infinity nand

Diskuze k Images E2 Vitamin NAND

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

vitamin píše:mam dotaz a prosbu na tvorcov posledneho softu infinity že prečo nejde archiv rtvs bez sekania .ostatne archivi idu ok.robilo to už aj vo verzii capitol.robi to aj na verzii pre usb nor.ak by sa dalo niečo s tym urobit alebo poradit ako to odstranit bol by som vdačny za všetkych čo použivaju archiv a hlavne rtvs,.diky za rady alebo ako to opravit . s pozdravom zostava verny testovatel softov na vitamin.diky chlapi za dobru robotu.čaute.
Staci smazat satload.comf a sh4.com a nechat jen fortis-feed.conf a budou jen pluginy pro infinity sh4
a nebo v download plugins je upgrade tam stahnout a naistalovat upgrade Capitol to Infinity a po restartu bude v prijimaci jen fortis-feed.con kde jsou jen sh4 pluginy.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Barbar16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009, 14:33

Re: infinity nand

Příspěvek od Barbar16 »

Zdravím! Nainstaloval jsem si na Vitamin tento image Infinity NAND a nemohu se připojit z PC (ProgDVB+WinCSC plugin) k Vitaminu. Používám Oscam 1.20-unstable_svn Build: r10652. Příjem satelitu na TV bez problémů, ale při zapnutí ProgDVB plugin WinCSC hlásí: socket error: 10061, connection refused. Dříve jsem tuto konfiguraci používal s Talismanem a fungovalo to. Můžete mi někdo poradit s nastavením? Předem dík.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

Barbar16 píše:Zdravím! Nainstaloval jsem si na Vitamin tento image Infinity NAND a nemohu se připojit z PC (ProgDVB+WinCSC plugin) k Vitaminu. Používám Oscam 1.20-unstable_svn Build: r10652. Příjem satelitu na TV bez problémů, ale při zapnutí ProgDVB plugin WinCSC hlásí: socket error: 10061, connection refused. Dříve jsem tuto konfiguraci používal s Talismanem a fungovalo to. Můžete mi někdo poradit s nastavením? Předem dík.
Ahoj zajima me jestli tam mas update s 10.05 nebo jen klasickou infinity.
Podivej se do toho pluginu jaka tam je cesta k tomu oscamu. V infinity byl softcam a v posledni update je Glasssysutil kde jsou configi ve var/tuxbox mozna ze je tohle ten problem. Koukni se kde mas a jakou cestu v pluginu.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Barbar16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009, 14:33

Re: infinity nand

Příspěvek od Barbar16 »

By.Bob píše:
Barbar16 píše:Zdravím! Nainstaloval jsem si na Vitamin tento image Infinity NAND a nemohu se připojit z PC (ProgDVB+WinCSC plugin) k Vitaminu. Používám Oscam 1.20-unstable_svn Build: r10652. Příjem satelitu na TV bez problémů, ale při zapnutí ProgDVB plugin WinCSC hlásí: socket error: 10061, connection refused. Dříve jsem tuto konfiguraci používal s Talismanem a fungovalo to. Můžete mi někdo poradit s nastavením? Předem dík.
Ahoj zajima me jestli tam mas update s 10.05 nebo jen klasickou infinity.
Podivej se do toho pluginu jaka tam je cesta k tomu oscamu. V infinity byl softcam a v posledni update je Glasssysutil kde jsou configi ve var/tuxbox mozna ze je tohle ten problem. Koukni se kde mas a jakou cestu v pluginu.
je to v /etc/tuxbox/config a mám Infinity enigma2 Update květen 2015 – ShowBox Vitamin 5000HD


