Gigablue UHD Quad 4k

Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad.

Moderátor: efendy55

Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue UHD Quad 4k

Příspěvek od efendy55 »

s tým HECV-265 je problém furt a to nie len na Gigablue ..... áno trhalo to ,aj som na to upozornil Gigablue .de ale odpoved som nedostal . skúšané na všetkých image . ako to je momentálne som si veru nevšimol s týmito novými drivermi , ked prídem domov tak sa na to zameriam. ale ja mám možnosť ten HEVC-265 vyskúšať len na Antiku ,lebo na slovensku sa v DVBT chvalabohu zatial nevysiela ... :D u mňa ked používam Cam tak mi vypne DVBT-Tuner . neprišiel som zatial na to či je môj box vadný ,alebo to jednoducho Gigablue nezvláda . :51: domov prídem o 3-týždne .... :99:


Všetko4K,Linux E2
rumy Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2021, 10:04
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Gigablue UHD Quad 4k

Příspěvek od rumy »

efendy55 píše: 14 led 2020, 21:11 s tým HECV-265 je problém furt a to nie len na Gigablue ..... áno trhalo to ,aj som na to upozornil Gigablue .de ale odpoved som nedostal . skúšané na všetkých image . ako to je momentálne som si veru nevšimol s týmito novými drivermi , ked prídem domov tak sa na to zameriam. ale ja mám možnosť ten HEVC-265 vyskúšať len na Antiku ,lebo na slovensku sa v DVBT chvalabohu zatial nevysiela ... :D u mňa ked používam Cam tak mi vypne DVBT-Tuner . neprišiel som zatial na to či je môj box vadný ,alebo to jednoducho Gigablue nezvláda . :51: domov prídem o 3-týždne .... :99:
Ahoj prosim ta som z BB a mam tento primac ale mam problem s niektorymi stanicami vedel by si mi stym pomoct? Ale asi bude lepsie to rozpisat v ss?


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue UHD Quad 4k

Příspěvek od efendy55 »

o čo sa jedná ?


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad“