e2 hyperion steiner

Diskuze k Images E2 Showbox VITAMIN 5000 HD

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

e2 hyperion steiner

Příspěvek od vitamin »

mam dotaz ohladom odinstalovania archivu a instalovanie z feed vitamin typ 70.nejde mi odinštalovat ten typ archivu čo je v softe lebo ma chyby na ta3 stv a na joj nejde videoportal.na e2 od jona to ide.ale tam mi zas chyba citanie sučasne mgcam a oscam u jonovej verzie nejde. u tejto sa zas stava že po vipnuti do poh. polohy potom nechce naskočit žiadny kanal až ked sa restartuje setup.inak by to fachčilo dobre až na tieto chyby. keby sa odstranily tieto chyby tak by to bolo super.inak robotu čo odviedli jon a steiner na tych softoch .konečne to nerobi zelenu smrt ako to bolo na začiatku.ked sa to dotiahne bude to fajn. ak by niekto vedel prečo mi ten archiv nevimaže a ten druhy nejde tym padom nainštalovat.u verzie open pli to ide.diky za odpovede alebo ak bude oprava tejto verzie bol by som vdačny za všetkych čo to použivaju.diky a zdravim všetkych čo na tom pracuju.s pozdravom vitamin.


Uživatelský avatar
50lv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 07 říj 2010, 18:30

Re: e2 hyperion steiner

Příspěvek od 50lv »

Skušal si v72 ? Ja som s ňou max. spokojný, číta my už konečne mgcam aj oscam(treba dopísať údaje do oscam.servera) , zelená smrť len fakt výnimočne...pluginy krásne šlapú...spokojnosť ;)


SHOWBOX Vitamin HD 5000 Enigma 2 PRO, parabola 80 cm, Motor Opticum, Skylink ICE IrDeTo, Plazma Samsung PS42C450, HDD Toshiba 1TB 3,5"
milanhdtv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 11 pro 2009, 21:50

Re: e2 hyperion steiner

Příspěvek od milanhdtv »

Chcem sa spytat, aky softcam z prednastavenych je najlepsi pre tuto verziu H2 ext2 pre ICE S..link s predplatenymi programami na karte?


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin ext2“