HDMU enigma pre HDBOX FS-9105 HD Plus

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

phill
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2015, 22:11

Re: HDMU enigma pre HDBOX FS-9105 HD Plus

Příspěvek od phill »

grantec píše:HDMU enigma - lokalizovana a modifikovana majstrom Noro C :arrow: Tu klikni pre stiahnutie
Zdravim, jsem uplny novacek. HDBOX je muj prvni satelit. Podarila se mi rozchodit tato verze, ale nelze mi stahovat doplnky. Wget mi vraci error 404 not found. Sit mam ale nastavenou pres DHCP. Pres browser se na hdbox v ramci lan pripojim. DNS server na hdboxu je spravne, ale nejde mi ani weather info, hazi dnslookup error. Nevite, cim by to mohlo byt?
Jake je heslo na ftp a telnet na tento image?
Dekuji


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMU enigma pre HDBOX FS-9105 HD Plus

Příspěvek od grantec »

zmeni si manualne druhu dns na 8.8.8.8
ostatne nechaj povodne.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
phill
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2015, 22:11

Re: HDMU enigma pre HDBOX FS-9105 HD Plus

Příspěvek od phill »

phill píše:
grantec píše:HDMU enigma - lokalizovana a modifikovana majstrom Noro C :arrow: Tu klikni pre stiahnutie
Zdravim, jsem uplny novacek. HDBOX je muj prvni satelit. Podarila se mi rozchodit tato verze, ale nelze mi stahovat doplnky. Wget mi vraci error 404 not found. Sit mam ale nastavenou pres DHCP. Pres browser se na hdbox v ramci lan pripojim. DNS server na hdboxu je spravne, ale nejde mi ani weather info, hazi dnslookup error. Nevite, cim by to mohlo byt?
Jake je heslo na ftp a telnet na tento image?
Dekuji
grantec píše:zmeni si manualne druhu dns na 8.8.8.8
ostatne nechaj povodne.
Toto mi bohužel nepomohlo.
Potřebuji do teto enigmy dostat plugin Xcamclient2, ktery mam na puvodnim os hdboxu. Je to plugin enigma2-plugin-emus-camd3? Zjistil jsem, ze repository pro baliky na enigme2 neexistuje. Je tam uvedeno http://ipkserver.hdmedia-universe.com/sh4/Packages.gz Poradite mi nekdo novou repository, nebo kde bych tento balik stahnl rucne a jak ho naistaluju. Pokud je to tedy ten co hledam. Nevadi, ze mam na flash s enigmou jen 149 MB volneho mista?

Jo a nasem jsem jmeno a heslo pro telnet a ftp: root, HDMU.

Diky


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: HDMU enigma pre HDBOX FS-9105 HD Plus

Příspěvek od efendy55 »

neviem či pre E2 existuje to čo požaduješ Xcamclient2 ,ale hádať sa nebudem ,pokial viem tak je to len pre org.soft . jeden tento box obsluhujem v image HDMU a frčí v oscame bez jediného problému . :61: skôr by som sa zameral na ten oscam ,pokial všetko správne nastavíš na svoju kartu tak to nemá chybu , ale ak si na to netrúfaš radšej by som to zveril nejakému borcovi , pokial viem tak toto image ponúka inštaláciu oscamu online a potom ho stačí cez d.o. v menu zapnúť a cez web všetko potrebné nastaviť podla seba . skús zapnúť DHCP na sieť v boxe , malo by sa to chytiť .


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9105 HD Plus“