Timeshift

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream Trinity a Tank.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

robino65
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2015, 08:37
Bydliště: Martin, Slovensko

Re: Timeshift

Příspěvek od robino65 »

Jasné, to s tou spotrebou je subjektívne... Skôr ma trápi ten dlhý štart... a na preinštalovanie boxu si zatiaľ netrúfam. Ucelený návod nieje a na fóre sú čiastkové informácie, dať si ich dokopy vyžaduje asi viac času... Keby sa niekto ochotný podujal na spísanie komplet návodu na reinstall, ale vždy tu vidím len odkazy na vlákna - toto si pozri tam, toto inde, toto ešte tam, ak nejde, ešte pozri do vlákna... A vyhrážky typu: kto nevie hľadať........ toto zatiaľ nieje pre mňa..
Radšej by som to dal preinštalovať niekomu, kto je v tom doma.
CST som kúpil z Ellana nainštalovaný, s NG 2.8, nerobil som v nastaveniach žiadne zmeny čo by mohli spôsobiť dlhý štart... tak neviem...


Coolstream TANK, NG-Return 2.8
Uživatelský avatar
peso007
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 28 led 2010, 20:44
Dal poděkování: 83 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Timeshift

Příspěvek od peso007 »

Napis predajcovy mail.100%ti poradia


CST Trinity DM900 DM520 T90 - 10x LNB Quad 39E-0.1W
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Timeshift

Příspěvek od grantec »

Nadaktivita predajcu sa nemusi vzdy vyplatit . Napriklad NG return nieje to prave orechove pre coolstream , aj ked priznavam, ze ponukaju all in one riesenie, ovsem pre nemecky trh .
Uceleny navod. Tam je problem, hlavne v tom, ze kazda verzia team image vyzaduje pri pokuse o prisposobenie na cz/sk trh odlisne sposoby instalacie.
Ja osobne by som preferoval CST image (oficial verziu, nie beta verzie) a doinstalovany nas addon doscam v.24 . Jeho sucastou je aj filmova databaza a pocasie - na zaciatok to musi kazdemu stacit.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
Valto Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 12 kvě 2014, 20:48

Re: Timeshift

Příspěvek od Valto »

Neboj Robino mne trvalo skoro mesiac pokým som pochopil :96: Teraz už v pohode funguje všetko ako má :106:


Coolstream HD-2 Trinity
fixonek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 115
Registrován: 17 pro 2011, 22:13
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Timeshift

Příspěvek od fixonek »

Valto píše:Neboj Robino mne trvalo skoro mesiac pokým som pochopil :96: Teraz už v pohode funguje všetko ako má :106:
Já to mám přes půl roku a nechápu skoro nic. :88:


Uživatelský avatar
esmiran Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 26 říj 2009, 18:27

Re: Timeshift

Příspěvek od esmiran »

Konec tohoto tématu s dotazy na reinstalaci image jsem přesunul do nové diskuse Reinstalace NG-Return image na originál image: zde:
:arrow: viewtopic.php?f=490&t=14087


Coolstream Trinity, Doscam; Zyxel NAS
Uživatelský avatar
thebeno
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: 25 črc 2011, 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Timeshift

Příspěvek od thebeno »

zdar
tema sice stara ale nechcem otvarat dalsiu nakolko sa moja otazka priamo tyka timeshiftu
mam nastaveny permanentny timeshift na 1 hodinu a v adresarri kam sa to uklada mam nasledovne subory:

root@xpeedlx3:/media/usb# ls -l timeshift/
-rw------- 3 root root 234864828 Dec 6 16:05 20151206 1558 - CT D _ CT art - Záhada Anubisova domu II.ts
-rw-r--r-- 1 root root 183 Dec 6 15:58 20151206 1558 - CT D _ CT art - Záhada Anubisova domu II.ts.meta
-rw------- 3 root root 234864828 Dec 6 16:05 pts_livebuffer_1
-rw-r--r-- 1 root root 173 Dec 6 15:58 pts_livebuffer_1.meta
-rw-r--r-- 2 root root 0 Dec 6 15:58 pts_livebuffer_1.sc
-rw------- 3 root root 234864828 Dec 6 16:05 timeshift.O2WwYr
-rw-r--r-- 2 root root 0 Dec 6 15:58 timeshift.O2WwYr.sc


ako si mozte povsimnut nahrava sa program Záhada Anubisova domu zaroven sa ale to iste uklada aj do suboru pts_livebuffer_1 a zaroven aj do timeshift.O2WwYr. Takze je to tam 3x a teda aj misto ktore to zabera je 3x vecsie ako by mohlo byt.

Neda sa to nejak obmedzit aby ten timeshift nahraval len 1x?
Ved aj tak mi timeshift nahrava len aktualne prezerany program a ked sa prepnem tak mi napise ze timeshift sa prepnutim zrusi.
dik
TheBenO


:: TheBenO :: VU+DUO4KSE :: ex HD66se, ZgemmaH9Twin, XSPEED LX3, ET9000 :: parabola 85cm :: Quad Monoblok LNB :: Panasonic TV Viera ::
Uživatelský avatar
esmiran Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 26 říj 2009, 18:27

Re: Timeshift

Příspěvek od esmiran »

thebeno píše: root@xpeedlx3:/media/usb# ls -l timeshift/
Asi nemáš přijímač Coolstream, že? Zkus to v diskusi o svém typu přijímače...třeba někde zde: :arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/viewforum.php?f=472
Na Coolu nepoužívám, takže nevím jestli se tam náhodou nevyskytuje podobná chybička.


Coolstream Trinity, Doscam; Zyxel NAS
Odpovědět

Zpět na „Coolstream Trinity a Tank - Dotazy začátečníků“