez odozvy

Příspěvek od Elgrid »

antulr2 píše:nakoniec som dal na usb kluc zalohu systemu .sys, pripojil k napajaniu a drzal tlacidlo CH hore, takto sa chytil, a zistil som ze tie vypadky bez akejkolvek odozvy robil MCAS, tak zdar
Ahoj mam ten isty problem,vedel by si mi poradit? Nemam zalohu systemu,da sa to aj nejak inak spojazdnit?


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7110 HD PVR“