oscam,ncam + free server downloader ZOOM

Emulátory pro HD-Box 7119 a 9105 Plus.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

oscam,ncam + free server downloader ZOOM

Příspěvek od BextrH »

:idea: Delší dobu jsem se trápil jak na HDBOXu 7119 CPU sh4 rozchodit nějaký CAM. Nakonec se mě to podařilo.
Vyzkoušeno na E2 Capitol. Ale předpokládám, že by to mělo zabrat i na jiných.
Rozbalíte soubor HDBOX a soubory podle cest nakopírujete do přístroje, stávající soubory nahradíte.
Krom! souborů ve složce ... /var/config/ dáte všem ostatním! souborům práva 755.
Mluvím pouze o těch souborech, které jste nakopírovali.
Pokud budete chtít používat můj plugin ....CCcam free server downloader ZOOM
A budete chtít aby vám po startu sám automaticky stáhl servery a přístroj naběhl již s obrazem, tak nastavíte v softcam podle ... viz foto.
Po instalaci pluginu najdete v jeho menu instalaci Curl. Vyzkoušíte instalaci pro sh4 a nebo lépe z feed.
Jedno nebo druhé by mělo zabrat. Tato verze pluginu je nastavena pro Ncam. Chodí stabilněji. Je tam přímo pro něj vytvořen automatický restart.
Takže dáte stáhnout server a ..... můžete začít koukat.
Pokud by byl nějaký problém, klidně napište na BextrH@seznam.cz ideálně s fotografií problému a poradím.
Hodně zdaru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: oscam,ncam + free server downloader ZOOM

Příspěvek od BextrH »

:idea: Zde jsem vytvořil instalačku která nainstaluje funkční Oscam a Ncam pro HDBOX (sh4 CPU!!!)
Bezproblémově spolupracují i s .....free server downloader ZOOM
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Odpovědět

Zpět na „Emulátory pro HD-Box 7119 a 9105 Plus“