nor hyperion 3 usb steiner

Diskuze k Images E2 Vitamin NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od vitamin »

diky za novu verziu .dotaz pri pohlade ok za zda že su posunute pismena.inak ok .neviem či to robi skin mam ten novy HD.skusim iny skin a uvidim .zatial je to super.diky za všetkych okolo vitaminu praje vitamin


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

Hlavne dobre nastav video mod. ako so pisal:
Video mód predvolený HDMI 720p - treba si prestaviť podľa potreby. /Menu - Nastavenia - Systém - Nastavenie A/V/
Archív CZ/Sk musí fičať bez problémov
Mgcamd + oscam9003 tiež, a bez výpadkov, testuj, daj vedieť. U mňa keď je dobre nastavený tak či vytiahnem kábel netu alebo kartu , furt sa chytí tam kde má, len taký fukot. :D


„Cross of Iron“
FLAUNT
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 pro 2010, 22:42

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od FLAUNT »

Chválím konečně soft,kterej nepada a je stabilní jsem spokojenej zatim palec nahoru a diky


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

Už pár reakcií som videl toho typu že PKT H3 - PKT Hyperion3 je najstabilnejšia Enigma2 pre platformu SH4. Boch daj by to bola pravda, no uvidíme, moja zásluha to v každom prípade ale nie je, ja len dolaďujem a "interpretujem". Nehovoriac o tom že tam interpretujem aj Jirkove úpravy na inej verzii, už len kôli tomu že keď už, tak nech to je jak sa patrí se vším všudy.


„Cross of Iron“
FLAUNT
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 pro 2010, 22:42

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od FLAUNT »

Steiner píše:Už pár reakcií som videl toho typu že PKT H3 - PKT Hyperion3 je najstabilnejšia Enigma2 pre platformu SH4. Boch daj by to bola pravda, no uvidíme, moja zásluha to v každom prípade ale nie je, ja len dolaďujem a "interpretujem". Nehovoriac o tom že tam interpretujem aj Jirkove úpravy na inej verzii, už len kôli tomu že keď už, tak nech to je jak sa patrí se vším všudy.
I tak diky za tvojí práci :-)


demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od demodemo »

ještě před odesláním na úpravu jsem chtěl vyzkoušet tenhle sw, dostal jsem se na úvodní obrazovku a dál ani ťuk. na displeji zůstalo loading mod může mi s tím někdo poradit co dál? díky za odpověď.


demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od demodemo »

tak to bude zase asi fleškou. ta která mi fungovala se sw. pro sapro mi zůstane stát pří nápisu na displeji FLASH BOOT tá co nefungovala tak zůstala stát u úvodního obrazu jak jsem už uvedl.
tak jsem tam vložil třetí která před tím už vůbec nereagovala a ta mrška naběhla. takže pro mě záhada.


Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od pilgrim »

Funguje uplne perfektne žiadny problem.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
supan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 19 lis 2012, 14:56

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od supan »

U mě bohužel problémy, už při nastavování restarty - zelené obrazovky, poté při sledování časté zámrzy ... vracím se opět na ext verzi, která mi funguje bez těchto problémů ... zkoušel jsem několik usb, stále stejná písnička, jinak pluginy i ostatní vypadá dobře, i když se nemůžu stále zbavit dojmu, že ext verze je svižnější .... toť mé postřehy


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

supan píše:U mě bohužel problémy....
Steiner píše:....Video mód predvolený HDMI 720p - treba si prestaviť podľa potreby. /Menu - Nastavenia - Systém - Nastavenie A/V/...
Toto treba správne prestaviť ako prvé, inak to robí v skinoch problémy.
Alebo iný USB klúč.
Inak nerozumiem prečo u niekoho OK a u iného not OK. :15:


„Cross of Iron“
supan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 19 lis 2012, 14:56

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od supan »

Jediné co mě napadá je to, že dělá problém sdílení přes serial s použitím oscam 6644. Bez toho jsem to ani nezkoušel, protože je to pro mě zatím zásadní věc, a jelikož ext verze celkem šlape, tak zůstávám u ní.


Uživatelský avatar
polomarko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 185
Registrován: 28 led 2011, 18:29

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od polomarko »

mne po 2-3 hodinach sekne obraz, nutný restart po ktorom zase nenabehne na prvy krat.


Vitamin 5000HD, HDBOX 9150+, 19,2E / 23,5E / 0,8W / 39E, Skylink ICE
Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1231
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od 005jon »

PKT Hyperion 3 usb steiner je krásna ale lenivá enigma2 vyťažuje procesor a ramku preto sú neočakávané pády.
@Steiner tam dal všetko čo sa len dalo na úkor stability ,hold za krasu sa platí :31:


FLAUNT
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 11 pro 2010, 22:42

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od FLAUNT »

Steiner píše:
supan píše:U mě bohužel problémy....
Steiner píše:....Video mód predvolený HDMI 720p - treba si prestaviť podľa potreby. /Menu - Nastavenia - Systém - Nastavenie A/V/...
Toto treba správne prestaviť ako prvé, inak to robí v skinoch problémy.
Alebo iný USB klúč.
Inak nerozumiem prečo u niekoho OK a u iného not OK. :15:

Chci se zetpat dá se někde nastavit české EPG ? Mám UPC a skoro všechny programy mi to píše v angličtině ? Zkoušel jsem už nastavení EPG co je v nabídce ,ale je to pořád v angličtině díky za odpověď.....


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor hyperion 3 usb steiner

Příspěvek od Steiner »

Ešte by som skúsil iný skin, napr. PKT-Silver je celkom pekný a stabilný, na tlačítko Info a ešte raz Info zobrzí v spodnej lište aj to čo potrebujem - info o ecm atď. - kôli čomu som dával prednosť HDG16. :D
Ďaľšie čo ma napadá je SWAP, ktorý je v tejto PKT verzii už konečne funkčný, info o swape sa zobrazí aj v PKT InfoCentre - dá sa vyvolať na tlačítko "BOOK.J" - ale pozor aby predtým nebolo stlačené tlačítko Exit - to by potom vyvolalo reštart boxu, nevidím zmysel toho čo Jirka upravil v remote:
Rychla tlacitka:
EXIT + BOOK_M restart enigma2
EXIT + BOOK_J reboot boxu
ja som to aplikoval tiež kôli funkčnosti Deep StandBy - Hlboký spánok - Vypnúť /inak to bolo v PKT nefunkčné/ a tým pádom sa prejavuje aj toto - sú funkčné aj tieto rýchle tlačítka.
Ale späť k tomu SWAPu,
polomarko píše:mne po 2-3 hodinach sekne obraz, nutný restart po ktorom zase nenabehne na prvy krat.
- pozreť občas do info o swape či sa po čase nezahlcuje
Prípadne vyskúšať presmerovať SWAP súbor na iný disk.
Priznám sa že Viatmína som 2 hodiny nikdy nepozeral, mám ho len na testy. :D Ale skúsim toto ešte "kuknúť".


„Cross of Iron“
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NOR“