hw zavada

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

hw zavada

Příspěvek od vitamin »

tie problemy mam aj ja čo sa piše na fore.po prerobeni na nand v sapre robi primač reštarty počut piskanie zvuku aj pri normalnom sledovani programu .archiv robi po spusteni uplne zvuky čo sa neda ani počuvat .vyskušane verzie od sapra aj steinera ,problemy stale tie iste. mal som ho aj v oprave u nas v servise na satelity a bola tam urobena vymena flash a robi to dalej.restart nastane aj pri bežnom pozerani aj ked sa nerobi z ovladačom nič .po reštarte nenabehne ani čitanie karty niekedy naskoči iba zvuk.toto robi na synovom satelite.moj ide ok.v servise nevedia čo dalej .bez el schemy sa neda zistit nič.ak vie niekto nech poradi ako dalej.zoztava už len asi kupa ineho boxu.neviem či by to nerobil aj novy sat.od showboxu.mam už pochybnosti o tejto značke.aj ked mne ide ok ale čo ak sa to prejavi aj umna po čase .tieto problemy ma mnoho ludi tu na fore ale nevedia čo dalej .ak niekto pride na pričinu alebo vie čo to robi nech poradi.diky za rady .s pozdravom vitamin.


s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: hw zavada

Příspěvek od s@pro »

vitamin píše:tie problemy mam aj ja čo sa piše na fore.po prerobeni na nand v sapre robi primač reštarty počut piskanie zvuku aj pri normalnom sledovani programu .archiv robi po spusteni uplne zvuky čo sa neda ani počuvat .vyskušane verzie od sapra aj steinera ,problemy stale tie iste. mal som ho aj v oprave u nas v servise na satelity a bola tam urobena vymena flash a robi to dalej.restart nastane aj pri bežnom pozerani aj ked sa nerobi z ovladačom nič .po reštarte nenabehne ani čitanie karty niekedy naskoči iba zvuk.toto robi na synovom satelite.moj ide ok.v servise nevedia čo dalej .bez el schemy sa neda zistit nič.ak vie niekto nech poradi ako dalej.zoztava už len asi kupa ineho boxu.neviem či by to nerobil aj novy sat.od showboxu.mam už pochybnosti o tejto značke.aj ked mne ide ok ale čo ak sa to prejavi aj umna po čase .tieto problemy ma mnoho ludi tu na fore ale nevedia čo dalej .ak niekto pride na pričinu alebo vie čo to robi nech poradi.diky za rady .s pozdravom vitamin.

Jedná se pravděpodobně o nějakou hardvérovou závadu , možná RAM apod . Originál původní soft využíval pouze malou část RAM tak se to nemuselo projevit .


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“