e2 build 22.02.2015 - test

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

e2 build 22.02.2015 - test

Příspěvek od vildon »

Zdar,
to tu už nie je žiaden user, čo by testoval nové verzie???

Moje postrehy pri tejto E2 boli viac negatívne ako pozitívne. Možno som bol len ovplyvnený chorobou alebo zlou náladou, ale niektoré veci mi prišli neprehľadné alebo som sa v nich "strácal" a to teda neplnilo účel.
V prvom rade Keymap. Ten som nedokázal cez veškerú snahu upraviť tak ako na ostatných (predchádzajúcich) softoch. Proste zvyk je zvyk.
Blue Led buď nesvieti, alebo naopak svieti stále.
NetCaster som stiahol ale nedokázal editovať. Proste som v adresári, kde sa bežne nachádzal zoznam rádií žiaden zoznam nenašiel. Doplnenie súboru malo nulový výsledok. Pozitívne bolo aspoň to, že sa mi z dvoch pokusov nesekol ShoutCast ani raz!!!
Pluginov je na môj laický pohľad až priveľa, takže som zrejme v tej rýchlosti prehliadol plugin Full Backup. Alebo tam proste nie je?!?
Po doplnení Softcamov som zistil, že chýba "môj obľúbený" oscam-ymodv.
Najviac ma zarazilo, že keď som stiahol viacero pluginov naraz a reštartol, box už nabehol. Štartovala len zelená smrť. Takže som musel preinštalovať soft nanovo. To ma dosť štvalo, lebo som už konečne začal ako tak pretvárať túto verziu na svoj obraz a zrazu som bol na nule.
Tak som začal od znova ale na koniec ma zarazilo, že nedokážem urobiť vlastnú zálohu. Možno som len prehliadol plugin Full Backup, ale nenašiel som ho tam.
Tak som to vzdal a po tejto skúsenosti a takmer dvoj dňovom laborovaní som sa vrátil ku Capitolu...
Snáď neprenesiem svoju negativitu na druhých, ale zrovna som to videl takto.

Oceňujem vývojárov ale aj všetkých zainteresovaných, že pridávajú nové funkcie a snažia sa urobiť poriadny kus práce na E2. Všetkým za to vďaka...


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“