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

Barbar16 píše:
By.Bob píše:
Barbar16 píše:Zdravím! Nainstaloval jsem si na Vitamin tento image Infinity NAND a nemohu se připojit z PC (ProgDVB+WinCSC plugin) k Vitaminu. Používám Oscam 1.20-unstable_svn Build: r10652. Příjem satelitu na TV bez problémů, ale při zapnutí ProgDVB plugin WinCSC hlásí: socket error: 10061, connection refused. Dříve jsem tuto konfiguraci používal s Talismanem a fungovalo to. Můžete mi někdo poradit s nastavením? Předem dík.
Ahoj zajima me jestli tam mas update s 10.05 nebo jen klasickou infinity.
Podivej se do toho pluginu jaka tam je cesta k tomu oscamu. V infinity byl softcam a v posledni update je Glasssysutil kde jsou configi ve var/tuxbox mozna ze je tohle ten problem. Koukni se kde mas a jakou cestu v pluginu.
je to v /etc/tuxbox/config a mám Infinity enigma2 Update květen 2015 – ShowBox Vitamin 5000HD
Mas naiszalivan update infinity plugin a nebo software 10 kveten? Pokud mas.10 kveten img update tak config není etc/tuxbox ale ve var / tuxbox. Nebo je tam misto softcamu Glasssysutil


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Barbar16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009, 14:33

Re: infinity nand

Příspěvek od Barbar16 »

mám tam jen tvůj první update z 8.5.


Barbar16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009, 14:33

Re: infinity nand

Příspěvek od Barbar16 »

Perfekt! Dal jsem tvůj poslední update a už to jede. Díky moc!


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

Barbar16 píše:Perfekt! Dal jsem tvůj poslední update a už to jede. Díky moc!
No nz. Hlavně že jsi spokojeny. Přeji hezký den.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Barbar16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009, 14:33

Re: infinity nand

Příspěvek od Barbar16 »

By.Bob píše:
Barbar16 píše:Perfekt! Dal jsem tvůj poslední update a už to jede. Díky moc!
No nz. Hlavně že jsi spokojeny. Přeji hezký den.
Prosím tě ještě mám jednu otázku. Testoval jsem také image PKT 4.5 a líbil se mi jejich skin Hyperion SilverHD. Dal by se tento skin použít s Infinity?


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

Barbar16 píše:
By.Bob píše:
Barbar16 píše:Perfekt! Dal jsem tvůj poslední update a už to jede. Díky moc!
No nz. Hlavně že jsi spokojeny. Přeji hezký den.
Prosím tě ještě mám jednu otázku. Testoval jsem také image PKT 4.5 a líbil se mi jejich skin Hyperion SilverHD. Dal by se tento skin použít s Infinity?
dal proc ne ale ten to skin je bez dovoleni Polskeho teamu vybrakovan se Shamannova HD Glass16 kdyz si naistalujes hd glass16 ktery je soucasti v poslednim update budes na tom lepe. s plnou podporou. PKT jede na stejne enigme jako Talisman proste na stare enigme Infinity je postavena na pli4.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
otylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2011, 23:05

Re: infinity nand

Příspěvek od otylka »

Zdravím a díky všem za podporu. Nový Infinity vypadá dobře. Už jsem na to upozorňoval, když vyšla první verze Infinity. Pokud zapnu svícení modré LEDky, tak svítí stále i v režimu standby. Ve verzích Talisman a Capitol od Sapra to bylo v pořádku. Vypadá to že se to projevuje ve verzích ....


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

otylka píše:Zdravím a díky všem za podporu. Nový Infinity vypadá dobře. Už jsem na to upozorňoval, když vyšla první verze Infinity. Pokud zapnu svícení modré LEDky, tak svítí stále i v režimu standby. Ve verzích Talisman a Capitol od Sapra to bylo v pořádku. Vypadá to že se to projevuje ve verzích ....
Pracujeme na tom je toho hodne neda se vsechno stihnou hned prosim o trpelivost


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: infinity nand

Příspěvek od calvus »

Zdravím, květnová verze Infinity nemá v menu SPDIF, takže nemůžu pouštět zvukové stopy ac3 (dolby digital).
Jak už jsem kvitoval, neměla to ani ta první verze.

