archiv

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: archiv

Příspěvek od By.Bob »

Pánové osobne jsem vyridil veskere dotazi autorovi a snaží se delat vse aby bylo OK.. na posledni dotas co zde byl vlozeny mi autor odpovedet tohle.

ahoj, rtvs.sk, markiza su hls streamy, na gstreamer0.10
nefunguju ako maju. Na gstreamer1.0 vsetko OK, openatv
ma testovaciu verziu s gstreamer1.0, riesime to aj na
openpli.org fore

Pokud vam neco nejde mej te trpelivost ono se to vse vyladi. dik.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: archiv

Příspěvek od vitamin »

mam dotaz k archivu rtvs a markiza neni to opravene a stale to mrzne .ostatne ide ok.ak by sa to podarilo bolo by to super.konečne ten soft ide ako ma .po uprave zdielania je to super.ešte ten archiv rtvs a je to chlapi. dufam že skylink sa umudri a pusti rtvs1 a 2 v hd .potom to bude ok.čaute a za skore vyriešenie archivu diky.


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: archiv

Příspěvek od vitamin »

mam dotaz ohladom archivu.už sa mi stalo asi 2krat po sebe že sa mi ukazalo v archive aktualizovat nejaky strem alebo prima a ked som dal aktualizaciu tak potom reštart a ked som poto chcel ist do archivu tak zelenač.neviem čim to je ale nepomohlo ani odinštalovanie archivu a znuvu inštalacia ani potom nešlo pustit archiv .znova zelenač .pomohlo iba dat soft nanovo.nešla mi ani zaloha na vitamine ostal iba napis flash boting a dalej nič .iba novy soft a potom som už dal archiv aj ine veci normalne .stalo sa mi to druhy krat za dva tyždne,.ak vie niekto čo to može robit nech poradi.mal som pokažde soft infinity.neviem čo to robi .je to iba archivom .ostatne všetko ide ok.diky za rady .


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: archiv

Příspěvek od By.Bob »

vitamin píše:mam dotaz ohladom archivu.už sa mi stalo asi 2krat po sebe že sa mi ukazalo v archive aktualizovat nejaky strem alebo prima a ked som dal aktualizaciu tak potom reštart a ked som poto chcel ist do archivu tak zelenač.neviem čim to je ale nepomohlo ani odinštalovanie archivu a znuvu inštalacia ani potom nešlo pustit archiv .znova zelenač .pomohlo iba dat soft nanovo.nešla mi ani zaloha na vitamine ostal iba napis flash boting a dalej nič .iba novy soft a potom som už dal archiv aj ine veci normalne .stalo sa mi to druhy krat za dva tyždne,.ak vie niekto čo to može robit nech poradi.mal som pokažde soft infinity.neviem čo to robi .je to iba archivom .ostatne všetko ide ok.diky za rady .
Ahoj to asi to bude poreba crash log bez nej se to tesko odhaduje co to dela. Vis kam mi mas napsat a poslat crash log. Bez nej ti tesko nekdo poradi. Musime vedet co to spusobuje a bez logu to nejde.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“