Načítavanie sk/cz archívov

Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad.

Moderátor: efendy55

Odpovědět
anjelita
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 20 kvě 2012, 08:01
Bydliště: BREZNO

Načítavanie sk/cz archívov

Příspěvek od anjelita »

Niektoré zoznamy filmov pod Abecedou zo Sosáča mi môj Bazmek hodne dlho načítava.Uvediem námatkovo čas:Napr.filmy pod písmenom N 1.minútu ,pod Q 15 sekúnd ,pod P 4 minúty cca(samozrejme všetko je orientačne + - autobus).Je to načítavanie pre jednotlivé písmená abecedy niečím podmienené?Samozrejme beriem do úvahy ,že rýchlosť pripojenia na internet je konštantná.

Idem na OpenATV 4.2 img (archívy aktualizované)


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Načítavanie sk/cz archívov

Příspěvek od efendy55 »

u mna to isté . skúšal som to cez víkend na gigablue, zero, xtrend-10000 aj 8500 . takže asi za to bazmek ani image nemôže a frčím v rôznych image :openatv-5.2 5.1 ,hdfreaks-5.3 a najnovšie VTI . tiež strašne dlho načítava ale prehrá bez problémov . ale tento plugin ber s rezervou môže aj nemusí ísť ,nie je to žiadnym týmom podporované ani nikdy nebude to len jeden borec čo sa tým zaoberá ,,sadarmo " za čo mu môžeme byť všetci vdačný ,ale za to si vela asi nekúpi .


Všetko4K,Linux E2
anjelita
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 20 kvě 2012, 08:01
Bydliště: BREZNO

Re: Načítavanie sk/cz archívov

Příspěvek od anjelita »

Tak ďakujem pekne za odpoveď ,inak som s tým fakt spokojný ,nemám mu čo vyčítať ,spĺňa zatiaľ všetky moje požiadavky ba ešte nejaké veci naviac.Prajem príjemný zbytok dňa. :87:


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Načítavanie sk/cz archívov

Příspěvek od efendy55 »

ja tiež . u mna ide prakticky nonstop aj ako server a bez jediného problému ,uvidím do kedy ..... ale frčím staršom image , driveroch a kerneloch vraj v novom nefunguje HBBTV aspon čo mi písali borci čo to už komplet všetko preinštalovali na nové verzie . aj ked to hbbtv vôbec nepoužívam ,ale zatial to ide .


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad“