Vadne dialkove ovladanie

Rady a návody pro majitele přijímače Gigablue .

Moderátor: efendy55

Odpovědět
Bond Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: 06 pro 2009, 16:11
Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
Dal poděkování: 4 poděkování

Vadne dialkove ovladanie

Příspěvek od Bond »

Prosim o radu s prijimacom Gigablue HD QUAD PLUS. Tento prijimac som kupil niekedy v marci a bol som s nim spokjny az do teraz. Asi pred 2 dnami mi ale prestal fungovat dialkovy ovladac. Najskor som myslel, ze odisli baterky, ale po vymene dialkove nefunguje na ziadny povel. Prijimac je OK, len musim prepinat na prednom panely prijimaca. Mozete mi pomoct, pripadne sa Vam nieco podobne nestalo? Dakujem za pripadne rady a dufam, ze nebudem musiet ist dialkove, respektive aj prijimac reklamovat.


GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 6.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 6.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Bond Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: 06 pro 2009, 16:11
Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
Dal poděkování: 4 poděkování

Re: Vadne dialkove ovladanie

Příspěvek od Bond »

Bond píše:Prosim o radu s prijimacom Gigablue HD QUAD PLUS. Tento prijimac som kupil niekedy v marci a bol som s nim spokjny az do teraz. Asi pred 2 dnami mi ale prestal fungovat dialkovy ovladac. Najskor som myslel, ze odisli baterky, ale po vymene dialkove nefunguje na ziadny povel. Prijimac je OK, len musim prepinat na prednom panely prijimaca. Mozete mi pomoct, pripadne sa Vam nieco podobne nestalo? Dakujem za pripadne rady a dufam, ze nebudem musiet ist dialkove, respektive aj prijimac reklamovat.
Pomohla mi takato vec, ktoru mi poradil na inom blogu:
mas telefon s fotakom?Urcite ano...spust fotak namier dialkove na cocku a stlacaj tlacidla na dialkovom...na displeji uvidis ci dioda na dialkovom blika - ked som to vyskusal, dioda blikala, nasmeroval som na prijimac a rozbehol sa. Neviem cim to je, ale uz vsetko funguje.


GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 6.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 6.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
modern
Nováček
Nováček
Příspěvky: 113
Registrován: 14 dub 2011, 22:19
Bydliště: Opava

Re: Vadne dialkove ovladanie

Příspěvek od modern »

Napadla mne taková blbost, ale nemáš omylem přepnuté tlačítko na jiný přístroj ?
Pak pomůže stlačit tlačítkko GIGA .....


Gigablue UHD Quad 4K + Tuner DVB-T2 + 1 TB HDD, Open ATV 6.3, Panasonic Viera VT50 , Onkyo
Gigablue HD QuadPlus , 2 x DVB-S2 + Tuner DVB- T a ATV 6.2
Gigablue IPBox , ATV
Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“