Druhý problém mám s kompatibilitou květnové verze s mou Skylink ICE kartou.
Všechny kanály (krom CT24 apd.) mi do deseti minut zatuhnou a stojí! Jak obraz tak zvuk a samozřejmě je to i v nahrávkách.
Když to nechám být, tak asi za 30-50 sekund se to samo zase spustí a za cca 5 minut zase zastaví a stojí.
Pořád dokola a nepomohla ani reinstalace této verze, dělá mi to v ní pořád.

Předešlá verze mi to nedělala.

Budete prosím to SPDIF řešit? Jediná verze, která to SPDIF má a sice bezproblémově funkční, je NOR verze PKT od Steinera.
Ostatní to mají buďto poruchové (vypadává zvuk) nebo vůbec nemají v menu, stejně jako Infinity.
Nechápu, že tohle nikdo na fórech neřeší, vždyť podle mě je tohle priorita!
Navíc každý tuctový sat. přijimač ať už v linuxu nebo mimo něj SPDIF normálně má ve standartu.


vildon Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 19 dub 2013, 21:58
Bydliště: PN

Re: infinity nand

Příspěvek od vildon »

Ahoj,
chcel by som vedieť ako môžem zmeniť funkcie tlačítok na DO.
Snažil som sa upraviť súbor keymap.xml ale nedosiahol som požadovaný výsledok.

Zmenu by som chcel vykonať v nasledovných tlačítkach:
1) zmena funkcie šípok "CH/PG"
- listovanie po stranách, napr.:
- pri posúvaní v MENU, tak aby som listoval stranách hore a dolu - (aktuálne listovanie strán je šípkami doľava a doprava)
- v channel list - to isté, listovanie po stranách (aktuálne so šípkami channel prepínam bouquets a listujem so šípkami Ľ a P)
2) tlačítko Info/Find
- chcem zmeniť na zobrazenie aktuálnych informácií o programe (aktuálne sa zobrazuje Eventview)
3) tlačítko Exit
- aktuálne zobrazuje info o programe, takže toto zobrazenie prehodiť na Info a Exit používať len na návrat späť
- prípadne vymeniť medzi sebou funkcie tlačítok 2 a 3
Obrázek

Možno je to zbytočné, ale na tieto tlačítka/povely som zvyknutý z predchádzajúcich verzií. Ak to nie je možné, tak si just budem musieť zvyknúť na nové ovládacie prvky...
Ďakujem


SHOWBOX Vitamin 5000 HD PRO 256MB
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: infinity nand

Příspěvek od By.Bob »

vildon píše:Ahoj,
chcel by som vedieť ako môžem zmeniť funkcie tlačítok na DO.
Snažil som sa upraviť súbor keymap.xml ale nedosiahol som požadovaný výsledok.

Zmenu by som chcel vykonať v nasledovných tlačítkach:
1) zmena funkcie šípok "CH/PG"
- listovanie po stranách, napr.:
- pri posúvaní v MENU, tak aby som listoval stranách hore a dolu - (aktuálne listovanie strán je šípkami doľava a doprava)
- v channel list - to isté, listovanie po stranách (aktuálne so šípkami channel prepínam bouquets a listujem so šípkami Ľ a P)
2) tlačítko Info/Find
- chcem zmeniť na zobrazenie aktuálnych informácií o programe (aktuálne sa zobrazuje Eventview)
3) tlačítko Exit
- aktuálne zobrazuje info o programe, takže toto zobrazenie prehodiť na Info a Exit používať len na návrat späť
- prípadne vymeniť medzi sebou funkcie tlačítok 2 a 3
Obrázek

Možno je to zbytočné, ale na tieto tlačítka/povely som zvyknutý z predchádzajúcich verzií. Ak to nie je možné, tak si just budem musieť zvyknúť na nové ovládacie prvky...
Ďakujem
Ahoj nechapu oco presne ide. . V menu je moznost si nastavit sipky aby se chovali jak maji. Dale je tam v menu hotkey kde se tez da nastavovat tlacitka podle potreby. Key map se oproti posledni verzi nezměnil je treba se kouknout do menu co vse obsahuje. Doporučuji opravdu si projit cele menu prijimace aby jsi vedel kde co je.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NAND“