Zamrzání obrazu

Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus.

Moderátor: By.Bob

ltrejbal
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 362
Registrován: 10 bře 2009, 15:39

Re: Zamrzání obrazu

Příspěvek od ltrejbal »

By.Bob píše:
ltrejbal píše:Díky, ale nějaká drobná chybička. Při instalaci píše Collected errors:
*satisfy dependencies for: Cannot satisfy the following dependencies for enigma2-plugin-addons-ascam-softcam:
*enigma2 *
*opkg_install_cmd: Cannot instal package enigma 2.plugin-addons-oscam-softcam
Nevím jestli není problém, že jsem tam již nějaký oscam pro pli měl před tím
Ahoj OK zapomel jsem ti rict ze je lepsi nekdrive veskery oscam co jsis naistaloval nejdrive odinstaloval a pak znivu naistalovoat to jak jsem ti psal a udelat si pak update primimo v softcam nastaveni a melo by to byt ok
Hmm tak to jsem udělal, odinstaloval addon oscam, restartoval, ale stav stále stejný :-( Ještě je oscam srv v HD Glass CAM manageru ten defaultní co byl v tvém FW, ale ten z nějakého důvodu nelze smazat, protože, když dám volbu Delete, tak píše, že nic není nainstalované :-(
Tak pak mám ještě jednu možnost zkusit nainstalovat FW znovu čistý, ale to již dnes dělat nebudu. Ale tam stejně bude ten oscam srv v HD glass


AzBox HD Elite • LG50PM970S • HD Fujitsu Siemens 640GB USB2.0 • EMU CCCAM 2.1. • Skylink
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Zamrzání obrazu

Příspěvek od By.Bob »

ltrejbal píše:
By.Bob píše:
ltrejbal píše:Díky, ale nějaká drobná chybička. Při instalaci píše Collected errors:
*satisfy dependencies for: Cannot satisfy the following dependencies for enigma2-plugin-addons-ascam-softcam:
*enigma2 *
*opkg_install_cmd: Cannot instal package enigma 2.plugin-addons-oscam-softcam
Nevím jestli není problém, že jsem tam již nějaký oscam pro pli měl před tím
Ahoj OK zapomel jsem ti rict ze je lepsi nekdrive veskery oscam co jsis naistaloval nejdrive odinstaloval a pak znivu naistalovoat to jak jsem ti psal a udelat si pak update primimo v softcam nastaveni a melo by to byt ok
Hmm tak to jsem udělal, odinstaloval addon oscam, restartoval, ale stav stále stejný :-( Ještě je oscam srv v HD Glass CAM manageru ten defaultní co byl v tvém FW, ale ten z nějakého důvodu nelze smazat, protože, když dám volbu Delete, tak píše, že nic není nainstalované :-(
Tak pak mám ještě jednu možnost zkusit nainstalovat FW znovu čistý, ale to již dnes dělat nebudu. Ale tam stejně bude ten oscam srv v HD glass
Ahoj k tomu odinstalování delete cam v GSU musis najet na ten SRVs1 (oscam a pak dat delete pokud jsi v prvnim okenku na leve strane tak nema co smazat.
Osobne doporucuji naistalovat prvni verzi Infinity a v pluginech si v addons naistalovat softcamoscampack .0.2 a pak si v softcamu jak je napsane ice najit update potvrdit zelenym tlacitkem a pak po restaru si znovu otevrit softcam nastaveni a zmenit si ice na oscam10700 nebo jaky novy ti update da. Budes mit po update i configi ve tuxbox / config u pro emu ve usr/keys.
Doporucuji se vratit na puvodni Infinity a pokud bys chtel novy skin high tech najdes jej v pluginech ve skins. Brzi vypustim novou enigmu2 Avengers kde bude vse uz opraveno.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
jiro77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14 lis 2013, 08:33

Re: Zamrzání obrazu

Příspěvek od jiro77 »

A kedy asi bude ta nová Enigma2 Avengers? Bude aj na Skytec napodobenina? Pýtam sa preto, či sa mi oplatí nainštalovať Enigmu2 Infinity alebo mám radšej počkať?


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus“