Problem s novou kartou IRDETO/ICE vymena

Nastavení a diskuze kolem Showboxu.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
Selden
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 29 zář 2012, 21:59

Problem s novou kartou IRDETO/ICE vymena

Příspěvek od Selden »

Mam Show Box S 700 Platinum. Dne 31.8.2012 asi pred mesicem jsem aktivoval novou kartu vymena Irdeto ICE, abych si zajistil na dva roky vyjmuti od placeni servisniho poplatku. Aktivace pres net probehla na Skylink v poradku a karta jeste ten den zacala fungovat bez problemu.
Asi po 10 dnech se mi vymazalo vsechno (atsra 23.5, transpondery, a programy) a musel jsem pres technika zprovoznit a nahrat vse znova. Dokonce technik musel nekolikrat pres internet restartovat uvedenou kartu. Az po dvojitem restartu po sobe karta opet zacal fungovat. Po zprovozneni a uvedeni v predchozi stav technikem se mi nasledujici den vymazali opetovne programy. Tak jsem musel opet vse proskenovat dle technika. Pak to bezelo asi tyden bez problemu a ted zase nejdou zadne programy, krome tv programu Noe, Ocko a mozna jeste jeden nejaky. Vsehcny ostatni nejdou, zobrazuje se na obrazovce sluzba kodovana a to mam mit od Skylink na dva mesice balicet urcitych programu zdarma za to, ze jsem si koupil novou kartu vymena. Zkousel jsem vse opet proskenovat , ale programy jsou stale nefunkcni. Zajimave je ze predchozi televizni karta Cryptoworks fungovala bez problemu po celou dobu provozu s nahranym firmware S700PLATINUM_PVR.c673V.S.O.t.Rel. Tento FW stale pouzivam.
Problemy nastali az po vymene Cryptoworks karty za novou Irdeto ICE. Taky jsem si povsiml, ze s novou kartou ICE televizni obraz zamrzava a pri prepinani programu. Abych zamrznuti odstranil musel jsem vzdy vypnou ovladacem sat. prijmac do rezimu stand by a nasledovne zapnout sat, prijmac dalkovym ovladacem. Pak zamrznuti odstraneno. K zamrzavani dochazelo velmi casto.
Technik ktery mi pomaha s odstranenim problemu mi doporucuje uvest sat. prijmac do tovarniho nastaveni a pak vypnout ze zadu, nasledne zapnout jeste jednou a uvest do tovarniho nastaveni a nasledne nahrat novy kompatibilni Firmware, kery by mohl pomoci. Ja jsem novacek a proto jestli mi nekdo nepomuze pomoci s radou co a jak, pripadne jaky firmware, pripadne kde ho najdu. Dle meho technika nejsem jediny uzivatel nove karty vymena ICE, ktery ma problemy. Diky za radu a pomoc.


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Problem s novou kartou I-deto/ICE vymena

Příspěvek od ShaMan »

Základní problém je že jedině vědma ví co to je S700PLATINUM_PVR.c673V.S.O.t.Rel.
nahrej si verzi 25 pro výměnu ICE


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Showbox S-700 PVR Combo Platinum“